SEIDMAN: زمانی که بازداشت ‘سیاست’ supercedes قانون

گاو دریایی شهرستان کلانتر دفتر کاهش به درگیر شدن پس از یک کودک گرفته شده است توسط پدرش در تحت نظارت پدر و مادر مراجعه کنید.

آخرین بار لیندسی ویلسون او را دیدم 6-ماه-پیر پسر لئون در فوریه. 22 هنگامی که او کاهش یافته است او را در گاو دریایی پدر و مادر زمان برادنتون مرکز ارائه نظارت ملاقاتها برای یک برنامه ریزی ساعته ملاقات با پدر بیولوژیکی استفان زیاد است.

با توجه به حادثه گزارش ظ توسط لسلی هاول مدیر مرکز حدود 15 دقیقه به آن مراجعه مشتاق تولید مقالات ایجاد پدری و گفت که او در نظر گرفته شده برای در اختیار گرفتن نوزاد و ترک پس از او شده است می خواهم مطمئن توسط گاو دریایی شهرستان کلانتر دفتر که آنها را دخالت نمی کنیم اگر او انجام داد. یک معاون به صحنه نامیده می شد و پیشنهاد مشتاق تجدید نظر کند اما در احترام به کلانتر, سیاست متوقف نمی شود او را از خروج با کودک است.

تا کنون پس از, Wilson — که تنها پدر و مادر ذکر شده در لئون گواهی تولد که تا به حال شده است به طور انحصاری با شير مادر او را از بدو تولد — بوده است به شدت به دنبال پسرش گشت. اما پس از لئون متولد خارج از زناشویی و هیچ دادگاه هنوز صادر بازداشت و یا زمان های توافق هر دو گاو دریایی شهرستان کلانتر دفتر دادستانی کاهش یافته است به اقدام و یا راه اندازی یک بررسی.

“آنها گفت: این یک ماده مدنی و آنها را حذف کنید کودکان از پدر و مادر تا زمانی که وجود دارد یک بازداشت قضاوت” ویلسون می گوید. “آنها به من گفتند وجود دارد که در واقع باید به آسیب و من می خواهم که برای اثبات آن را برای آنها را به خلاص شدن از او. مهم نیست که قانون بسیار روشن است. آنها گفت که سیاست های خود را.”

قانون ویلسون اشاره به فلوریدا اساسنامه 744.301 (1) که برقرار است که “مادر یک فرزند متولد خارج از زناشویی طبیعی است سرپرست کودک است و اولیه مسکونی تحت عنوان مراقبت و حضانت کودک مگر اینکه دادگاه وارد یک نظم بیان کرد در غیر این صورت.” که حمایت 742.031 (2) که می گوید: “اگر یک پدری قضاوت حاوی هیچ گونه مقررات (به عنوان مثال پدر و مادر و یا زمان های برنامه ریزی) مادر باید فرض که تمام وقت-های و تنها مسئولیت والدین.”

اما پس از آن اجرای مفهوم “مشترک والدین, مسئولیت” منجر شده است دادگاه به گل آب — حداقل در موارد که در آن زنان و زایمان و پدری نشان داده شده است توسط هر دو پدر و مادر — و در نتیجه چند دلار بالا دعاوی در برابر اجرای قانون برای دخالت. و این که رهبری کلانتر به نصب یک سیاست است که “ساخته شده است و آنها را مسئول هر راهی که آنها به نوبه خود می گوید:” اردن Letschert Wilson کارفرما و یک افسر سابق پلیس.

“آنها وحشت زده از حرکت یک کودک غیرقانونی از کسی اسلحه اگر فرد یک نگهبان بلکه وحشت زده از انکار است که فرد سمت راست” Letschert می گوید. “به طوری که آنها می گویند تا زمانی که ما از شنیدن یک دادگاه ما فرض می کنیم هر یک از شما در برابر بازداشت است.”

