SEIDMAN: معاونت سفر نشان می دهد نیاز به اصلاحات مالی مبارزات انتخاباتی

مایک پنس را متوقف کند در ساراسوتا در هفته گذشته به صورت ملی جمهوری خواه کنگره در مراسم جمع آوری کمک مالی ‘به شکست دموکرات امتیازهای’ هزینه شهر هزار دلار و از ساعت ترافیک gridlock

در میان هزاران نفر از ساکنان گرفتار در ترافیکی هفته گذشته زمانی که معاون رئیس جمهور مایک پنس آمد به شهر برای یک ملی جمهوری خواه کنگره کمیته جمع آوری کمک بود نا امید رقص منتقد تلاش برای دریافت از مرکز شهر به عملکرد باله در یک محل به طور مستقیم در سراسر از فرودگاه پنس ورود و خروج نقطه.

با تشکر از پلیس پارک شده در هر عبور از خیابان که منع رانندگان دسترسی بین فرودگاه و محل جمع آوری کمک در کنگره Vern بیوکنن خانه در قایق داخل کشتی بازرگانی کلید به طور معمول یک درایو 15 دقیقه ای تبدیل به یک 90 دقیقه مسیر انحرافی را طی طریق برادنتون.

این رخ داده است در یک فصل بالا سهشنبه شب در ساعت شلوغی, در امتداد یک مسیر که در آن ساخت و ساز در حال حاضر باعث شدید پشتیبان گیری. نتیجه logjam در نهایت منجر به هزاران عصبانی رانندگان تاخیر شروع حداقل سه هنر اجرای موثر بر بیش از 3000 مراجعان و لایحه ای برای پلیس کاری که برای پرداخت می شود نه توسط دولت فدرال کنگره Buchanan یا NRCC اما محلی مالیات دهندگان.

دلیل پنس را ببینید ؟ به جمع آوری پول برای NRCC را “بازگشت به خانه” برنامه به شکست دموکرات امتیازهای.

درست است. با بلیط به قیمت 2500 دلار — دو برابر است که اگر شما می خواستم یک عکس با VP و $25,000 به نشستن در میز شام — به NRCC رو افزایش خوبی به خزانه خود را. و ساراسوتا رو به پای این لایحه است.

محلی رستوران در زمان ضربه در بزرگترین شب این هفته از دست رفته و یا لغو رزرو. تئاتر اپراتورهای گران پرداخت اضافه کاری به فنی و کارکنان تولید که نشان می دهد که زد دیر شده است. و تقریبا یک هفته بعد ساراسوتا اداره پلیس است که هنوز هم جدول بندی grand مجموع برای اضافه کاری و تدارکات.

من دو روز را صرف تلاش برای دریافت پاسخ به همه چیز را از که مسئول ناخوشایند زمان و محل رویداد به اینکه مکانهای دیگر و یا مسیرهای در نظر گرفته شد و به همین دلیل شهرداری نمی تواند خود را بهبود می یابند هزینه های متحمل شده. اما با وجود متعدد ایمیل ها و پیام های چپ بیش از دو روز با حضور معاون اول رئیس جمهور و NRCC من هرگز دریافت یک پاسخ.

در همین حال مقامات شهر به کارگردانی من به ساراسوتا اداره پلیس و SPD معوق همه سوالات در مورد “برنامه ریزی زمان بندی و مسیر” به معاون رئیس جمهور ،

من دریافت یک تماس از شهرستان ساراسوتا مدیر تام Barwin که گفت واکنش به این اختلال شده بود “پیش بینی شده است.” در واقع او به محض دریافت اطلاع رسانی از این سفر — در مورد دو روز قبل — دفتر او تماس هر دو حزب سوسیال دموکرات و بوکانان بپرسید اگر سرویس مخفی را در نظر مسیر جایگزین زمان یا حالت از حمل و نقل.

“من از آنها خواست به درک ما در حال برخورد با عجله ترافیک یک ساعت در یک جامعه با حوادث متعدد است که در حال حاضر در حالت احساس وحشت و نگرانی بیش از ترافیک و ساخت و ساز بسیاری از آن ناشی از قایق داخل کشتی بازرگانی کلید جالب اینجاست که” Barwin گفت.

او هرگز یک پاسخ. و نه نشانی از او انتظار بازپرداخت; در 38 سال در شهرداری از دولت است که شامل ده ها تن از انتخابات ریاست جمهوری و معاون ریاست جمهوری بازدیدکننده داشته است: “من لازم نیست همیشه به خاطر ارسال هزینه و یا حتی دعوت به” Barwin گفت.

در ضمن حداکثر سالار بیوکنن مدیر کمپین گفت: وجود تا به حال هرگز شده است “هر گونه در نظر گرفتن مکانی دیگر” و این که بر خلاف نظرات من می خواهم دریافت او شنیده می خواهم چیزی جز ستایش برای این معاونت مراجعه کنید.

“رک و پوست کنده آن بوده است تنها مخالف,” او گفت من به رسانه های اجتماعی ویدئوها از طرفداران تکان دادن در عبور کاروان. “من می گویند وجود دارد بسیاری از مردم که نشئه است که معاون رئیس جمهور ایالات متحده بود که در جامعه خود را.”

همانطور که برای ترافیک گودمن اصرار آن نبود خارج از عادی.

“ترافیک چرکین است در این شهر تقریبا در هر روز از هفته است. هنگامی که شما این فرصت را به معاون رئیس جمهور ایالات متحده در منطقه خود را که بسیار ویژه است و من حدس می زنم آنها را خوش آمد می گوییم یک تاخیر کوچک در ترافیک است که رفو افتضاح به هر حال.”

گودمن هم می خواستم به مطمئن شوید که همه می دانستند که “نه یک پنی” از پولی که مطرح شد را به کنگره Buchanan.

“آن حمایت شده توسط NRCC و تمام درآمد حاصل از رفتن به آنها” گودمن گفت. “آن را خیلی اتفاق افتاده است که در ورن خانه.”

او متهم بیوکنن رقیب مارگارت خوب از بهره برداری از این سفر سیاسی به دست آوردن زمانی که او را متهم به هر دو مردان از اولویت جمع آوری کمک های مردمی بیش از بخش بهداشت و درمان تنها چند روز پس از پنس بود به نام سر یک ملی coronavirus نیروی کار.

اما این است که واقعا در مورد ترافیک snarls shirking وظایف یا snarky غیبت. آن را در مورد چرا ما حتی نیاز به یک رویداد مالی مانند این را در وهله اول. این مورد نیاز به دریافت پول از ما روند سیاسی و موسسه نوع مبارزه برای اصلاحات مالی است که می توانید بلیط حوادث مانند این چیزی از گذشته.

تا ما مهم نیست که حزب در قدرت روند دموکراتیک خواهد بود خراب اولویت خواهد بود اریب و مردم خواهد پرداخت قیمت.

“این یک حزبی بیهوده گویی” یک زن تماس گیرنده به من اطمینان داد. “من می گویند همان چیزی که اگر بازدید کننده بوده است باراک اوباما ، اما چرا ما باید پای این لایحه به یارانه هر حزب سیاسی به پایان می رسد ؟ این وحشتناک به من که در زمانی که این کشور با آن مواجه است بنابراین بسیاری از چالش های مهم — از coronavirus به تغییر آب و هوا — رهبران ما در حال قرار دادن زمان و پول ما را به نگه داشتن خود در قدرت است.”

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب داستان توسط کری Seidman

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>