SEIDMAN: ساراسوتا Confederate monument ناگهان حذف

یک بنای تاریخی را به یهودا P. بنیامین مردی به نام ” مغز کنفدراسیون,’ نزدیک 10 خیابان و ایالات متحده 41 حذف شده است و فرستاده شده به ذخیره سازی توسط سفارش از شهرستان ساراسوتا مدیر تام Barwin.

راهپیمایی از مرگ جورج فلوید منجر به تجدید فوریت به آدرس کشور ما نژادی تقسیم و خدمت به حرکت یک جنبش در حال حاضر در جریان است به حذف هزاران پرچم آثار نشانگر و نمادهای دیگر از کنفدراسیون از مکانهای عمومی در سراسر کشور.

که شامل در منطقه خود ما را که در آن یک Confederate monument یک بار واقع در Manatee County Courthouse — گرانیت ستون هرمی شکل سنگی اهدا در سال 1924 توسط بخش اصلاحات و آسیب دیده که از آن حذف شد در سال 2017 — در حال حاضر در ذخیره سازی در انتظار یک رفراندوم عمومی برای تصمیم گیری سرنوشت خود را.

و فقط در ماه گذشته عظیم 30 – 60-پا مؤتلفه پرچم است که billowed در یک 139-قطب پا در نزدیکی تقاطع I-75 و من-4 از سال 2008 گرفته شده توسط اعضا از فرزندان جانبازان مؤتلفه پس از یک رشد رسانه های اجتماعی کمپین خواستار آن را به آتش کشیدند.

اما آن را تا زمانی که من تماس گرفته شد هفته گذشته در ساراسوتا هنرمند و نویسنده جان سیمز که من آگاه شد از چیزی نزدیک به خانه.

بیش از 20 سال پیش Sims شروع یک پروژه شناخته شده به عنوان Recoloration اعلام آن مواجه مؤتلفه پیکرنگاری در سراسر کشور به عنوان نمادهای بصری تروریسم و سفید برتری. تنها به تازگی, اما, انجام, او به یاد داشته باشید یک Confederate monument او دیده بودم سال پیش توسط بولینگ چمن میدان نزدیک 10 خیابان و ایالات متحده 41.

یک ستون هرمی شکل سنگی با نیمکت سنگی در دو طرف آن حک شده با دو پرچم و این کلمات: “در نزدیکی این نقطه در تاریخ 23 ژوئن 1865 یهودا P. بنیامین وزیر امور خارجه کنفدراسیون مجموعه بادبان برای یک سرزمین خارجی است.”

با توجه به ساراسوتا تاریخ زنده وب سایت یادبود استعداد بود به شهرستان توسط بخش اصلاحات در سال 1942. یک ساراسوتا کانتی تاریخی نشانگر نصب شده در کنار آن در سال 1999 گفت: فولر داستان در مورد مرد یک بار شناخته شده به عنوان “مغز کنفدراسیون.”

یک سناتور سابق از ایالت لوئیزیانا بنیامین منصوب شد دادستان عمومی و سپس وزیر جنگ و سپس وزیر امور خارجه با رئیس جمهور کنفدراسیون جفرسون دیویس. فقط قبل از اتحادیه غالب در سال 1865 بنیامین گریخت و در نهایت ساخت راه خود را به قمار عمارت در Ellijay (امروز بخشی از قمار کشت و زرع تاریخی پارک ایالتی که در آن او همچنین memorialized). از وجود او ترشح شده به ساراسوتا جایی که او سوار یک ارابه مخصوص حمل الوار در Whitaker بایو که او را به بیمینی از كجا او ساخته شده راه خود را به انگلستان و خرم زندگی می کردند تا زمانی که مرگ او در سال 1884.

به تازگی سیمز رفت و دوباره به این بنای تاریخی و آن را تا به حال ناپدید شده است. آن را با توجه به ساخت و ساز از 10 سنت میدان? یا به او ترجیح داده به فکر می کنم به برخی از بیداری اخیر به آن کوردلی و بی مناسبتی?

ظاهرا سیمز تنها کسی نیست که ناراحت یادبود. سه هفته پیش از دیرین ساراسوتا ساکنان که به طور منظم بازدیدکننده داشته است خود را پدر و مادر و رفتن در آن منطقه تماس شهرستان ساراسوتا مدیر تام برای ابراز اعتراض خود را به حضور آن است. Barwin که قبلا غافل از این بنای تاریخی در امر رفت و به یک نگاه و وحشت زده شد.

یک روز بعد — پس از اطلاع شهردار و منطقه کمیسر (که بیان بدون اعتراض) اما skirting کانال های رسمی این شهر به زمان وضعیت اضطراری — او دستور داد آن حذف شده است.

“من احساس می کنم من می دانم که این جامعه هست و من صادقانه نمی دانم یک نفر که مایل به ادامه استفاده از اموال عمومی به پرداخت هر گونه احترام و ادای احترام یا اعتبار به تک بدترین فجیع و نسل کشی در تاریخ بشر” گفت: Barwin. “آن را به ما گزارش در ژوئن 17 یا 18 و من کارگردانی که از آن خواهد شد در ژوئن 19, که Juneteenth [تعطیلات جشن رهایی از کسانی که به بردگی گرفته شده اند در ایالات متحده]. و این پایان داستان است.”

همراه با نشانگر بازگشت به شهرستان تاریخی منابع Center; هر دو بنای تاریخی و نشانگر در حال حاضر در ذخیره سازی.

رنه DiPilato این شهرستان مدیر کتابخانه ها و منابع تاریخی گفت: ممیزی آغاز شد که در سال گذشته از این شهرستان 110 تاریخی نشانگر نشان داد دیگر هیچ مؤتلفه اتصالات. سرنوشت بنیامین نشانگر در نهایت تصمیم گرفت ساراسوتا تاریخی کمیسیون های مشورتی هیئت مدیره در حال حاضر در وقفه با توجه به همه گیر و غیر منتظره مرگ رئیس آن است.

ویکی اولدهام از نوتون زنده نیروی تاریخی نشانگر طول ساراسوتا در جامعه سیاه و سفید است که ادای احترام به آمریکایی های آفریقایی تبار در این شهر گذشته گفت که او خوشحال به یاد بگیرند که از حذف.

“اجداد من بودند و ساخته شده برای کار تحت شرایط اسفبار به عنوان یک نتیجه از تفکر خود را, بنابراین من با داشتن مشکل با حذف از این بناهای تاریخی,” او گفت:. “آنها یک منبع عالی برای آمریکایی های آفریقایی تبار که تاریخ بداند و درک کند که مؤتلفه هواداران بودند حمایتی از نهاد برده داری. من مبهوت کسی باور آنها یک ایده خوب است.”

به جای Oldham امید وجود دارد بیشتر خواهد شد مراسم تجلیل از بسیاری از آمریکایی های آفریقایی تبار که کمک به ساخت ساراسوتا در زیرساخت ها و شکل آن جامعه است. افرادی مانند Dorothye اسمیت سیاه برای اولین بار مدیر یک مدرسه منطقه که نوتون زنده خواهد افتخار با یک مجسمه برنزی در سوتهسید ابتدایی فقط به عنوان به زودی به عنوان آن را به اتمام است در ریخته گری.

به ذهن من که اتصالات و عقب افتاده تجارت کردن.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب داستان توسط کری Seidman

تماس نویس کری Seidman در [email protected] یا 941-361-4834. او در توییتر دنبال کنید @CarrieSeidman و Facebook در facebook.com/cseidman.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>