در ارزش نهادن به منافع اقتصادی بیش از از دست دادن زندگی در COVID-19 پاسخ

هفته گذشته در یک روز زمانی که فلوریدا نوشته شده در آن دومین COVID-19 تلفات (61 در 24 ساعت); هنگامی که مجموع مرگ و میر در کشور verged در شکستن به چهار شکل خاک; و هنگامی که محلی از موارد coronavirus شد و هنوز هم در حال افزایش است — ساراسوتا کانتی کمیسیون به اتفاق آرا توافق کردند که برای بازگشایی شهرستان سواحل که بسته شده اند و برای بیش از یک ماه است.

با اشاره ای به شهرداری های فردی مربوط به خود تصمیم گیری و گیج کننده مجموعه ای از مقررات — پارکینگ و سرویس بهداشتی بسته باقی خواهد ماند و تنها کسانی که در فعال حرکت استقبال بسیار از این شهرستان را 35 مایل از خط ساحلی باز خواهد شد دوشنبه به واکر جاگر شناگران و paddlers. محدودیت هستند و ظاهرا به معنای کاهش جماعت هر چند در عمل آنها بیشتر احتمال دارد به سادگی به یک مزیت برای کسانی که زندگی می کنند در نزدیکی خط ساحلی در حال حاضر به خطر یک بلیط پارکینگ یا نیست معلولیت.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

اعلام شد ملاقات با ستایش از کسانی که به دفاع از یک پایان سریع به همه گیر خاموش کردن و همچنین به عنوان کسانی که فکر سواحل هرگز نباید خارج از محدوده در وهله اول.

محلی کارآفرین و صاحب قایق جسی گازگیر برای یک, برنامه ریزی برای جشن گرفتن این اولین نشانه از بازگشت به راه ما با یک “را به آمریکا باز دوباره” ناوگان از قایق های جمع آوری شده در ساراسوتا خلیج. شور و شوق خود را ظاهر نمی شود dulled خود را باز اذعان که کاستن از محدودیت خواهد به ناچار باعث مربوطه افزایش COVID-19 موارد است.

“این پیام را به سیاستمداران است که ما پشتیبانی, افتتاح, اقتصاد, حتی اگر ما می دانیم آن را باعث خواهد شد اضافی گسترش,” او گفت:.

به دیگران بازگشایی احساس برانگیزتر زودرس. وقتی که من می گویند که من یک ملتهب واکر از ساراسوتا در سواحل هستم در حال مرگ به بازگشت به ساحل آن درست است. اما نه به معنای واقعی کلمه گرفته شده است. من زندگی می کنند با قربانی کردن من فضای مقدس به طور نامحدود اگر آن را به معنی مقدار کمی از زندگی خود من و یا هر کس دیگری.

و من فکر نمی کنم من تنها کسی است که نه خرید و رژیم صهیونیستی. ران DeSantis’ اطمینان داد که فلوریدا “مسطح منحنی” و نه خود اصرار که علمی پیش بینی موج دوم ویروس شکوفایی مقدار به “جعل روایات.” یک اوکلاهما دانشگاه ایالتی بریتنی نظرسنجی منتشر شده در همان روز به عنوان کمیسیون تصمیم نشان داد که 72 درصد از فلوریدا احساس پایان مارس است که خیلی زود با خیال راحت شروع پایان COVID-19 محدودیت.

با استناد به آمار نشان ساراسوتا کانتی را coronavirus موارد در ادامه شیب Trevor هاروی از ساراسوتا فصل NAACP در زمان به رسانه های اجتماعی به صدای مخالفت خود را به ساحل بازگشایی کرد و گفت: این حرکت شد “ارسال پیام اشتباه” و “باز کردن می توانید از کرم ها.”

“ما در حال ایجاد یک فاجعه در حال انتظار برای رخ می دهد گفت:” هاروی که 74 ساله سقوط به رده “خطر بالا” برای ویروس. “بله شما باید این محدودیت ها اما به من اعتماد کسانی که می خواهند برای پیدا کردن یک راه در اطراف آنها. و هیچ راهی وجود دارد شما می توانید به اندازه کافی در اجرای قانون وجود دارد به نگه داشتن توده ها از تجمع. من فقط فکر نمی کنم این شهرستان واقعا فکر کردم این طریق قبل از تصمیم گیری.”

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;bord
er-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

جای تعجب نیست — پس از همه, چگونه اغلب آنها توافق ؟ — شهر ساراسوتا آمد به نتیجه گیری های مختلف. پس از نگاه کردن به آخرین داده های CDC مشاوره با دو محلی پزشکان و متخصص اپیدمیولوژی و بررسی تفکیک نشان coronavirus موارد در چند کد پستی در محدوده شهر در حال افزایش ساراسوتا شهردار جن Ahearn-کخ و شهرستان مدیر تام Barwin (که قدرت تصمیم گیری) تصمیم به نگه داشتن میعادگاه قشنگ ساحلی ساحل بسته شده است.

“ما احترام county رای و بحث خود را, اما برای شهرستان ما احساس می کنیم آن را به بهترین ایده در حال حاضر” Ahearn-کخ گفت. “من تصدیق می کنم که این مشکلات برای مردم و ساحل می تواند یک منبع از سلامت عقل اما شما باید به فکر می کنم در مورد این که واقعا در زندگی و مرگ تصمیم گیری. و من مایل به خطا بر کنار بودن بیشتر و نه کمتر محتاط … من نمی خواهم مردم را به مرگ و رنج می برند بی ارزش.”

با توجه به کسری از آزمایش هر دو به صورت محلی و ایالتی و پتانسیل برای بدون علامت coronavirus حامل ناخواسته به ویروس تصویب به آسیب پذیر تر بازگشایی سواحل و reigniting اقتصاد ملزم به افزایش انتقال است. که به معنی مردم بیشتر خواهد قرارداد این بیماری و بیشتر مردم خواهد مرد. بنابراین من می تواند تنها نتیجه این تفکر پشت کاستن از محدودیت های است که برخی منافع اقتصادی جبران از دست دادن زندگی است.

من تنها کسی که در می یابد این تمایل به معمولی نوشتن کردن ضرر و زیان آن به عنوان “خسارات جنبی” ریاکارانه در یک وضعیت که در آن قوه مقننه به تازگی سریع ردیابی محدودیت های سقط جنین; که در آن یک “مرگ با عزت” قانون برای افراد مبتلا به بیماری ترمینال حتی نمی خواهد در نظر گرفته شود; و در آن Schiavo تری نگه داشته بود در حمایت از زندگی در یک حالت رویشی 15 سال ؟

دعوت از یک دوم به طور بالقوه بزرگتر از موج COVID-19 مرگ و میر با ارسال این پیام است که بدترین بیش از زمانی است که مقامات بهداشت عمومی و حفظ آن است که نه تنها می تواند به معنای ارزش قائل شدن برای خداوند متعال دلار بیش از بشریت است. ریاضی من بوده است هرگز forte اما این معادله من هرگز درک یا قبول.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب داستان توسط کری Seidman

تماس نویس کری Seidman در [email protected] یا 941-361-4834. او در توییتر دنبال کنید @CarrieSeidman و Facebook در facebook.com/cseidman.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de