SEIDMAN: اجرای قانون اشتباه اولین پاسخ دهندگان در سلامت روانی بحران

ارسال یونیفورم افسران با کشیده سلاح گرم برای پاسخ دادن به کسی است که ذهنی به خطر بیافتد و یا خودکشی اغلب به پایان می رسد در تراژدی است.

ارسال یونیفورم افسران با کشیده سلاح گرم برای پاسخ دادن به کسی است که ذهنی به خطر بیافتد و یا خودکشی اغلب به پایان می رسد در تراژدی است.

هر کسی که زندگی می کردند و یا به کسی نزدیک بوده است با یک بیماری روانی می داند که راه های که در آن شما به صحبت می کنند و ارتباط برقرار کردن با آن فرد به خصوص زمانی که آنها در بحران است تاثیر قابل توجهی در نوع پاسخ شما را دریافت خواهد کرد.

اگر کسی به شدت افسرده و احساس نا امید کننده شما لازم نیست به آنها بگویید که “نگاه در سمت روشن” “ضربه محکم و ناگهانی از آن” و یا در غیر این صورت نشان می دهد که احساسات خود را بی ارزشی هستند که در توانایی خود را برای کنترل.

اگر کسی توهم و پارانویا و سهام عجیب و غریب باور است که هیچ اتصال به حقیقت آخرین چیزی که شما می خواهید به می گویند “اوه حالا بیا. شما می دانم که پوچ است.”

و زمانی که به کسی است که به شدت آشفته و خودکشی ارسال در لباس مأموران اجرای قانون با کشیده سلاح گرم است که بیشتر احتمال دارد به در تراژدی پایان از آتش بس. ما دیدم که بازی دو بار به تازگی و به سختی برای اولین بار — با مرگ ” هوارد اونز و Adrean استفنسون.

اونز یک زن 47 ساله که مبتلا به اختلال استرس پس از سانحه مربوط به چندین جراحی عمده هدف گلوله قرار گرفت و کشته نورث پورت پلیس در جولای 28. به گفته مادرش او پریشان و افسرده در مورد وضعیت کشور است.

Stephenson, 63, 90 پوند با سابقه طولانی بیماری روانی است که سعی کرده بود به زندگی خود را که قبلا به ضرب گلوله کشته شد و کشته ساراسوتا شهرستان کلانتر دفتر نمایندگان در اوت. 2 پس از او تهدید خودش و ماموران با چاقو فیله و شیشه خرده ریز. با توجه به نوه اش “Nanna” بود و نسیم ملایم و روح سخاوتمندانه که عاشق گربه ماهیگیری و نوه او.

در هر دو مورد تیراندازی قربانیان بود “last resort” با توجه به ماموران درگیر است. اما در اینجا مشکل این است: مداخله خود را نیز تنها رفت و آمد مکرر.

وقتی کسی به مسائل مربوط به سلامت روانی تشدید می شود به یک نقطه که در آن اعضای خانواده احساس ضعف و یا تهدید آنها بدون مراجعه اما به 911 تماس بگیرید. در عین حال حتی افسران آموزش دیده در بحران مداخله در حال نامناسبی آماده برای مقابله با کسی که ممکن است توهم روانی پارانوئید یا عمیقا افسرده. آنها اولین و مهمترین “قانون” و سلاح گرم و لباس انتقال یک ضمنی و اگر ناخواسته پیام لحظه ای که روی صحنه می رسند.

پس از استفنسون تیراندازی حتی کلانتر تام نایت مجبور به اعتراف “این خوب نیست که اجرای قانون درگیر با مسائل مربوط به سلامت روان” نشان می دهد نیاز به “کارکنان اضافی که بهتر می تواند کمک به تماس های مربوط به افرادی که بیمار روانی.”

این دقیقا چیزی است که مورد نیاز است — و دیر شده است. آن هم چه برخی از ما که گمراه بیان “defunding پلیس” به کار گرفته است نشان می دهد هدایت برخی از اجرای قانون بودجه به خدمات اجتماعی کمک.

