SEIDMAN: این بحث بیش نژادی مراجع

به عنوان کشور بحث مسائل مربوط به نژاد و قدرت و هویت بسیاری از نشریات را تغییر سبک خود را به سرمایه گذاری زمانی با اشاره به مسابقه.

پس از نوشتن به تازگی در مورد مرگ جورج فلوید و اتهام نژاد پرستی در FSU/Asolo هنرستان برای بازیگر آموزش من دریافت برخی ایمیل اعتراض به استفاده از سرمایه “B” به صورت سیاه و سفید در هنگام مراجعه به هویت نژادی, اما کوچک “w” که اشاره به سفید پوستان است.

“اگر شما می خواهید به سرمایه گذاری آن مسابقه باید در برابر” نوشت: یک خواننده پیشنهاد من استفاده از “قفقاز” و “Negro” به جای. “من پیدا کردن [استفاده از] مخاطره اندازد و متناقض و انتظار بیشتر از یک مقاله نویس روزنامه.”

خوب من برای شما خبر آن را به این مقاله نویس و یا هر گونه دیگر روزنامه نگار که نیست خود اشتغالی — به را انتخاب کنید آنچه که نقطه گذاری (یا کلمه) برای استفاده در اشاره به مسابقه; ما به دنبال دستورالعمل از سازمان های خبری که برای ما کار می کنند. در مورد هرالد تریبون که ایالات متحده آمریکا امروز شبکه متعلق به گانت که به شرح زیر ارجمند داور از روزنامه نگاری به سبک سیاست آسوشیتد پرس. (حتی اگر به عنوان یک خواننده testily پاسخ داد: “من واقعا نمی مراقبت از آنچه در روزنامه ها و روزنامه نگاران تصمیم گرفته اند.”)

به عنوان “کتاب مقدس” در کپی ویرایش محافل AP Stylebook تجدید نظر شده بود در این ماه شامل سرمایه “B” به صورت سیاه و سفید. از آن زمان به بعد ده ها تن از اخبار اصلی سازمان ها دیر به دنبال کت و شلوار از نشریات مانند جوهر و سیاه پوست که باید با حروف بزرگ سیاه برای سال. (عنوان این نوشته نیویورک تایمز و واشنگتن پست در عین حال از پیوستن به ارابه موسیقی.)

این تمدید با توجه به سبک و واژگان بوده است کاتالیز این کشور در زمان بحث در مورد مسابقه قدرت و هویت اما آن است که فقط در آخرین تکرار در یک گفتمان در مورد مناسب monikers. چیزی که بود “رنگی” شد “negro” و سپس “Negro” (به حروف بزرگ نسخه ترویج شده توسط W. E. B. دوبوا در سال 1920) و سپس آفریقایی (پیشرفته توسط کشیش Jesse L. Jackson در ’80s) و در نهایت “ب” (مردم رنگ) یک چتر مدت است.

اخیرا این سوال را از سرمایه گذاری های “w” white وارد بحث با برخی از استدلال به آن اشاره دارد تنها به رنگ به عنوان میراث فرهنگی مشترک و دیگران رد ارتباط با سفید supremacist گروه. (AP گفته است که در وزن خواهد شد که در انتخاب ظرف یک ماه.)

به گفته جان Daniszewski AP معاون رئیس جمهور از استانداردهای این جدیدترین نسخه راستا با سرمایه گذاری از دیگر نژادی شناسه مانند لاتینی, آسیایی آمریکایی و آمریکایی های بومی و باعث شده “نیاز فراگیر و احترام در ما داستان سرایی و تکامل زبان است.”

حتی در میان مردم رنگ وجود دارد این است که هیچ واحد اجماع و به عنوان یک روزنامه نگار ممنون میشم من موقعیت را تسکین می دهد من نیاز به ایجاد یک انتخاب است. اما من دوم این مفهوم است که احترام به کسانی که با زندگی تجربه باید عامل تصمیم گیری حتی اگر خواسته های خود را در طول زمان تغییر.

نزدیک ترین من می توانید به این مربوط است که تکامل از واژگان برای توصیف مردم (مانند پسر من) معلول است. در طول زندگی ما از “عقب مانده” و “ذهنی” به “تکامل تاخیر” و “مغز و اعصاب-غیر معمولی” و از “معلول” به “چالش” به “متفاوت-abled.” کسانی که یک بار “ناشنوا” در حال حاضر “شنوایی” و “کور” در حال حاضر “بینایی.” در همان زمان ما از بودن بی اعتنا به ناخواسته اعتراضات به بیش از وسواس با سیاسی صحت.

من شخصا قدردانی از کسانی بپرسید که چگونه آنها می تواند بهترین حساس و احترام در زبان خود را انتخاب در مورد پسر من چالش است. بنابراین من تصمیم به درخواست محلی, سیاه, رهبران مشاوره خود را در مورد مسابقه مراجع است.

لایحه Woodson رئیس تنوع و شمول افسر در دانشگاه فلوریدا گفت: زبان بحث است یکی او “کشتی زیبا شدت با” هنگامی که او ارائه تز دکترای خود را در تجربیات در اجرای قانون در سال 2018 است. در نهایت او به تصویب کنوانسیون با استفاده از حروف کوچک در هنگام اشاره به سیاه پوستان سفید پوستان و یا افرادی که از رنگ. اما او مطمئن نیست که همیشه خود را انتخاب کنید.

“در حالی که این طبیعی است که به فکر می کنم از سبک نوشتن به عنوان نسبتا تغییر ناپذیر یا “حل و فصل علم’ تکامل آنها در طول زمان — و گاهی اوقات قوانین و حتی دو به عقب و معکوس خود را,” او گفت:. “اینجا جایی است که من در این فرود آمد [پس از آن] و من فکر نمی کنم من می خواهم تغییر موضع من در این موضوع امروز است. اما فردا نشده است نوشته شده است بنابراین چه کسی می داند؟”

ساراسوتا ساکن چارلز ویلیامز (زبان شخصا و نه در ظرفیت خود به عنوان رئیس دادگستری 12th قضایی دادگاه مدار) گفت که توافق با AP را تجزیه و تحلیل.

“”سیاه” مردم همیشه فکر می کردم از در کوچک از لحاظ تاریخی تقریبا در هر حس از جمله ما چگونه هستند و اشاره به دیگران,” او گفت:. “هنگامی که این کلمه به طور کلی مورد استفاده برای توصیف ما یک حروف کوچک ‘b’ آن را بیش از حد در خدمت به کاهش حضور ما. یک بار با حروف بزرگ ‘سیاه’ است که با استفاده از آن گسترش می یابد و بزرگ احساس ما از خود به شیوه ای مثبت.”

اما او اضافه کرد که او نیز هیچ مشکلی با سفید بودن حروف بزرگ “را به عنوان توصیفی در یک نژادی یا فرهنگی.”

در نهایت من به نام شهرستان ساراسوتا کمیسر ویلی شاو که خود را برای پذیرش خود بوده است به نام “هر شکل از ‘n’ کلمه” را به عنوان به خوبی به عنوان رنگی, اقلیت, افریقایی, امریکایی, سیاه, ب و سیاه و سفید. وقتی که من پرسید که چگونه او ترجیح داد به خطاب او فقط خندید.

“من چه چیزی را ترجیح می دهند؟” “ویلی.”

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب داستان توسط کری Seidman

تماس نویس کری Seidman در [email protected] یا 941-361-4834. او در توییتر دنبال کنید @CarrieSeidman و Facebook در facebook.com/cseidman.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>