پزشک ماریا Finazzo نوبت او COVID-19 تشخيص به یک پتانسیل نجات دهنده زندگانی برای دیگران تهدید coronavirus.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

قضاوت با ایمیل من coronavirus همه گیر هم زده دو اصلی واکنش های. یکی درونی متمرکز و رانده ناگهانی یادآوری مرگ و میر ما: ترس که ما و یا عزیزان ما تهدید می شود و متعاقب تجدید احترام برای همه ما عزیز. دیگر ظاهر متمرکز و ناشی از ارتباط ما و دلسوزی برای دیگران: احساس ناتوانی ما احساس می کنیم به تماشای منحنی تشدید دانستن کمی وجود دارد که ما می توانیم برای تغییر تعداد نگران کننده ای از ضرر و زیان است.

با که در ذهن من حدس می زنم شما می توانید از فکر می کنم ماریا Finazzo به عنوان خوش شانس. نه تنها او در حال حاضر قرارداد این ویروس جان سالم به در ایمنی او به دست آورد و با انجام این کار اجازه او به نوبه خود تجربه ناگوار را به یک پتانسیل نجات دهنده زندگانی برای چهار تا افراد دیگر.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

هفته گذشته Finazzo 58 ساله رادیولوژیست با ساراسوتا یادبود بیمارستان سرطان پستان, مرکز تصویربرداری شد اولین ساکنان محلی به کمک “نقاهت پلاسما” — خون حاوی COVID-19 آنتی بادی — برای یک کارآزمایی بالینی از این ماده به عنوان یک “IND” (تحقیقاتی جدید مبارزه با مواد مخدر) برای ویروس. SMH که قوی بازوی تحقیقاتی است که در میان تعداد نامشخص بيمارستان شرکت کننده در این پژوهش در هماهنگی با کلینیک مایو. (SMH نیز تست تحقیقاتی داروی ضد ویروسی remdesivir که بر خلاف نقاهت پلاسما محفوظ است و بیماران بدحال در بخش های مراقبت ويژه و در هواکش.)

“به عنوان یک پزشک, من می خواهم به عنوان خوانده شده مقالات در مورد درمان و دیده می شود برخی از نتایج خوب” گفت: Finazzo مدت کوتاهی پس از تحت ساعته روند مجموعه در Suncoast بانک خون. “آن را شیفته من فکر می کنم من می تواند به من پلاسما و آن را ممکن است کمک به صرفه جویی بیش از یک نفر. این باعث می شود من احساس می کنم مثل آن چیزی است که من می تواند انجام دهد که یک احساس بزرگ است. ما همه احساس درماندگی می کنی.”

Finazzo قادر به کمک مالی فقط به این دلیل او تا به حال هر دو مثبت و منفی آزمون برای COVID-19 توضیح داد Jayne ژیرو از Suncoast بانک خون چیزی است که تعداد کمی از افراد. تا زمانی که خون در بانک می تواند به دست آوردن آزمايشهاي است که می تواند تعیین اگر کسی دارای آنتی بادی حتی بدون یک مثبت آزمایشگاه نتیجه چیزی ژیرو امیدوار است در دسترس تبدیل خواهد شد در پایان ماه — یک اهدا کننده باید به حال هر دو مثبت COVID-19 آزمون و منفی پس از انتظار 28 روز برای همه علائم فروکش کردن.

Finazzo و شوهرش مایکل 61 ساله و متخصص بیماریهای زنان هر دو در عالی بهداشت و درمان و تناسب اندام, باور آنها قرارداد این ویروس در شلوغ پرواز از دنور که در آن آنها رفته بود به کمک پسر خود را پیدا کردن یک محل برای زندگی در اوایل ماه مارس. با وجود پوشیدن ماسک و با در نظر گرفتن اقدامات دیگر دو روز پس از بازگشت مارس 10, آنها توسعه یافته “علائم کلاسیک” از تب و گلودرد و سرفه.

مایکل Finazzo که زده بود خیلی سخت تر بود و نه به اندازه کافی به همراه همسر خود را زمانی که او سوار به سن پترزبورگ در 19 مارس به بازدید از یک درایو از طریق تست سایت. (ساراسوتا تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است راه اندازی شده است.) آن زمان 12 روز از تماس برای دریافت تایید از نتیجه مثبت که در آن زمان او در حال حاضر بدون علامت تا به حال آزمایش منفی بود و در حال آماده شدن برای بازگشت به کار.

“من قول داد که در آن زمان من واقعا می خواهم به کمک مالی به دلیل آن ممکن است انجام برخی از خوب و آن را مانند یک چیز جزئی را به انجام,” او گفت:. “با توجه به این که من یکی از معدود با هر دو مثبت و منفی تست من احساس آن مسئولیت من.”

این بانک خون در حال کار با SMH برای تماس با منتشر بیمارانی که واجد شرایط به عنوان اهدا کنندگان; سه دیگران برنامه ریزی شده بودند به پلاسما در هفته گذشته و نه نفر دیگر در خط لوله. هر گونه کمک های مالی جمع آوری شده در Suncoast خواهد ماند در این منطقه است ، در علاوه بر این به SMH خون بانک نیز تامین, دکتر, را, گاو دریایی یادبود و Lakewood در مرتع پرورش احشام بیمارستان و همچنین مکان در پورت شارلت و ده صوت شهرستان است.

“ما تنها جامعه محلی بانک خون” ژیرو گفت: “و ما تاکید محلی نیاز دارید در اینجا. آنچه که ما جمع آوری در حال رفتن به ماندن محلی است.”

حتی اگر اعمال جراحی الکتیو شده اند به تعویق افتاد و بانک خون پایدار است هنوز هم وجود دارد نیاز به کمک های مالی به دلیل تروما موارد خدمات اورژانس و درمان سرطان او اضافه شده است. مهم تر است و نیاز به پلاکت ها که در گذشته تنها پنج روز و نیاز به طولانی اهدای روند از حدود دو ساعت است.

ژیرو ارائه شده اطمینان است که اهدا کنندگان بالقوه نیاز به ترس نیست برای ایمنی خود را. این بانک خون در دیدار خیرین در درب با ماسک متوسط چک و ضد عفونی کننده دست و اختصاص آنها یک فصاد ساخت مرکز “احتمالا یکی از امن ترین مکان شما می توانید در حال حاضر.” و از آنجا که بسیاری از مردم در خانه در حال حاضر احساس درماندگی و با گذشت زمان در دست های خود را در این راه آنها می تواند کمک به او پیشنهاد شد.

از آنجا که آنتی بادی ها در طول زمان کاهش آن را بعید است Finazzo خواهد بود قادر به اهدای بیش از یک بار. اما او سپاسگزار بود در طرف دیگر و اضطراب شده اند قادر به قرار دادن او تجربه ناگوار برای یک پایان خوب.

“واقعا احساس خوبی به بدست گذشته آن را برای من” او گفت:. “من می دانم که من واقعا خوش شانس هستم.”

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب داستان توسط کری Seidman

تماس نویس کری Seidman در [email protected] یا 941-361-4834. او در توییتر دنبال کنید @CarrieSeidman و Facebook در facebook.com/cseidman.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im