SEIDMAN: تبدیل خیریه به ساختمان ارتباط

به جای به سادگی نوشتن یک بشردوستانه بررسی می تواند ما reframe این بیماری همه گیر به عنوان یک فرصت برای ساخت معنی دار پل بین افراط و اقتصادی در جامعه ما?

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

قدر از پاسخ به من ستون های اخیر در Tebayane رز — 69 سال که پیشرفت به سوی امنیت پس از سال های بی خانمانی بود از خط خارج توسط coronavirus همه گیر — یک یادآوری نه تنها از سخاوت جامعه ما اما قدرت داستان سرایی برای ایجاد معنی دار انسان اتصالات.

لمس عاطفی جزئیات زندگی او درد و انگیزه او پتانسیل ده ها تن از خوانندگان ایمیل و نام و پیامک بپرسید که چگونه آنها می تواند کمک کند. او مددکار اجتماعی راه اندازی یک صندوق من حساب و در پایان هفته افزایش یافت به طور موقت قرار دارد با این امید که از یک راه حل دائمی آمده است.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

آنجا که این سیل از دادن فروتنی و من خوشحال خواهم بود اگر من دروغ نمی گویند آن نیز ساخته شده من احساس می کنم کمی گناه. از آنجا که من می دانم بیش از حد وجود دارد صدها نفر از دیگران فقط به عنوان شایسته است که داستان به عنوان قدرتمند و تند و تلخ اما هیچ مشابه پلت فرم برای به اشتراک گذاری آنها.

و بدون که بینش فراتر از سطحی حقیقت غم انگیز این است که ما نمی اغلب نقل مکان کرد و به گسترش خود را در راه همان است که ما به عنوان خوانده شده وخیم آمار و یا عبور از کسی پایین بر روی شانس خود را در خیابان. علاوه بر این اغلب ما یک بار تزریق largess با وجود بهترین نیات کافی برای تغییر یک زندگی سیر.

من فکر کردم در مورد این همه پس از دریافت چندین ایمیل دیگر با ایده های در مورد چگونگی امن تر در میان ما می تواند گسترش خودمان را در طول coronavirus shutdown. چندین خوانندگان گفت: آنها برنامه ریزی شده به اقتصادی و چک آنها به زودی از دولت دریافت به کسی که در آستانه. شخص دیگری پیشنهاد “اتخاذ یک خانواده” کمپین بازاریابی به موجب آن مالی امن اعضای جامعه می تواند تعهد یک مقدار خاصی دلار در هر ماه برای یک سازمان است که انتقال به طور منظم افزایش به یک خانواده نیاز دارند.

شایسته پیشنهادات و من با خوشحالی همان تعهد است. اما مخالف به ساخت موسسه خیریه صرفا یک معامله مالی و مستعد ابتلا به ساختمان ارتباط من پیش بینی امکان با یک برنامه به طور بالقوه گسترده تر و پايدارتر تاثیر است. چیزی که ممکن است در واقع اولین اگاهی از یک inroad به پل اقتصادی تقسیم در ساراسوتا با آوردن با هم متفاوت بخش از جامعه که در غیر این صورت هیچ دلیل و یا راه برای اتصال.

وجود دارد فرصت کافی برای ما ساکنان به معنی نوشتن یک بررسی برای هر یک از خدمات اجتماعی سازمان که در خدمت جامعه ما — و خدا را شکر که آنها اغلب فراموش. اما این فرصت را به طور مستقیم تجربه و توان درگیر با چگونه که اهدای آشکار در انتهای دیگر و برای آنها این است که به ندرت یک گزینه است.

بنابراین در اینجا من کمی خارج از جعبه فکر می کردم: چرا که نه ایجاد یک “اتخاذ یک خانواده” برنامه ای است که نه تنها فراهم می کند سازگار جریان حمایت مالی به یک خانواده در طول همه گیر اما یکی که ممکن است ساخت یک کراس کلاس/cross-نسل/عبور-جامعه پیوند است که آخرین دور دیگر ؟

در اینجا چگونه کار می کند: اهدا کنندگان با امنیت مالی به تعهد معنی دار مبلغ ماهانه — می گویند هر نقطه از $500 به $2,000 — خواهد بود همسان با خاص خانواده ها در اقتصادی آستانه به دلیل یک ویروس مرتبط با از دست دادن شغل یا کاهش درآمد. فراتر از پول ارز, هر دو خانواده را دریافت معرفی شخصی و هر دو طرف را یک تعهد برای رسیدن به می دانم که یکی از دیگری بهتر است از طریق ایمیل, تلفن, تماس, عکس و نامه معاوضه ،

البته در لحظه ای (هر چند نه لزوما همیشه) این را باید مجازی تعاملات و هر چند امید خواهد بود برای ایجاد ارتباط دائمی با پشتیبانی مالی خواهد بود و نه بی نهایت. اما این ممکن است یک راه برای ساخت برخی از مقدماتی پل های ارتباطی میان سیستم های مختلف اجتماعی-اقتصادی جامعه ما?

صحبت کردن برای خودم به عنوان یک فرد مجرد با نوه من خیلی دوست دارم این فرصت را به دریافت به دانستن و پیوند با یک خانواده خارج خود من دایره اجتماعی و سن جمعیتی. من می دانم که انجام این کار خواهد غنی سازی زندگی من و درک من از جامعه است. آن را فراهم می کند یک کانال است که می تواند به تولید در خود و به نوبه خود انسان دوستی از بالا به پایین “صدقه برای فقرا” رویکرد به یک رابطه متقابل با “دادن” در هر دو طرف.

و هنگامی که تمام کابوس از coronavirus پشت سر ما, من می توانید تصور کنید که یک جامعه بزرگ پیک نیک با گرد هم آوردن تمام پذیرندگان و adoptees به جشن خود را ادامه دوستی, آنهایی که در حال حاضر می تواند در فرد به عنوان اغلب به عنوان آنلاین.

چالش در تجلی این ایده خواهد بود قابل توجه است. کسی می توانست به مسابقات و مدیریت پول و مانند هر فرزندخواندگی برخی احتمالا موفق تر و پایدار تر از دیگران است. اما در بهره بودن همسایگان خوب نه فقط برای لحظه ای اما ساختمان منسجم تر متصل جامعه برای دراز مدت ممکن است آن را به ارزش یک شات ؟

من می خواهم با خوشحالی تعهد یک هفته برای گرفتن این ایده در خارج از زمین. ارائه شده است که من به عنوان یکی از اولین به “اتخاذ کنند.”

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب داستان توسط کری Seidman

تماس نویس کری Seidman در [email protected], 941-361-4834 یا 505-238-0392. او در توییتر دنبال کنید @CarrieSeidman و Facebook در facebook.com/cseidman.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>