SEIDMAN: متلک جامعه همجنسگرایان و یا currying آرا ؟

برجسته بنر در یک عقاب پاپ آپ فروشگاه فروش تهمت متعلقات ناراحتی برخی از اعضای جامعه همجنسگرا.

آخر هفته گذشته من مرموز ایمیل از یک زن که زندگی با او شریک زن و دختر نوجوان در “یک جامعه با محبت و حمایت همسایگان” در Osprey. در روز شنبه او سوار توسط یک stand-alone ساختمان در ایالات متحده 41 در اطراف گوشه از خانه خود را که تا به حال یک شبه تبدیل به یک pop-up store به نام تهمت فروشگاه.

هر چند او یک دموکرات آنچه او را متوقف نیست این پرچم را جلو تحمل رئیس جمهور شباهت یا “حفظ و امریکا برای اولین بار” نشانه. آن را یک بنر با “L G B T” مهر در سراسر آن را در رنگ قرمز روشن فونت با silhouetted تصویر بیش از هر حرف.

بیش از “L” یک تصویر از مجسمه آزادی. بالاتر از “G” یک AR-15 تفنگ. بیش B, a استین آبجو. و بالاتر از T … خوب که یکی از شما احتمالا می توانید حدس بزنید.

زن — او به من نام او اما خواسته آن منتشر نمی شود چرا که او می ترسید تلافی جویانه — گفت: او خیلی به عقب گرفته و ناراحت با دیدن بنر در وسط گی غرور ماه طول کشیده در زمان یک عکس و ارسال پیامک آن را به دوستان اگر درخواست او زیاده. بیشتر شد به همان اندازه منزجر; چند توصیه خود را به اجازه دهید آن را برو. اما او در بر داشت او نمی توانست.

“در محله من حتی اگر وجود دارد بسیاری از تفاوت, همه, همراه, ما باید احترام به یکدیگر و محیط زیست, من استفاده می شود به بودن در” او گفت:. “بنابراین من فشارسنج گفت: من نیاز به ایستادن در برابر این این اشتباه است.”

من موافقت به درایو آدرس او ارائه شده است. آن را عادی اجرا به پایین ساختمان — از این به نظر می رسد از آن سابق سازمان بیمه — اما غول قرمز و سفید و آبی پرچم را جلو ساخته شده آن را آسان به نقطه. بنر نیز سخت به دست.

در داخل این فضا بود شاید 500 متر مربع از آن با جداول انباشته با تی شرت (“خدایان اسلحه و جرات” و یا یک Trumpian کالوین (& هابز) شکل ادرار در سی ان ان نشان); “نگه داشتن امریکا بزرگ” کلاه میهنی در رنگ و چند لیوان و bobbleheads.

تنها مردم داخل شدند و دو نفر از کارکنان خوب به دنبال مرد جوان که شبیه برادران. (آنها بودند.) من با معرفی خودم به عنوان یک خبرنگار که از آنها ساخته شده است به نظر می رسد عصبی است. آنها به من گفتند که صاحب مغازه یک دوست خانوادگی که در ساراسوتا و مشابه مغلوب ساختن پیشی جستن مغازه ها در سراسر کشور.

وقتی که من پرسید که اگر آنها مسئول حلق آویز بنر و اینکه آیا آنها می خواهم به هر گونه شکایت همسر یکی نگاه زده.

“ام نه” او گفت: بدون guile. “یک مشکل وجود دارد?”

در صورت درخواست آنها عرضه صاحب نام — درس نیکلاس — اما کاهش یافته است به من یک شماره تلفن. من آنها را به کارت من و خواست که آنها را به نیکلاس من تماس بگیرید.

که نام زنگ زد زنگ, تا زمانی که من انجام تحقیقات کمی. آن را به عنوان معلوم کرنل “درس” نیکلاس پسر تعداد نیکلاس یک ringmaster با Ringling Brothers سیرک برای نزدیک به سه دهه است که پلاک در سیرک حلقه از شهرت در سنت Armands دایره من راه می رفت توسط ده ها بار.

نیکلاس (پسر) صورتحساب خود را به عنوان یک محل ترویج و تولید کننده سوپر آمریکایی سیرک; او همچنین یک مسئول تامین تهمت کمپین با یک فیل با “امریکا بزرگ دوباره” chalked آن چرمی طرف برای ساراسوتا کمپین تجمع در پاییز 2015. که در مورد همان زمان او شروع به باز کردن تهمت مغازه ها در سراسر کشور شروع با یکی در Sturgis تجمع موتور سیکلت در داکوتای جنوبی.

من ترک یک پیام در سوپر آمریکایی سیرک صوتی اما هرگز یک تماس. مغلوب ساختن پیشی جستن فروشگاه سایت (www.thetrumpshop.com) در حال ساخت بود. بنابراین به جای من رسیده به علامت Puskarich توسعه مدیر برای برابری فلوریدا به دیدگاه دولت اولیه همجنسگرایان حمایت سازمان است.

پس از این فروشگاه یک کسب و کار خصوصی Puskavich گفت: این بنر به احتمال زیاد می افتد تحت حمایت از آزادی بیان. و در سفارش خود را برای سازمان به نظر او گفت: او می خواهم که به “به دنبال واقعی قصد بنر پیام.”

“منظورم این است که آنها چه گفت ؟ اگر آنها در حال تلاش برای دوباره تعریف مخفف است که به خوبی شناخته شده است که یک چیز. اما اگر آنها می گویند: “اینها برای کسانی که عشق اسلحه آبجو و مغلوب ساختن پیشی جستن” من می خواهم که به می گویند “آه هی ما نمی دانیم شما بودند غذا به همجنسگرایان بازار در این راه’,” او گفت: خفقان خنده. “من درک می کنم برخی از افراد می تواند احساس خطر می کنند این است که آن را خصمانه و غیر مسئولانه است. اما من تعجب می کنم اگر ما در حال پریدن به نتیجه گیری?”

به عنوان برای زنی که با من تماس او آنقدر آماده به اجازه ابهام پیام اسلاید.

“این است که ساخت مسخره از چیزی است که بسیار نزدیک و عزیز را به بسیاری از مردم است,” او گفت:. “شما می تواند سخت و فشرده برای پیدا کردن یک خانواده در امریکا که نمی تواند به کسی می افتد که به آن مخفف شمع.

“این یک شیب لغزنده از طنز به نفرت و این teeters در تار لبه است که پیوسته.”

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب داستان توسط کری Seidman

تماس نویس کری Seidman در [email protected] یا 941-361-4834. او در توییتر دنبال کنید @CarrieSeidman و Facebook در facebook.com/cseidman.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>