SEIDMAN: آزمون لغو تاثیر دانشجويان بورس شانس

برخی از سالمندان دبیرستان’ شانس برای به دست آوردن فلوریدا روشن آتی بورسیه شده اند تحت تاثیر لغو شنبه تاریخ آزمون به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

بیش از دو سال گذشته نیکلاس پرز اختصاص داده است که صدها ساعت برای ملاقات با الزامات مورد نیاز برای به دست آوردن یکی از فلوریدا روشن معاملات آتی بورس های تحصیلی.

برای برنده شدن در این دولت کمک جوایز دبیرستان سالمندان باید با تعیین معدل کامل خدمات اجتماعی ساعت و پست خاصی نمرات آزمون — حداقل 1170 از 1600 SAT یا 26 از 36 در عمل — 30 ژوئن از ارشد خود را در سال است. در سال گذشته کمک هزینه تحصیلی که توسط دولت تأمین مالی قرعه کشی اعتماد, کمک بیش از 110,000 فلوریدا دانش آموزان پرداخت برای کالج; نیکلاس’ پدر و مادر Cathleen و لورو پرز ونیز شمارش شد فرزند دوم خود را به دست آوردن یک عنوان بود پسر.

با شروع در سال دبیرستان خود را نیکلاس کار با ریاضی و زبان انگلیسی آموزگار و حتی تکرار یک دوره به منظور بالا بردن معدل. او قطع بر ساعت در خارج برای به دست آوردن مورد نیاز 75 ساعت از خدمات اجتماعی داوطلبانه در یک فروشگاه هدیه محلی است که کمک می کند تا صندوق آسایشگاه مراقبت. پدر و مادر خود را سرمایه گذاری $1,700 در تدریس خصوصی و دوره های آمادگی برای نشست و نیکلاس در زمان امتحان چندین بار خود را بهبود نمره هر تست.

در آن زمان او فارغ التحصیل از ونیز بالا این بهار 10-نقطه کمبود در خود نشسته نمره بود و تنها چیزی که ایستاده بین نیکلاس و کمک هزینه تحصیلی که پوشش اکثر شهریه در دانشگاه بین المللی چابهار در Ft. مایرز جایی که او پذیرفته شده برای سال آینده است. او برنامه ریزی شده برای پس گرفتن شنبه, محبوب ترین تست در فلوریدا ماه گذشته امید به افزایش نمره خود را در زمان برای دیدار با مهلت که به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس دولت منتقل ژوئیه 31.

اما نیکلاس — و تعداد بی شماری از دانش آموزان دیگر در شمارش روشن معاملات آتی بورس تحصیلی و کمک هزینه از دانشگاه — نمی خواهد این فرصت را داشته باشد. به دلیل همه گیر کالج مدیره است که در اداره نشسته است لغو همه آن تست تا ماه اوت بیش از حد دیر به را حتی دولت را تمدید مهلت.

تنها گزینه باقی مانده برای نیکلاس به عمل هفته آینده همراه با هزاران نفر از کسانی که امضا کرده ایم این آخرین شانس جایگزین. (که آیا آنها می توانند تمام توان جایگزین در آزمون محدود سایت باقی مانده است دیده می شود.) این یک امتحان او است و نه آشنا و نه آمادگی می گوید مادرش که صرف ماه گذشته تماس با ونیز بالا, کالج, مشاوره کارکنان دولت و وزارت آموزش و پرورش و هیئت کالج به درخواست برای یک استثنا و یا فرمت برای دانش آموزان مانند پسرش.

“ما درک می کنیم این بی سابقه بار, اما آن را باید به عهده دولت و وزارت آموزش و پرورش برای اطمینان از فرزندان ما نیست محروم از فرصت های از آنجا که این ویروس می گوید:” Cathleen پرز. “اگر شما در حال رفتن به در یک بازی عادلانه زمینه من فکر می کنم که اگر انتظار از معیارهای خود را می افتد از طریق و آن را تقصیر خود را نمی, آن را تا به این اشخاص برای رفع آن به طوری که آنها هنوز هم باید این فرصت را به آنها وعده داده شده بود.”

در اواخر ماه آوریل فلوریدا آموزش و پرورش کمیسر ریچارد زاهدان گفت: گروه خود را “کار بر روی یک راه حل است.” در ژوئن 10, او امضا اورژانس را تمدید مهلت تست به تاریخ 31 ژوئیه و اجازه می دهد بیشتر انحراف در جامعه خدمات ساعت.

که انعطاف پذیری اما نه گسترش به مهلت تست. با توجه به یک ایمیل Cathleen پرز دریافت شده از دولت را از کمک های مالی دانشجویی در جولای 6, به این دلیل که برنامه کمک هزینه تحصیلی توسط دولت تامین می شود قرعه کشی اعتماد و “تخصیص دولت دلار است که یک حق قانونی” تغییر ممکن نیست بدون تصویب قانونی. و به دلیل کاهش نیاز می تواند هزینه دولت میلیون ها دلار است که بعید است.

“تا آنجا که من می دانم که وجود خواهد داشت نه هر گونه انعطاف پذیری” گفت: سازمان حفاظت محیط زیست سخنگوی Cheryl Etters توسط گوشی در هفته گذشته. “کمیساریای دارای قدرت محدود به دلیل روشن آینده یک قانون است و او حق ندارد به تغییر قانون است.”

Etters گفت: سازمان حفاظت محیط زیست خواست کالج مدیره به ارائه SAT تست قبل از 31 جولای “اما ما نمی توانیم کنترل تصمیم گیری کنند.” سارا Sympson مدیر حوزه ارتباطات برای کالج هیئت مدیره گفت: این سازمان نمی خواهد تغییر یک تصمیم ساخته شده در بهار امسال به منظور تست تا ماه اوت به دلیل آن “اولویت این است که سلامت و ایمنی دانش آموزان و مربیان است.”

Cathleen پرز نمی دانم چگونه نیکلاس را انجام دهد در عمل است که “سبک های مختلف با فرمت های مختلف است که شناخته شده به شدت متمرکز بر علم..” صرف نظر از اینکه پسرش نمره او واجد شرایط برای کمک هزینه تحصیلی “ما در حال پرداخت پول برای او را به رفتن به دانشگاه بدون توجه به آنچه,” او گفت:, اما دانش آموزان دیگر ممکن است که گزینه.

او هنوز هم نمی توانند درک کنند چرا دولت کالج مدیره و سازمان حفاظت محیط زیست نمی تواند “نشستن در یک اتاق و نگاهی به آنچه اتفاق افتاده و اطمینان از این بچه ها این فرصت را به آنها وعده داده شده بود در ابتدا.”

“ما در حال ساخت امکانات رفاهی و استثنا برای بسیاری از شرایط دیگر” او گفت: “چگونه ما نیست که برای این دانش آموزان برخی از آنها واقعا نیاز به این پول برای رفتن به کالج؟”

کسانی که دانش آموزان ممکن است هنوز روشن آینده. اما آنها نمی شود و آنها شروع به بدهی رایگان.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب داستان توسط کری Seidman

تماس نویس کری Seidman در [email protected] یا 941-361-4834. او در توییتر دنبال کنید @CarrieSeidman و Facebook در facebook.com/cseidman.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>