SEIDMAN: همه گیر را افزایش می دهد نیاز به کمک های حقوقی

حتی به عنوان تقاضا برای کمک های حقوقی رشد می کند به دلیل تاثیر بیماری همه گیر کوروناویروس تنها در حدود 10 درصد از وکلای مدافع در ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان اهدا زمان و یا پول برای کمک به.

دو سال پیش پس از سانحه اثرات خود را از ویتنام خدمات با جان گیلبرت سبز آوردن یک آبشار از ایمنی خودرو مسائل و موقت زوال عقل است که باعث شد او را به سقوط در وام مسکن برای خانه او سهام خود را با 12 سال بزرگتر نابرادری. او خدمت کرده بود با 90 روز اقامه دعوی متوجه و هنگامی که او سعی به پاسخ در خود قضاوت خلاصه کوتاه قاب زمان به 30 روز.

از جان گذشته, او تبدیل به حقوقی کمک Manasota (لام) فراهم می کند که خدمات حقوقی بدون هیچ هزینه با همکاری با وکلای محلی که donate نرم افزار رایگان کار می کنند. سبز شد زوج با جیمز لینچ و هارون Crittendon از Harllee & طاس که نه تنها متوقف سلب حق اقامه دعوی اما به او کمک کرد تا به دست آوردن یک وام مسکن معکوس از طریق حقوق صاحبان سهام او می خواهم به دست آمده از واکنش بازار املاک و مستغلات.

هر چند برادران خود به تامین اجتماعی پرداخت, سبز, 71 بود بسیار سپاسگزار او فرستاده وکلای گواهی هدیه به یک رستوران مجلل چیزی است که او قصد دارد برای انجام هر سال است.

“من قطعا از دست داده اند خانه” او اذعان می کند. “ما خوش شانس بودند.”

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

در واقع سبز ممکن است درک نمی کنند چگونه خوش شانس با او بود — و نه فقط برای خود نگه داشته اما به دریافت کمک های حقوقی رایگان. با توجه به داده های ملی در حالی که 71 درصد از آمریکایی های کم درآمد را تجربه مدنی و حقوقی مشکل در هر سال 86% دریافت یا حداقل یا بدون کمک های حقوقی برای مقابله با آن است.

بر خلاف در پرونده های جنایی وجود دارد و نه جهانی حق وکیل در پرونده های مدنی. بنابراین کسانی که بدون وسیله به استخدام یک وکیل مجبور یا به نمایندگی از خود (و مسلما از دست دادن) و یا به نوبه خود به کمک های قانونی سازمان های مانند لام.

اما از آنجا که آنها کوچک کارکنان پشتیبانی شده توسط نوسان کمک و تکیه به شدت در داوطلب وکلای کسانی که آژانس قادر به کمک به 80 درصد از کسانی که به دنبال کمک خود را.

“ما به نوبه خود به دور یک تعداد قابل توجهی از مردم در هر سال به دلیل کمبود منابع می گوید:” لیندا Harradine مدیر عامل لام که فقط چهار هیات وکلای مدافع به خدمت هر دو ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان.

به عنوان یک نتیجه از coronavirus همه گیر Harradine است که در حال حاضر پیش بینی یک “هجوم عظیمی” در تقاضا به ویژه پس از دولت اخراج مهلت قانونی به پایان می رسد در ماه اوت و بیکاری سوخت سلب حق مالکیت. در عین حال عنوان شده است مورد پس از لام در سال 1991 تاسیس شد و تنها حدود 10 درصد از وکلا در این دو شهرستان اهدا زمان و یا پول در هر سال.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

در سال 1991 در ایالت فلوریدا در نوار شروع توصیه — اما نیاز نیست که اعضای خود را اهدا یا 20 pro bono ساعت و یا به 350 دلار در سال به کمک های حقوقی. هر سال که بار حق عضویت می آیند با توجه وکلای یادآوری می شود که پیشنهاد.

اما در حال حاضر فقط 200-300 از 2,200-2,300 وکلای ما در منطقه کمک می کند “و آن گرایش به همان مردم هر سال” Harradine می گوید.

