SEIDMAN: ارائه یک جامعه hub طول همه گیر

رسم مردم با هم در یک زمان بحران.

زمانی که من در زمان بیش از این ستون دو سال و نیم پیش که به امید استفاده از این فضا برای تشویق خوانندگان و ساکنان برای تبدیل شدن به بیشتر مطلع مشغول و درگیر در جامعه ما است. آن را نیز به من نوشت: در ستون اول با (شاید شبستان) قصد به “کمک به شکل مدنی مکالمه در یک راه است که به ترویج همکاری و حسن نیت ارائه میدهد و تعهد به ارزش هر فرد به سهم.”

بود که قبل از من متوجه شدم چنین گریزان هدف خواهد به احتمال زیاد من تضمین اشتغال تا یا من یا هرالد تریبون بود six feet under.

اگر ما نمی رفت سوزن بسیار در ساخت ساراسوتا فراگیر تر یا خوش برخورد این به آن معنا نیست آرمان نیست هنوز هم معتبر است. و در حال حاضر با انشعابات همه گیر بر ما به نظر می رسد مهم تر از همیشه به امتحان کنید. بنابراین من درخواست خودم چگونه این ستون ممکن است کمک به جلوگيري از جامعه ما در زمانی که همه — به خصوص کسانی که به سختی آن را در بهترین زمان — است که به شدت مورد آزمایش قرار.

در حال حاضر با “سرپا ایستادن کردن” مقررات در محل تنها هفته گذشته یا بیشتر بوده است وجود دارد یک رفاقت یک “می توانید” نگرش نفوذ ما روزانه اقدامات و (فاصله) فعل و انفعالات. من شده است با نظارت بر جریان متفکر پیشنهادات و ایده ها در رسانه های اجتماعی: کسی که “جوان و سالم” ارائه می دهد انتخاب کنید تا مواد غذایی و نسخه برای قرنطینه افراد مسن. کسی که اجرا می شود یک روز مراقبت می گوید او را با ارائه رایگان مراقبت از کودک به پرستاران و متخصصان پزشکی. صاحب خانه باعث می شود یک پیمان با خانه دار خود را: شما در خانه بمانند. من در ادامه به شما پرداخت. اگر هر یک از ما نیاز به کمک ما وجود دارد برای هر یک از دیگر.

همچنین وجود داشته است داستان — گاهی طنز آمیز خود-تبریک — در مورد چگونه مردم با استفاده از تازه کشف شده خود را در زمان. کسی پست یک تصویر از یک فوم زانو پد و تمیز baseboards در خانه اش. کسی که سهام دیگری عکس از وعده های غذایی خانه پخته و شسته و رفته در بخش های صف برای فریزر. من می باشد حاضر به شرط بندی بیشتر برنامه های ورزشی و رژیم های غذایی آغاز شد این هفته از روز سال نو.

“چیزی که در مورد یک بحران مانند این است که این امر منجر به خارج کردن بهترین در افراد” اچ نوشت. “بله” ” من به توافق رسیدند. “و هم بدترین.” در حال حاضر آن را احساس ارزشمندی و رضایت بخش به مرحله خارج از روال ما و خود جذب برای ارائه کمک حداقل در حالی که هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از مواد غذایی در یخچال, چک در آینده و کاغذ توالت در حمام.

اما آنچه که حدود دو هفته از هم اکنون یا دو ماه ؟ ما به عنوان دادن بخشنده و آسان درک ؟ به عنوان مجبور محرومیت همچنان ادامه دارد و به عنوان تب کابین در مجموعه تحمل و طبع خواهد شد قرار داده و به بیشتر تست. این زمانی است که ما به احتمال زیاد به را فراموش نکنید ما از خود گذشتگی حتی به عنوان نیاز به ماندن دلسوز و متصل می شود بیشتر است.

بنابراین با هدف نگه داشتن همه ما شناور و با تمرکز بر تصویر بزرگتر من امیدوار هستم که حداقل یک بار در هفته شما به من کمک کند به نوبه خود این ستون به یک نوع “انجمن مرکزی” hub است که می تواند کمک به مطابقت با نیمه خالی لیوان-ers به نیمه پر لیوان-اورژانس را به مطمئن شوید که هیچ کس می شود نادیده گرفته شده یا نشده است.

این که آیا شما در خارج از محل کار به دنبال پوشک یکبار مصرف مالی-فلج سازمان و یا کسب و کار به دنبال داوطلبان و یا به سادگی یک عضو جامعه با آنچه شما فکر می کنم درخشان, ایده اصلی برای چگونه ما می تواند همه را سرگرم من از شما دعوت به ارسال و یا تماس با داستان های خود را, پیشنهادات مازاد و کسری. من بهترین من برای اتصال کسانی که با صدمه زدن به کسانی که می تواند کمک کند و یا حداقل به اشتراک گذاری آن با نیازهای مخاطبان گسترده تر.

آن بوده است دردناک در طول چند هفته گذشته برای دریافت و خواندن بسیاری از کیفرخواست از “رسانه ها” و پوشش خود را از این بیماری همه گیر — شما باعث هیستری! اطلاعات شما نیست تا به تاریخ! نگاهی به پایین paywall! (ما برای coronavirus داستان) — در حالی که در همان زمان من می بینم همکاران من کار از راه دور و برخورد با یک سرعت در حال تغییر چشم انداز تلاش بسیار سخت برای ارائه به موقع و دقیق و اطلاعات مفید است.

در این روز طلایی از روزنامه ها که هر خانواده از خواب بیدار شدم به ضربت همان بسته نرم افزاری فرود در جلوی خانه خود را در روزنامه های محلی بود که در آن شما تبدیل اگر شما تا به حال یک نگرانی یک سوال و یا حتی یک بیت از مباهات به اشتراک بگذارید. آن را نگه داشته ساکنان صحبت کردن (و اجازه دهید آن صورت مورد) هر یک از دیگر و به ما یادآوری کرد که آن را دوست دارم یا نه, ما همه در این با هم.

پس ما دفتر بسته است و من کار از راه دور اگر شما در حال رفتن به تماس با استفاده از تلفن (505-238-0392). بله, که, New Mexico تعداد. من ممکن است یک فلوریدا دختر در حال حاضر, اما سرزمین سحر همیشه یک تکه ای از قلب من.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب داستان توسط کری Seidman

تماس نویس کری Seidman در [email protected], 941-361-4834 یا 505-238-0392 (سلول). او در توییتر دنبال کنید @CarrieSeidman و Facebook در facebook.com/cseidman.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>