SEIDMAN: آنچه در واکنش به اتهامات نژادپرستی در Asolo به ما می گوید در مورد خودمان

نیاز به فکر می کنم در خارج از جعبه و خارج از خودمان را به عنوان ما همچنان به مقابله با نژادی تقسیم.

جای تعجب نیست که پس از من ستون در هفته گذشته در نامه ای شارژ Asolo مجموعه تئاتر و آن FSU/Asolo هنرستان بازیگر برنامه های آموزشی با تبعیض نژادی — هر دو در انتخاب خود را از هنرمندان و علمی برنامه درسی و مدیران و همچنین در برابر دانش آموزان سیاه پوست — من یک مقدار زیادی از بازخورد.

سفید هنرستان حامی عمیقا جرم توسط دانشجويان انتقاد از اسپانسر برنامه که مسابقات دانش آموزان با اهدا کنندگان که خود را برای حضور این ادعا که “گاز گرفتن دست که تغذیه آنها است.”

یک دانشجوی سابق اصرار تبعیض در برنامه نیست محدود به دانش آموزان سیاه پوست, اما تمدید سفید زنان نیز — به خصوص اگر آنها اتفاق افتاده است به حمل چند پوند اضافی.

یکی از آلوم به یاد می آورد هیجان از دریافت نامه پذیرش خود را در حالی که یکی دیگر از فارغ التحصیل شکایت کرده است که بر خلاف دانشگاه ایالتی فلوریدا سیاست وجود دارد بوده است هرگز هر HR فرد به آنها دانش آموزان با خیال راحت می تواند صدای نگرانی های خود را.

نسبی از کسی که در انجام Asolo محصولات سعی در رسیدن من به مدت دو روز به منظور ارائه خود را با تشکر برای افشای بی عدالتی و تعصبات او مشاهده شده در طول سال های بسیاری است.

یکی از خوانندگان با ارسال آمار در درصد کمی از جمعیت در ساراسوتا (من هرگز نمی تواند کشف کردن دقیقا چگونه است که قرار بود به مربوط) همراه با عقیده است که تئاتر به احتمال زیاد انتخاب را نشان می دهد نه بر اساس رنگ نمایشنامه نویس است اما در آنچه که فروش محلی با مخاطبان است. (او احساس کردند که قابل فهم بود و از لحاظ مالی مسئول است.)

شخص دیگری به اشتراک گذاشته مستند نشده, قصه های از پیش هنرستان پرسنل که او گفت: ساخته خودسرانه تصمیم گیری در مورد پذیرش اخراج و مصاحبه از دانش آموزان “بدون هیچ دلیل دیگر از رنگ پوست خود را.”

و یک اهدا کننده که باقی مانده است در تماس با قبلا حمایت دانش آموزان پس از سالها گفت: این روابط برابر با استقبال هر دو طرف و فراتر تفاوت نژاد و سن و زمان و نه تابع تعهد دانشجويان نامه ضمنی.

چه تمام این واکنش ها در مشترک دارند ؟ آنها خود به خود یک طرفه, رانده شده توسط دیدگاه تجربه شخصی و یا دست دوم دانش و بیان به قصد دفاع از آن انتخابی ورودی.

به عبارت دیگر آنها دقیقا نوع واکنش غریزی است که باعث Asolo به موضوع اصلی خود را به خوبی در نظر گرفته شده اما ضرب-ناقص پیام “همبستگی” پس از مرگ جورج Floyd — the پیام بسیار است که باعث دانشجو پوش بک — بدون در نظر گرفتن چگونه آن خواهد آمد در سراسر به کسی مشاهده این سازمان تاریخچه و شیوه ها در یک نور متفاوت است.

آن چیزی است که باعث می شود چالش های پیش رو — به اساسا مقابله با نژادی تقسیم گرفتار شده است که کشور ما از زمان تولد آن چندان دشوار و پیچیده نیست فقط برای Asolo اما برای هر یک از ما.

ما احساس می کنیم که “حق” در نظرات ما چرا که آنها به شکل آنچه ما زندگی می کردند و چه کسانی و چه بوده ایم تحت تاثیر, باعث ما را به اتخاذ دنیای نمایش است که ما مطابقت احساسات خود. پس از آن ما احساس می کنیم توجیه, در بیان کسانی که نظرات آنها به دلیل, بعد از همه آنها “true” — حداقل برای ما.

آنچه که ما لازم نیست را به حساب چیزی است که ما می توانید ببینید یا به خاطر اجتناب و امتناع یا ساده جهل (که من به این معنی نیست حماقت است اما عدم آگاهی). و است که در زندگی تجربه شخص دیگری که بسیار در زمینه های مختلف ورودی و تأثیرات باید به شکل یک دیدگاه کاملا متفاوت اما به همان اندازه معتبر به آنها.

در نتیجه حتی هنگامی که ما به دنبال راه حل های صداقت به درک روشنفکر و حمایت ما باد صحبت کردن در گذشته هر یک از دیگر در ما اصرار بر ساخت ما “مطلع” و مقاصد شریف شنیده می شود. که ما واقعا باید گفته است “بر اساس تجربه من این است که چگونه من احساس می کنم” اما “بر اساس تجربه خود را چگونه شما می توانید کمک به درک چگونه شما احساس می کنید؟”

اگر ما می تواند به ما خودداری واکنش فوری و گوش دادن — و نه با گوش احتمالی رد اما با قصد جذب و اعتبار وسعت تجربه انسانی احساسات و تفسیر — ما یک شانس ایستادن. با ساخت یک تعهد به دیدن خارج از خودمان به عنوان اولین و هدف اصلی ما به طور ضمنی قبول این تصمیم برای هر دو تعادل تنوع فکر و تجربه و یا اجازه می دهد یک دیدگاه برای تسلط. این انتخاب که تاریخ ما را دیکته می کند و آینده ما.

به عنوان اخبار از دانشجويان نامه شکست من رسیده هر دو به Asolo مدیریت و نویسندگان نامه درخواست برای نظر. همانطور که من منتظر تمام روز خود را برای پاسخ من تصور آنها را به صورت گزینشی انتخاب کلمات خود بحث که عمل به عنوان سخنگو و یا ارسال بیانیههای رسمی از طریق تصویب کانال.

در نهایت Asolo گفت: این امر باید چیزی بیشتر برای گفتن تا زمانی که آن می تواند در دیدار با دانش آموزان است. این دانش آموزان گفت: آنها هیچ چیز بیشتری برای گفتن تا زمانی که آنها شنیده ام از Asolo. نه آن را دیدم به عنوان یک فرصت برای ایجاد یک پایه و هر دو به رسمیت شناخته شده از خطر ذاتی در انجام این کار است.

این یک آغاز بود. و احتمالا تنها نوع از ابتدا با یک شات در دو طرف رضایت بخش آینده است.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب داستان توسط کری Seidman

تماس نویس کری Seidman در [email protected] یا 941-361-4834. او در توییتر دنبال کنید @CarrieSeidman و Facebook در facebook.com/cseidman.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>