“هنگامی که شما فکر می کنم در مورد نرخ ساعات روز: یک وکیل از سال 1991 در حال حاضر من مطمئن هستم که شما می توانید تصور کنید که برای بسیاری از افراد که کمتر از یک ساعت billable از زمان” او گفت:. “اما آن را همان 10 تا 15 درصد انجام 80 تا 90 درصد کار می کنند. ما شده اند قادر به دریافت بیش از آن قوز.”

درو کلیتون جمهور فعلی از ساراسوتا کانون تماس نوار توصیه “یک aspirational هدف مورد نیاز است” و می گوید مشارکت اعداد را به حساب تعداد قابل توجهی از وکلای مدافع که انجام گزارش نشده pro bono خدمات مانند کمک به سازمان های غیر انتفاعی است که کمک به محروم.

“قطعا ما همیشه می توانید بهتر انجام دهید و ما کاملا می خواهید مطمئن شوید که شماره را بهبود می بخشد,” او گفت:. “اما من نمی خواهم به ترک این تصور که وکلا در حال ساخت و سهم قابل توجهی به جامعه است. آنها هستند.”

کلیتون که به تنهایی تمرین برای 20 سال قبل از پیوستن به کارت مریل در سال 2016 می گوید می توان آن را دشوار برای پزشکان تنها برای پیدا کردن زمان برای pro bono کار می کنند. و وکلای مدافع که منطقه از تخصص مطابقت ندارد کمک های قانونی نیاز دارد — حدود یک سوم از لام موارد را در منطقه از خانواده, قانون یک سوم در مسکن و یک سوم شامل guardianships انحصار وراثت و مسائل مربوط به مصرف کننده — گاهی اوقات احساس ناراحت کننده رفتن خارج از منطقه خود از تجربه و تخصص.

اما نیکول قیمت که در پیوست کارت مریل مستقیم از دانشکده حقوق سه سال پیش می گوید که نیاز به یک مانع. پس عمل او در جامعه ارتباط قانون بی فایده است و به کمک حقوقی مشتریان در زمان استفاده از یک نگهبان litem آگهی آموزش ارائه توسط دادگاه و به طور منظم pro bono کار که در تقاضای بالا منطقه است.

قیمت خود گفت: شرکت “فرهنگ مشارکت در جامعه” — کارت مریل تنها محلی شرکت با ارتباط مستقیم با دادگاه و اختصاصی نرم افزار رایگان برنامه ای که او مختصات — باعث می شود آن را آسان تر برای شرکت.

“بسیاری از شرکت ها قرار داده تاکید بر تحویل ساعت یا یک تولید خاص در سطح است که باعث می شود آن را بسیار مشکل تر برای اختصاص زمان به طرفدار بونو کار دلیل این که شما هرگز نمی دانید دقیقا چه مدت آن را به قیمت” می گوید. “وجود دارد یک حس در اینجا است که همه باید کمک کند در جامعه در برخی از راه.”

قیمت می گوید: نسل جوان از وکلا که طرفدار بونو کار به عنوان یک عدالت اجتماعی مسئله ممکن است بیشتر تمایل به کمک. Harradine می گوید: او را با آب گرفتگی ارائه می دهد برای کمک به از nonattorneys یا حتی وکلا که بازنشسته شد اما قانون فلوریدا اجازه می دهد تا تنها کسانی که در حال حاضر و یا به تازگی تمرین به ارائه خدمات حقوقی.

“بنابراین من باید برای حفظ و درخواست وکلای زیرا فقط آنها هستند که می تواند کمک به,” او گفت:. “من نمی دانم که چگونه به دریافت که در سراسر اگر شما نگران در مورد دسترسی برابر به عدالت به خصوص با توجه به آب و هوای فعلی این است چگونه وکلا می تواند به بازگشت.”

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب داستان توسط کری Seidman

تماس نویس کری Seidman در [email protected] یا 941-361-4834. او در توییتر دنبال کنید @CarrieSeidman و Facebook در facebook.com/cseidman.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>