SEIDMAN: ساراسوتا این روزنامه در تلاش برای بقا

هفتگی تلخیص Tempo, اخبار خدمت محلی آفریقایی-آمریکایی جامعه برای بیش از شش دهه است در آستانه فروپاشی مالی.

این هیچ راز است که جامعه روزنامه های ضربه گذار از چاپ دیجیتال شده اند بیشتر فلج coronavirus همه گیر به عنوان کسب و کار برخورد با خود و زنده ماندن مالی باید خارج تبلیغات در droves. که منجر به بسیاری از نشریات اجرای اخراج furloughs و کاهش هزینه در سفارش به شناور باقی می ماند تا زمانی که اقتصاد و امیدوارم دلار تبلیغات با آن — پرتاب ریباند.

اما در هفتگی Tempo, اخبار, که تحت یک نام دیگر و یا به عنوان منبع خبری برای آمریکایی آفریقایی جامعه در ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان از سال 1959 وجود دارد هیچ چیز تر و تمیز. به غیر از یک تعداد انگشت شماری از بیشتر پرداخت نشده همکاران “کارکنان” شامل تنها جانی شکارچی Sr — که به دست آورد این نشریه در سال 1990 پس از خدمت به عنوان مدیر فروش برای مدت سه سال —و پسرش جانی شکارچی جونیور که پیوست کسب و کار در سال 1994.

فقط پس از اولین سال عمده تبلیغ کشیده هفتگی خود حمایت از کاغذ و همچنین از هفت نشریات دیگر است که نشان دهنده تقریبا تمام باقی مانده سیاه متعلق به انتشارات در فلوریدا. سپس به عنوان ویروس تعطیل اقتصاد تقریبا تمام سرعت باقی مانده تبلیغ همین. (ساراسوتا فورد یکی از طولانی ترین ایستاده حساب همچنان به خرید بازگشت به صفحه هر یک از نسخه.)

“این همیشه یک مبارزه با یک اقلیت های کسب و کار می گوید:” شکارچی جونیور که دسته تولید برای تلخیص که در عمل از پدرش از 1200 فوت مربع نوتون صفحه اصلی. “سپس COVID-19 آمار و پسر, این تپش.”

از ژانویه, مقاله دهکدهای از دست داد 85 درصد از درآمد خود را که اکثر آنها آمد از تبلیغ در خارج از جامعه سیاه و سفید. برنامه های متعدد برای ثبت اضطراری همه گیر امداد از محلی و ایالتی و فدرال منابع محروم بودند یا به این دلیل که منبع مالی بود بلافاصله تخلیه و یا به دلیل سرعت تلقی می شد فاقد شرایط لازم به عنوان یک “صفحه اصلی بر اساس کسب و کار است.”

شکارچی Sr. شد chagrined که هیچ هدف اطلاع رسانی و نه ترجیح داده شد برای این کمک های مالی به اقلیت و یا کهنه متعلق به کسب و کار بود. یک درخواست سوابق او در زمینه نشان داد هیئت شهرستان کمیسیون تنظیم خود را ارزیابی معیارهای محلی کمک های مالی که شامل قومیت یا نژاد. (هیچ داده ای در دسترس است بر روی تعدادی از اقلیت متعلق به کسب و کار است که بهره مند از بودجه.)

از گزینه های شکارچیان راه اندازی یک صندوق من کمپین در اواسط ماه مه درخواست برای حمایت جامعه و گفت: درآمد کاهش یافته بود “به شدت سطح پایین هستند و تهدید وجود روزنامه.”

اما مبارزات انتخاباتی کشیده شده حداقل پاسخ جمع آوری (تا هفته گذشته) کمتر از 600 دلار از آن $25,000 هدف — و نزدیک به نیمی از آن از یک اهدا کننده. اول سهم 25 دلار در آمد از هیچ یک دیگر از جانی شکارچی Sr. خود را.

ناشر پیدا کردم و تماس خود را در اخبار کسب و کار belatedly پس از سپری کردن 8 سال زندان جایی که او زندگی خود را متعهد به خدا و آموزش دیده به عنوان یک کارمند قانون. طولانی نیست پس از بازگشت به نیوزیلند, جایی که او متولد و بزرگ شده او شروع به کار برای فرد ویلیام “تلنگر” جکسون که در ابتدا ایجاد Tempo مجله در سال 1987 به عنوان یک ماهانه قرار دادن در طولانی مدت بولتن هفتگی.

پسر او پیوست و پس از کسب و کار خود را سربازی و دو به تدریج تبدیل آن از ماهانه به دو هفته به صورت هفتگی در نهایت مجبور بولتن بسته شدن. ماموریت خود مانده است و به عنوان جکسون بود به سند زندگی در محلی سیاه جامعه در راه مثبت که روزنامه نیست یا نمی خواهد.

“ما همیشه بالید خودمان را در بودن یک مقاله با علاقه انسان است که هیچ چیزی نمی منفی” شکارچی جونیور می گوید. “شما هرگز نمی بینید که به زندان رفت در مقاله ما. اما شما ببینید, جوایز, ویژگی های, اجتماعی, حوادث و همه چیز را که مردم نیاز به دانستن در مورد جامعه خود.”

رایگان مقاله است که توزیع به کلیساها آرایشگر مغازه ها و فروشگاه های راحتی در طول دو شهرستان, ادعای یک گردش 40,000 اما شکارچی Sr. می گوید واقعی خوانندگان بالاتر است به عنوان هر نسخه به اشتراک گذاشته شده است و منتشر شده توسط آن عمدتا 55-و-همسر خوانندگان. شما هنوز هم می تواند راه رفتن را به بسیاری از خانه در نیوزیلند و پیدا کردن سرعت فعلی در یک طرف میز و قاب yellowed بولتن هفتگی قطع و مارک و برخی از خانواده انجام بر روی دیوار آویزان.

که دقیقا به همین دلیل شکارچیان که ملحق به عصر دیجیتال با یک وب سایت هنوز هم مصمم به نجات کپی دیسک با رنگ قرمز, سفید و آبی, بنر چاپ است که در Suncoast مطبوعات در ونیز. برای شکارچی Sr. یک مرد مؤمن و ایمان وجود ندارد و سوال از ترک.

“ما متعهد به نگه داشتن آن رفتن” او گفت:. “خدا به من این مقاله او می داند که ماموریت من. او گفت که او می خواهم تامین همه نیاز من و من به آن اعتقاد دارند.”

و اگر هیچ یک از شکارچی جونیور هشت فرزند به نظر می رسد علاقه مند به مصرف بیش از کسب و کار خانواده او امیدوار است یکی از 21 نوه هنوز هم ممکن است. به دلیل این است که دیگر یک سوال از امرار معاش او می گوید: اما از میراث.

“دلیل من در ابتدا برای کمک به پدر من,” او می گوید. “اما پس از بیش از 20 سال از انجام این کار, آن را بسیار بیشتر از من است. با تمام معنی, ما در حال رفتن به نگه داشتن آن رفتن به نحوی. ما یک انتخاب نیست. Tempo توسط یک موسسه. وجود دارد یک میراث برای محافظت از. اگر آن را می رود وجود دارد ممکن است هرگز دوباره خواهد بود یکی دیگر از کاغذ سیاه و سفید در اینجا.”

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب داستان توسط کری Seidman

تماس نویس کری Seidman در [email protected] یا 941-361-4834. او در توییتر دنبال کنید @CarrieSeidman و Facebook در facebook.com/cseidman.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>