آیا از اعتیاد به حبس و یا بیماری های روانی اولین گام به سمت بهبود است و اغلب شخص دیگری باور است که شما فراتر از رستگاری.

هفته گذشته من با حضور دو رویدادهای آموزشی توسط دو محلی و سازمان های غیر انتفاعی در خدمت جمعیت های مختلف در راه های مختلف.

روز سه شنبه در سلامت روان جامعه مراکز “ناهار و یادگیری” جلسه من و پسرم شرکت در پنل بررسی نقش خانواده و حمایت اجتماعی در یک دوست بهبودی از یک سلامت روانی بحران است. در صبح روز جمعه من sipped یک فنجان جو در حالی که اعضای پروژه 180 مشترک آنچه مورد نیاز است برای کسی که به موفقیت و سامان دادن در جامعه پس از آزادی از زندان و یا زندان.

این نتیجه گیری در هر دو موارد بودند کاملا مشابه است. آیا شما مانند من پسر کسی که علمی و حرفه ای در آرزوی برچیده شد با شروع از بیماری های روانی و یا مانند جاش لیندن کسی که اعتیاد منجر به حبس اولین گام به سمت بهبود است و اغلب شخص دیگری باور است که شما فراتر از رستگاری.

لیندن قرار داده و آن را این راه: “این کار از ریکاوری باید انجام شود در یک محبت و حمایت محیط زیست است. شما را به عشق کسی قبل از آنها می توانند یاد بگیرند به عشق خود.”

در عین حال احساس گناه و شرم و انزوا و خود-نفرت از کسی در بهبود احساس است که اغلب تشدید تنبیهی نظام حقوقی و ostracizing جامعه است. تبدیل چیزهایی که در اطراف تلفن, شاید counterintuitively نه برای یک چوب بزرگ اما قوی و سازگار ایمنی net. بهترین امید برای بازیابی آیا از یک بیماری روانی, اعتیاد و یا یک زندگی از جرم و جنایت نهفته در دسترسی به خیلی از چیزهایی که همه ما نیاز به رشد — پناهگاه, روزی, سلامت اجتماعی و یک حس از هدف است.

که گفت: پیاده روی زخمی گاهی اوقات می تواند در میان سخت ترین برای رسیدن به و نامطبوعی برای کار با. دوستان و اعضای خانواده است که سعی کرده ایم (و شکست) برای سال کمک می احساس می کنند که هیچ گزینه ای جز به راه رفتن به دور از کسی که خیلی خم در خود تخریب. (و گاهی اوقات که لازم است اگر سخت ترین انتخاب است.)

هنگامی که شما در حال صحبت کردن در مورد کسی که قانون شکسته سوخته هر رابطه پل به غذا اعتیاد و یا آنقدر قطع از واقعیت است که آن را تهدیدی برای آن شخص یا دیگران وجود ندارد و سریع و یا راه حل منحصر به فرد.

دو مرد جوان با زندگی تجربه در سلامت روانی پنل و پدر و مادر خود با تاکید بر بهبود است یک روند افزایشی است که ممکن است یک عمر گذشته. و در حالی که راه رو به جلو ممکن است شروع با دارو — طب غربی را فوری و متاسفانه گاهی اوقات تنها پاسخ آن را نباید پایان وجود دارد.

“ما نیاز به یک رویکرد جامع تر گفت:” لیندا t. annette که پسر کریس استعداد هنرمند و نوازنده تشخیص داده شد با دو قطبی و schizo-اختلال خلقی را در 20s خود را. “من استفاده می شود به ایجاد یک نمودار است که گفت:” ذهن و بدن و روح و هر روز من می خواهم سعی کنید برای پیدا کردن چیزی است که تغذیه هر یک.”

برای پسر من در حالی که دارو یک عامل تثبیت کننده آن بود به سختی یک آغاز است. از آن زمان نزدیک به شش سال از فارغ التحصیل گام های عملی — از انزوا به گروه درمانی به ساختمان یک دایره از دوستان و روال فعالیت; از گروه مسکن به زندگی مستقل; از کار داوطلبانه به پشتیبانی اشتغال به یک شغل ثابت به ساخت و مستقل زندگی انجام.

لیندن شروع به آزمایش با مواد مخدر در 12 دلیل او می خواهم “همیشه احساس کمی متفاوت بود و من هرگز جا به هر جامعه است.” در نهایت اعتیاد خود منجر به دروغ دستکاری جرم بی خانمانی و بیگانگی از خود و خانواده است. او پاک کردن در حالی که خدمت خود را در ساراسوتا کانتی زندان را بازیابی غلاف اما احساس انزوای خود را “تنها مرکب” پس از آزادی.

“احساس شما در حال احاطه شده توسط افرادی که هیچ ایده چه چیزی آن را مانند به معتاد به از دست دادن آزادی خود را برای نهادینه شود و به می دانم که این تنها اقدامات خود را قرار داده است که شما در آن جهان است که فلج,” لیندن گفت. “چگونه است که یکی قرار است به دوباره وارد جامعه اگر شما هرگز احساس یک بخشی از جامعه است که برای شروع؟”

علاوه بر این لیندن گفت که او فاقد “تمام کسانی که در مهارت های زندگی من هرگز آموخته چون من بیش از حد شلوغ زندگی بالا است.” پر از ترس از بازگشت به زندگی قبلی او در نهایت در بر داشت پروژه 180 یک سازمان اختصاص داده شده به reintegrating که قبلا زندانی به جامعه و زندگی است.

لیندن داده شد یکی از شش آرزو نقاط در Nik خانه سازمان اولین مرکز مسکونی و در زمان استفاده از آن جامع برنامه نویسی که شامل مالی کلاس های سواد آموزی, استخدام پشتیبانی و خدمات ارجاع. به عنوان ضروری خود بودند مشاوره ازدواج و کسانی که درک اشتباهات خود را به عنوان هیچ کس دیگری می تواند و پر انگیزه خود را به عنوان هیچ کس تا به حال قبل از.

“من احساس می کنم خانه احتمالا برای اولین بار در زندگی من است و من نمی توانم استرس به اندازه کافی چقدر مهم است,” او گفت:. “این کمک می کند من احساس می کنم امیدوارم به جای ترس امن به جای آسیب پذیر بخشی از نه جدا از.

“این پایه محکم اجازه داده است من به یاد داشته باشید من ماهیت واقعی و به من این فرصت و پلت فرم خود را به دست آوردن مجدد من جایگاه بر حق به عنوان یک عضو شرکت کننده در خانواده انسان است. من شده اند برای این احساس در همه مکان اشتباه تمام زندگی من. همه ما بهتر است زمانی که همه ما بهتر است.”

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب داستان توسط کری Seidman

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im