ما باید نه تنها مالی بلکه یک تعهد اخلاقی به ارائه حق پاسخ مناسب پرسنل در وضعیت مناسب. و در مواردی که یک بیماری روانی است که درگیر این بدان معناست که متخصصان با تجربه و آموزش دیده در پیشگیری از خودکشی و د تشدید با یک دانش تجربی از اختلالات مغزی و رفتاری تظاهرات.

این است که یک رمان یا اثبات نشده مفهوم است. آن است که اتفاق می افتد به عنوان نزدیک به خانه ما همسایه سن پترزبورگ که در آن با اداره پلیس محلی به تازگی به توافق را 3 میلیون دلار-به همراه کمک هزینه فدرال در نظر گرفته شده برای پرداخت افسران جدید و به جای استفاده از پول و متناظر مطابق با بودجه شهرستان برای حفظ یک آژانس خدمات اجتماعی برای پاسخ به تماس های خدمات مربوط به قرار در بخش. آنها پاسخ خواهد داد به انواع تماس های از جمله سلامت روانی و خودکشی بحران مسمومیت و مصرف بیش از حد مواد مخدر و بی خانمان شکایت, در میان دیگران.

پلیس را در ایجاد یک جامعه کمک رابط (CAL) بخش از 18 به 20 کارشناس کارکنان غیر مسلح و با لباس شخصی به قرار در بخش. آنها پاسخ خواهد داد به انواع تماس های از جمله سلامت روانی و خودکشی بحران مسمومیت و مصرف بیش از حد مواد مخدر و بی خانمان شکایت, در میان دیگران.

محلی سواحل خلیج فارس بنیاد جامعه شده است و تحقیق موفق سلامت روان مداخله در بحران و “co-responder” برنامه در سراسر کشور به عنوان بخشی از ابتکار عمل خود را برای کمک به دولت های محلی تقویت و بهبود سیستم عدالت کیفری.

هفته گذشته معاون ارشد رئیس جمهور برای جامعه سرمایه گذاری Jon Thaxton با ارسال نامه ای به ساراسوتا کانتی کمیسیون صندلی مایکل موران و قاضی کیمبرلی بونر صندلی از عدالت کیفری کمیسیون حمایت یوجین اورگان, مانکن به نام CAHOOTS (بحران کمک کمک کردن در خیابان). این برنامه می فرستد تیم از دو پزشک و یک مشاور سلامت روان برای مقابله فوری با مسائل مربوط به سلامت د-تشدید و کمک به تدوین و فرموله کردن یک طرح پاسخ; اجرای قانون محلی همکاری می کند زمانی که حضور خود را برای نامیده می شود.

سلامت روان ویژه مالیاتی منطقه پیشنهاد شده توسط مورن و تایید شده توسط کمیسیون در سال گذشته شده اند که یک وسیله نقلیه بسیار عالی برای حمایت از چنین برنامه ای. متاسفانه زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس ناودان اقتصاد محلی — و شاید به دلیل نگرانی در مورد ظاهر چگونه یک مالیات جدید ممکن است تاثیر گروههای شانس کمیسیون (مانند مورن) که صندلی ها در حال رقابت در ماه نوامبر پیشنهاد رها شده بود. هدایت موجود اجرای قانون بودجه ممکن است بهترین گزینه بعدی.

حتی با مناسب ترین آگاهانه و عدم مقابله و پاسخ به برخی از سلامت روانی بحران هنوز هم ممکن است در نهایت در پایان تراژدی. اما خیلی بیشتر وجود دارد ما می توانیم — و باید — انجام شود تا اطمینان حاصل شود که استثنا است نه قاعده.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب داستان توسط کری Seidman

تماس نویس کری Seidman در [email protected] یا 505-238-0392. او در توییتر دنبال کنید @CarrieSeidman و Facebook در facebook.com/cseidman.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de