SEIDMAN: تصویری از یک حزبی حواس پرتی خوب-Buchanan مسابقه

ویدیو با اعتراض, متن آهنگ های ساخته شده توسط طرفداران حزب دموکرات مارگارت خوب و بازتوییت شده توسط یک عضو از کارکنان خود ایجاد کرده دیوانگی در مسابقه برای 16th کنگره منطقه صندلی بلند شد با تشکر. Vern Buchanan.

یک ویدیو ساخته شده توسط طرفداران حزب دموکرات مارگارت خوب بود که ترجمه و یا “دوست” در توییتر توسط یکی از قانونگذاری مشاوران ارائه سوخت برای کسانی که به دنبال مانع ایالتی فلوریدا نماینده تلاش برای برنده شدن در این 16th کنگره منطقه صندلی برگزار شد طی 14 سال توسط حزب جمهوری خواه در کنگره Vern Buchanan.

این ویدئو مجموعه ای به یک ترانه Nicki Minaj کشیده شده در سوئیس در چندین نشریه از جمله سرعت اخبار هفتگی نشریه غذا به ساراسوتا و گاو دریایی گاو سیاه و اعضای جامعه. بخش تولید نیست و یا تایید شده توسط ستاد انتخاباتی و فعال که از آن ساخته شده است و هیچ وابستگی با و کارکنان خود را.

اعتراض نمی شد به ویدیو خود را — 40-دوم مونتاژ خوب در فلوریدا در کنگره آمریکا, صحبت, در, حوادث, مصاحبه و تعامل با ترکیبات اما به جای آن موسیقی, پوشش Minaj فوریه, رپ, انتشار, “اوه” که شامل اشعار سرعت به نام “نژادپرستانه و misogynistic.”

به عنوان است که به ندرت در مورد رپ آهنگ شامل کلمات مانند “هو عوضی” و “n” کلمه و همچنین به عنوان مراجع به مواد مخدر و اسلحه. همچنین نتیجه گیری با خط “رزا پارک uh-oh خود را دریافت کردن” یک مرجع به حقوق مدنی آیکون که حاضر به دادن صندلی خود در اتوبوس به یک سفید فرد که منجر به Montgomery, Alabama, اتوبوس, تحریم در سال 1955.

سرعت سرمقاله منتشر شده در 25 ژوئن-جولای 1, نسخه زد زیر تیتر “مارگارت خوب باید عذرخواهی نژادپرستانه تصویری” با byline “تحریریه” اما با توجه به جانی شکارچی Sr. سرعت ناشر بود co-نوشته شده توسط به طور منظم مترجم آزاد ، او گفت: خوب شد ارائه یک فرصت برای پاسخ اما کاهش یافته است.

وجود دارد دو صدای دیگر است که همچنین به نظر می رسد در سرمقاله: کتی پادشاه رئیس گاو دریایی شهرستان حزب جمهوریخواه که توصیف آن به عنوان “زشت ویدئو” و که ملی جمهوریخواه کنگره خواستار خوب به “عذرخواهی بلافاصله برای اجازه دادن به این نژادپرست تصویری به گردش و جشن توسط کارکنان خود را.”

و این جایی است که پایه و اساس تمام این brouhaha شروع می شود جالب است.

ساراسوتا فورد متعلق به Rep. بوچانان و خانواده اش شده است Tempo طولانی ترین-شاغل عمده تبلیغ خرید پشت صفحه از نشریه تقریبا هر هفته برای چند دهه. شکارچی به شدت مخالف است و به هر استنباطی که بیوکنن حمایت از کسب و کار خود باعث سرمقاله.

“وجود دارد هیچ اتصال در همه,” او گفت:.

اما شان شاو یک وکیل است که به تازگی به عضویت خوبی را در مبارزات انتخاباتی به عنوان یک استراتژیست ارشد می بیند آن متفاوت است.

“این یک بی گناه سوء تفاهم از فرهنگ آن بسیار موذی تر از آن گفت:” شاو که خدمت در فلوریدا مقننه با خوب از 2016-2018 و پسر سیاه برای اولین بار رئیس دادگستری فلوریدا دیوان عالی کشور است. “این فقط یک حزبی تلاش به لام مارگارت در مسابقه. حتی در جهان ساخته شده است تا چرخش این بیش از حد است.”

شاو گفت: “او مانند بسیاری از اعضای جامعه سیاه گوش به Minaj از موسیقی به طور منظم مصرف بدون جرم در, شعر و نیازی “یک کنگره که هیچ سابقه ای از انجام هر کاری برای جامعه سیاه پوستان در منطقه خود را به گفتن آنچه توهین آمیز به مردم سیاه و سفید و چه چیزی نیست.”

خوب است که غوطه ور در کمپین جمع آوری کمک های مالی نیست وزن در publicly. حداکثر سالار بیوکنن مدیر کمپین نیز کاهش یافته است به نزاع را وارد کنید, دیگر از خود می گویند: “این مسئله ای است که مارگارت خوب و کارمند که گردش این ویدئو نیاز به آدرس.”

ارائه یک فرصت برای پاسخ بیشتر expansively به اتهامات خوب حامیان گودمن پاسخ داد: “ممنون اما من فکر می کنم ما چوب با بیانیه من به شما داد.”

بنابراین در اینجا من را: می تواند شعر این آهنگ است که به همراه این ناخواسته تصویری (در حال حاضر حذف شده) بود توهین آمیز به برخی از به خصوص کسی که سفید و یا بیش از 40? کاملا.

داده امروز حزبی جو خوب بود یک دستیار ساده و یا بی اعتنا در retweeting فن ادای احترام? احتمالا.

آیا او مستحق اخراج می شود برای آن است ؟ نه در کتاب من است.

متاسفانه این نوع التهابی اما بی معنی فلپ بسیار رایج امروز منحرف ما را از کسب و کار واقعی در دست بررسی هر دو بیوکنن و خوب است سوابق و سیستم عامل برای تعیین است که بهترین شروع برای رسیدگی به مسائل واقعی ما نژادی و فرهنگی و اقتصادی تقسیم.

این نوع از تولید حزبی انحراف است که نقش راه بیش از حد بزرگ نقش امروز در عرصه سیاسی. اگر پدر من یک جانباز از دو حزب جمهوری خواه دولت و یک اجرا برای دفتر هنوز زنده بودند و او می خواهم به ما بگویید برای جلوگیری از عرق کردن مسائل کوچک و تمرکز بر تصویر بزرگتر.

و اگر مادر من بودند و هنوز هم در اطراف او احتمالا می خواهم شستن Nicki Minaj دهان را با آب و صابون.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب داستان توسط کری Seidman

تماس نویس کری Seidman در [email protected] یا 941-361-4834. او در توییتر دنبال کنید @CarrieSeidman و Facebook در facebook.com/cseidman.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>