SEIDMAN: چگونه نابرابری درآمد مؤثر است انسان دوستی

چرا سازمان های غیر انتفاعی بهره مندی از یک اقتصاد پررونق?

نابرابری اقتصادی است که در جلو و مرکز در این منجر به این سقوط را در انتخابات ریاست جمهوری موجب شده توسط جبهه دموکراتیک-دونده برنی ساندرز’ “برای 99%” پلت فرم و در میان اتهامات که میلیاردر رقیب مایکل بلومبرگ در تلاش است به “خرید انتخابات است.” در ضمن این غیر ممکن است به چشم پوشی از چگونگی کاهش مالیات و سیاست های فعلی دولت باید کمک به افزایش پرتفوی سرمایه گذاری برای بخش کوچکی از جمعیت است.

بنابراین انسان دوستی نیز باید پررونق با سازمان های غیر انتفاعی دریافت بیشتر و بزرگتر کمک های مالی از همیشه قبل از ،

خب نه دقیقا.

با توجه به “طلاکاری دادن 2018,” گزارش “top-heavy انسان دوستی” در Inequality.org در حالی که کمک های خیریه از اهدا کنندگان در بالای درآمد و ثروت نردبان افزایش یافته است به طور قابل توجهی بیش از دهه گذشته تعداد اهدا کنندگان کوچکتر کاهش است که این حجم از کمک های مالی خود را.

و حتی بیشتر به طور قابل توجهی مقدار بشردوستانه پول منحرف به “ثروت انبارداری وسایل نقلیه” چنین به عنوان اهدا کننده-توصیه وجوه (DAFs) و بنیادهای خصوصی — که اجازه می دهد تا به صورت فوری مالیات بر نوشتن برای اهداکنندگان اما حمل و هیچ چارچوب زمانی برای توزیع — ترجمه شده به منافع بیشتر به اهدا کنندگان و توزیع کنندگان و کمتر به سازمان های خیریه که برای پول در نظر گرفته شده است.

“من از دیدن این سازمان ها خود را در حال رشد جسم از بودجه و من غیر انتفاعی گرسنه می گوید:” Maurene رزنیک سایمونز یک ساراسوتا نویسنده و نویسنده کمک کرده که “تماشا کمک های مالی دریافت کوچکتر و کوچکتر” بیش از 20 سال گذشته از غیر انتفاعی کار می کنند. “این یک منطقه بکر وجوه و اگر آن منتشر شد در یک راه سریعتر آن می تواند تفاوت چشمگیری.”

اصلاحات مالیاتی قانون از سال 1969 در نظر گرفته شده بود به تعادل نیاز عمومی و دهنده علاقه اجازه می دهد افراد برای دریافت کسر برای کمک های مالی به سازمان های خیریه بر اساس این فرض که کسانی که سهم را کاهش می دهد هزینه از خدمات دولت به کسانی که نیاز دارند. شما یک کسر مالیات به دلیل آن کاهش می یابد چه مالیات دهندگان خواهد در غیر این صورت مجبور به پرداخت هزینه برای.

جامعه پایه های ایجاد شده DAFs به منظور هدایت و خیر به مبرم ترین نیازهای محلی و بسیاری از اهدا کنندگان در زمان استفاده از این فرصت را به دریافت فوری نوشتن در حالی که حفظ مشورتی امتیازات خود هدیه را پراکندگی در طول زمان است. حتی با هیچ الزام قانونی برای پرداخت, جامعه, مبانی به طور کلی انجام یک کار خوب تشویق دهنده dispersals به طور منظم.

اما در اوایل ’90s بزرگ تجاری و موسسات مالی مانند وفاداری شواب و پیشتاز اقدام به عنوان “حامی سازمان” بودند مجاز به شروع به ایجاد DAFs با انتفاعی خود پدر و مادر سازمان مدیریت بودجه برای هزینه (در نتیجه ایجاد سود برای سهامداران). پس از حمایت سازمان های فایل تنها یک گزارش به IRS شفافیت تیره است و هیچ راهی برای ردیابی وجوه فرد که ممکن است باقی می ماند در DAF به طور نامحدود.

و در آن نهفته است مشکل است. در آخرین شمارش وجود دارد $122 میلیارد دلار در DAFs, 23 میلیارد دلار بود که اضافه شده فقط در سال گذشته یا بیشتر. وجود دارد یکی دیگر از $870 میلیارد دلار در بنیادهای خصوصی.

که بدان معنی است که در حالی که این درصد از تولید ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) را به خود اختصاص دادن خیریه شده است سازگار در حدود 2 درصد در چهار دهه گذشته کمتر و کمتر از این پول است که رسیدن به سازمان های غیر انتفاعی که برای آن در نظر گرفته شده است.

“درصد از پول تغییر نکرده اما درصد در واقع به مردم انجام کار تغییر کرده است می گوید:” رزنیک.

به عنوان سازمان های غیر انتفاعی در ادامه به رقابت برای اهدا کننده کمک های مالی رزنیک گفت: خود تجدید نظر به مبانی نیز محدود شده است. در حالی که هنگامی که حدود نیمی از پایه های پذیرفته ناخواسته کمک های مالی در حال حاضر نزدیک به سه چهارم نیست.

زمانی که کمک های مالی که برای اهدا کنندگان را دریافت فوری مالیاتی بهره مند هستند تحویل به ذینفع در موقع آن را مالیات دهندگان که در نهایت پای این لایحه برای متعاقب افزایش لازم از خدمات دولتی.

یک درمان رزنیک گفت: می توان به نیاز به توزیع DAF بودجه در زمان تعیین شده قاب; 3 به 10 سال پیشنهاد شده است. یکی دیگر از ایده های پیشنهاد شده در یک کرونیکل از انسان دوستی مقاله توسط راجر Colinvaux و ری Madoff خواهد بود به کراوات کسر به گرفتن پول برای دریافت غیر انتفاعی. در حالی که اهدا کنندگان هنوز هم می تواند جلوگیری از سود سرمایه مالیات در هنگام اهدای سهام و املاک و یا سایر دارایی های آنها تنها خود را کسر مالیات زمانی که دلار خود را در واقع فرستاده شده از صندوق و به یک موسسه خیریه.

اگر بودجه افزایش پیدا کرده و ارزش در حالی که در DAF آنها را دریافت خواهید کرد یک کسر بزرگتر. این می تواند به اهدا کنندگان انگیزه ای برای اطمینان بیشتر به طور منظم توزیع و در نتیجه در بیشتر فعالیت های خیریه است.

اما DAFs هستند گاو مقدس از جامعه پایه و همچنین به عنوان جمع آوری اعانه که بستگی به حسن نیت خود را اهدا و “طبعا” این طرح نشده اند به خصوص به خوبی دریافت رزنیک می گوید. اما بدون تغییر حتی بشردوستانه غنی را فقط حفظ غنی تر است.

“این همه بازتابی از افزایش ثروت اختلاف که در آن خیرین و مردمی مدیریت بودجه در حال گرفتن سود بیشتر از این در نظر گرفته شده بهره مند,” او گفت:. “این است که پول وجود ندارد آن است که وجود دارد مقدار زیادی از پول در جریان است. و در عین حال نیاز به فقط نگه می دارد در حال رشد است.”

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب داستان توسط کری Seidman

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im