SEIDMAN: خطر در مقابل سود در ویروس اجتناب مانور

جایی که شما رسم خط بین در نظر گرفتن اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از coronovirus و زندگی خود را?

زمانی که من وارد ساراسوتا از نیومکزیکو 10 سال پیش من بلافاصله زده چه فوق العاده مهربان آن را به نظر می رسید. در آلبوکرک یک ناهار با علاقه دوست ممکن است استنباط بالا پنج یا در آغوش گرفتن اما هیچ کس کاشته بوسه بر کسی, گونه, مگر اینکه شاید خود مرگ مادر بزرگ.

اما در اینجا این گونه به گونه آیین به نظر می رسید لازم. اعطا من پوشش باله سپس غیر منتظره ای huggy/نوازش کننده جمعیت است. حتی پس از آن به نظر می رسید کمی بیش از حد. من نمی تواند کمک کند reflexively dodging هر زمان که من احساس سرد یا ناخواسته خواستگار آمدن است.

پسر من که می آیند به فلوریدا با تردید نیست سهم من بی میلی. من هرگز فراموش بعد ما مواجه می شوند یک زن و شوهر از زن رقصنده من می دانستم که از ساراسوتا باله در حالی که راه رفتن Ringling پل. زمانی که من معرفی او دختر زرق و برق دار از برزیل او را بوسید (به عنوان سنت در کشور) نه یک بار بلکه دو بار در جایگزین گونه.

آن را مدت کوتاهی پس از آن او به من گفت که او دوست داشت ساراسوتا ،

اما در عصر coronavirus کسانی همیشگی intimacies ناپدید شده اند به عنوان سریع به عنوان ضد عفونی کننده دست کردن خرده فروشان’ قفسه. در حال حاضر آن را می توانید مانند همه است نه تنها محبت-مخالف اما اقدام در این فرض است که هر کسی در طول اسلحه تحمل است چیزی بدتر از طاعون.

تغییر شروع یک زن و شوهر هفته پیش حتی قبل از اولین فلوریدا ساکن تشخیص داده شد. از عادت من نقل مکان کرد به سمت کسی که به سبب واجب با صدا غذا خوردن در عملکرد رقص. او عقب کشیدم او ابرو شات در زنگ و انگشتان خود را به عهده گرفت دراز متقابل در نظر گرفته شده برای دفع شر است.

“نه در زندگی خود را,” او گفت:. “و قطعا ارزش مال من است.”

همه در آماده باش. می خواهید برای پاک کردن یک اتاق ؟ پاک کردن گلو خود را. به عنوان یک روزنامه نگار آمریکایی در NPR “صبر کنید صبر کنید همین حالا به من بگو” به تازگی کنایه آمیز “به عنوان یک مرد با یک سرما سفر از طریق فرودگاه من هرگز احساس بسیار قدرتمند در زندگی من است.”

در سراسر جهان مردم در حال اتخاذ جایگزین با سلام. در U. K., برای مثال, آرنج ضربت با چیز تیز کرده و به جای دست دادن. در ایران شما دست انداز هیپ در حالی که رو در جهت مخالف برای به حداقل رساندن های هوا فضا. در چین کمی رقص توسعه داده است که در آن شما هاپ از یک پا به پای دیگر در حالی که تبادل مخالفت با پا لمس با فرد در سراسر از شما.

من دچار به فکر می کنم که چگونه بسیاری از شکسته لگن این اقدامات ممکن است تحریک در ساراسوتا. پس از آن احتمالا چیز خوبی است که ما را به نظر می رسد به تصویب مشت دست انداز. قطعا آن را به حداقل می رساند, تماس, اما من زده با اصرار به قاه قاه هر بار که من یک گروه از موهای سفید immaculately در لباس برادران بروکس و Lilly Pulitzer ناشیانه اما gamely تبریک یکدیگر با یک حرکت معمولا در ارتباط با رپرهای.

که فقط واضح ترین مثال است. اجتناب مانور ضرب با سرعت ویروس خود را. بیش از آخر هفته هر شخص من مواجه می شوند تا به حال چیزی برای گفتن در مورد اقدامات احتیاطی بودند و یا آنهایی که آنها احساس می کنم باید. برخی از آن واضح به نظر می رسید یا حداقل معقول است. اما بیشتر من به سمت چپ تکان دادن سر من در ترس از ظرفیت انسان برای حفظ نفس خود و توهم.

به عنوان مثال وجود دارد زن و شوهر با صندلی به آرام/یانکی ها بهار بازی آموزش که تصمیم آنها هنوز هم می خواهم بروم اما نمی نشستن در صندلی خود را. وجود دارد یک ایمیل به اصرار من به نوشیدن مقدار زیادی از آب داغ به “شستن ویروس پایین گلو خود را و به معده خود را که در آن اسید معده خواهد شد آن را بکشند” و برای جلوگیری از نوشیدن هر چیزی را با یخ.

تماس گیرنده من خواست برای حمایت از تمام کسب و کار و ادارات و سازمان های دولتی در شهر به نوبه خود تا آب گرم در دستشویی. اما زمانی که من چک با CDC آنها گفت: متوسط را باید در نقطه جوش برای کشتن هر گونه باکتری است.

مانند احتکار و هیستری قبل از طوفان به عنوان اضطراب ramped تا بی خردی است در مجموعه. در عین حال این واقعیت است که وجود دارد به سادگی هیچ احمق ضد سپر در برابر ویروس. حتی استقرار پزشکی اذعان به این سوالات بیش از پاسخ در این لحظه.

بنابراین در حالی که این تهدید را بسیار واقعی و من در تلاش برای کاهش آن را در هر راه — تا/مگر اینکه شما در حال قرنطینه که در آن شما رسم خط در تغییر شیوه زندگی خود را به جای آن که صرفا یک انتخاب شخصی است. چه شما مایل به زندگی می کنند بدون در عزم خود را برای زنده ماندن ؟

شما که لغو سفر به کالیفرنیا? باید به شما غذا خوردن هزینه آن گران قیمت بلیط تئاتر آن زمان شما ماه برای به دست آوردن? شما چشم پوشیدن مدتها در انتظار دیدار با سالمندان, دوست, دانستن, شما ممکن است هرگز این شانس را به آن خاطرات دوباره ؟ هر انتخاب یک تصمیم مفرد رقص بین خطر و نفع فداکاری و پاداش یکی که فقط رقصنده واجد شرایط است به چگونگی.

برای من آن را بدون ذهن و بسیار خوشحال برای جلوگیری از ساراسوتا بوسیدن و عشقبازی کردن. اما برای کسی مثل من هنوز هم اشتیاق برای عشق از زندگی خود یک بوسه در پل از یک سبزه زیبا هنوز هم ممکن است به ارزش خطر است.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب داستان توسط کری Seidman

تماس نویس کری Seidman در [email protected] یا 941-361-4834. او در توییتر دنبال کنید @CarrieSeidman و Facebook در facebook.com/cseidman.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>