SEIDMAN: جدید سلامت روانی دلار ؟ آنها را عاقلانه صرف

اگر رای دهندگان تصویب ویژه سلامت روان مالیاتی در بخش بودجه باید به پیشگیری و “واقعه مطلع” درمان.

اگر رای دهندگان تصویب ویژه سلامت روان مالیاتی در بخش بودجه باید به پیشگیری و “واقعه مطلع” درمان

من نوشت: در حمایت از سلامت روان ویژه مالیات, کمیسیون منطقه با توجه به ساراسوتا کانتی. اگر همه می رود به عنوان برنامه ریزی شده ساکنان خواهد شد فرصت را به رای دادن برای ایجاد این درآمد تولید خودرو در انتخابات ماه نوامبر. (و اگر شما را نداشته باشند و در عین حال پر کردن نظرسنجی در شهرستان وب سایت شما باید تا پایان این هفته به انجام این کار است.)

اگر رای دهندگان پشت این فعال مرحله ما باید بیشتر قابل اعتماد جریان مالی برای خدمات محلی سازمان ها که نمی کنید خیلی کمک از تالاهاسی که صرف کمتر سرانه در سلامت روان از فقط در مورد هر دولت دیگر دولت در این کشور است.

آنچه من قبلا آدرس است که چگونه است که اگر همه پرسی می گذرد که پول پرداخت خواهد شد و صرف شده است. و حداقل در این مرحله کمیسیون خواهد بود که مسئول تنظیم سالانه millage رای و توزیع بودجه های محلی و ارائه دهندگان به نظر نمی رسد متحد در چشم انداز خود را.

بیش از یک بار کمیسر چارلز Hines است با اشاره به امکان استفاده از پول به عنوان پشتیبانی اختصاص داده شده برای تصویب برنامه آزمایشی برای یک خانه زندان مرکز درمان. کمیسر نانسی Detert خواسته است که درمان سوء مصرف مواد بود ضروری هدف است. و هر سازمان خدمات اجتماعی در شهر است توطئه چگونه برای رقابت برای یک تکه از پای.

اما اگر ساکنان جای پای این لایحه برای دریافت بیشتر بنگ برای جفتک انداختن خود را در این کمیسیون نیاز به یک “تصویر بزرگتر” را در ذهن به عنوان به خوبی به عنوان برخی از اجماع در بهترین و موثر ترین شیوه های فعلی در ارائه خدمات و درمان است.

دهه ما توجه و بودجه بوده است و قریب به بحران/اورژانس پایان از سلامت روانی طیف رویکردی است که گران است و اغلب تولید کوتاه مدت نتایج. قرار دادن پول بیشتر به عکاسی در اقدامات و یا تکه تکه و قطع سیستم مراقبت از تنها تداوم یک موجود “درب گردان” که در آن کسانی که نیاز به ورود و خروج از سیستم چرخه با بهبود واقعی در طول زمان است.

غفلت از علل ریشه ای از سلامت روان ما بحران نه تنها موجب مشکلات اجتماعی از بی خانمانی به زندان رو به رشد جمعیت آن به مراتب تشدید هزینه های ما. در عین حال آن را نیز به ارمغان آورد ما اعتقاد من به یک نقطه اوج از درک فرهنگی تحقق است که نادیده گرفتن کاتالیزور ما تجمعی درد شده است یک اشتباه قبر.

“زمانی که رفتاری نظام سلامت اولین بار توسعه داده شد ما نمی دانیم چه چیزی باعث مشکلات روحی و روانی و ما فکر نمی کنم آنها قابل پیشگیری می گوید:” اندی بلانش یکی از بنیانگذاران ساراسوتا قوی یک ساله سازمان های مردمی (که — افشای کامل — من عضو) اختصاص داده شده به ساخت ساراسوتا یک “واقعه مطلع” جامعه است. “از آن پس ما آموخته است که اکثریت قریب به اتفاق از سلامت رفتاری مشکلات در پاسخ به سمی استرس و تروما است.”

بنابراین بلانش می افزاید: “دو تا از مهم ترین چیزهایی که ما می توانید انجام دهید برای تقویت جامعه ما سلامت روانی سیستم به سرمایه گذاری در پیشگیری و به اطمینان حاصل شود که تمام درمان و پشتیبانی از واقعه آگاه است.”

به عبارت دیگر ما باید مداخله زود هنگام و ما ساخت سیستم های پشتیبانی در اطراف یک حساسیت و درک عمیق از جسمی و روانی اثرات تروما در انسان ارگانیسم.

مانند بسیاری از روانی-اصطلاحات مخصوص یک صنف بودن “تروما مطلع” تبدیل به یک شایعه عبارت است. من اغلب از شنیدن آن شرح داده شده — بیش-به سادگی — به عنوان نزدیک شدن به بهداشت روانی از دیدگاه “آنچه که برای شما اتفاق افتاده ؟” به جای “چه چیزی اشتباه است با شما؟” اما بیش از آن است.

بودن واقعه مطلع بدان معنی است که ما در هر تعامل — این که آیا به عنوان یک پدر یک معلم, یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی یک مقام دولتی یک دوست و یا حتی یک غریبه — ما در حال هدایت همدلی به جای قضاوت; مشتاق به حمایت و توانمند سازی به جای رفتار یا تسلط و محتاط نیست دوباره دچار روان زخم کردن.

بودن واقعه مطلع به معنی تجهیز فرزندان ما از قدیمیترین ممکن است سن با ابزار و شیوه های به درک و تنظیم احساسات خود و ارائه آنها را با دسترسی آسان و راحت به بزرگسالان متحدان زمانی که آنها در حال مبارزه است.

بودن واقعه مطلع همچنین به معنی تمرکز ما تلاش های جامعه در پرداختن به ریشه های تداوم چرخه نسل تروما آیا از فقر و یا نژاد پرستی و تغییر سیستم های تبدیل شده اند که حادثه و از خود.

در آن به معنی تعمیرات اساسی نه تنها رویکرد ما به مراقبت از سلامت روان اما رفتار ما به عنوان ساکنان جامعه و انسان است. آن را می پذیرد و به عنوان یک داده است که جلوگیری از شفا و (در صورت امکان) از بین بردن تروما است که بهترین امید ما برای شادتر و سالم تر و عادلانه تر جامعه یک جامعه است که به عنوان ساراسوتا قوی پیش بینی, “مراقبت برای خود.”

اینها برخی از ملاحظات من امیدوارم که کمیسیون را نگه دارید در ذهن اگر یک ویژه سلامت روان مالیاتی منطقه تاسیس شده است. وجود دارد ثابت بهترین شیوه های پیشگیرانه و تروما-اطلاع مراقبت و کارشناسان محلی که می تواند کمک به راهنمای خود را انتخاب کند. عمدی مراقبت که آنها را در تصمیم گیری های خود را تعیین می کند و در نتیجه تاثیر و آیا ساکنان’ سرمایه گذاری خواهد شد پاداش.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب داستان توسط کری Seidman

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de