یک درخواست برای مصاحبه با گاو دریایی شهرستان کلانتر ریک چاه رد شد اما ملیسا کانوی یک اطلاعات عمومی متخصص تایید وزارت دیدگاه در یک ایمیل گفته:

“آقای مشتاق تاسیس پدری از طریق دادگاه. به دلیل عدم وجود حکم دادگاه MCSO حق ندارد برای حذف کودک از پدر و مادر بدون که پدر و مادر بودن فراهم دادرسی از طریق سیستم دادگاه.”

اما اجرای قانون در سایر استان ها از جمله ساراسوتا را تایید اساسنامه است که به حضانت تنها در مواردی که دادگاه هنوز به ایجاد یک پدر و مادر طرح با توجه به یک وکیل محلی که کاهش یافته است به نام.

“موقعیت خود را اساسا” بیش از حد بد شما نمی توانید کودک خود را به دلیل این که ما از ترس شکایت” وکیل گفت. “آیا ما باید منتظر چیزی بد اتفاق می افتد به این کودک است ؟ این است که با دادن اختیار تام ایمنی برای هر پدر و مادر برای یک کودک.”

ویلسون و مشتاق بودند مارس 12 تاریخ دادگاه برای تعیین حضانت و یک پدر و مادر/زمان-به اشتراک گذاری برنامه. ویلسون درخواست کرده بود یک “ایمنی متمرکز” طرح با حضانت تنها تا مشتاق تکمیل یک برنامه برای پدران و ملاقات استاندارد به عنوان یک پدر و مادر مسئول.

مشتاق می گوید تمام این موضوع می تواند حل و فصل شود اگر تنها Wilson خواهد رضایت به یک 50/50 بازداشت ترتیب که او گفت که او ارائه کرده است “پس از یک روز اما او حاضر به گرفتن.” مشتاق گفت: او در حال مشورت با کلانتر, قبل از مصرف لئون و گفته بود تا زمانی که کارهای اداری خود را در نظم بود “ما نمی توانیم به شما مشاوره حقوقی, اما لذت بردن از خود.”

“من تاسیس پدری و من در زمان من کودک” مشتاق گفت: از طریق تلفن. “اگر آنچه من بودند در برابر قانون من خواهد بود در زندان است. همه چیز من بود و حقوقی بالاتر از هیئت مدیره. دوره پایان داستان است.”

مشتاق گفت: پسر خود را “در سلامت کامل است و نمی تواند شادتر” به پایان رسید اما این تماس به طور ناگهانی وقتی پرسیده شد که اگر Wilson نباید نیز فراهم شود این فرصت را به دیدن پسرش گفت: “من با انجام این گفتگو.”

در سال 2009 مشتاق و سپس درگیر در ستیز طلاق از زندان آزاد شد پس از پیدا گناه نیست از درخواست یک همکار گاو دریایی شهرستان زندانی زندان برای قتل همسر سابق خود. ویلسون گفت که او و مشتاق بودند درگیر در یک رابطه برای فرار حدود چهار سال است. هرگز ازدواج آنها تقسیم تا چند ماه قبل از لئون متولد شد و در ماه سپتامبر.

پس از لئون تولد ویلسون می گوید مشتاق بود بسیار ناچیز تماس با او. پس از سه مختصری در جلسات بین آنها نمی تواند به خوبی او پرسید: او وکیل برای تماس مشتاق وکیل برای ارائه نظارت ملاقات به جای آن به منظور از بین بردن نیاز به دو نفر از آنها را برای دیدار با.

در ژانویه مشتاق برای ثبت پدری — که ویلسون می گوید هرگز انکار کرد و یا در سوال — و برای اولین بار او را ملاقات در پدر و مادر ، آن را در طول چهارمین چنین ملاقات که او در زمان لئون.

در ایمیل ارسال شده به ویلسون توسط کلانتر Sgt. ترون رابینسون در مورد ویلسون استفاده از جبران برای Leon بازگشت رابینسون گفت: “برای تعیین اگر شده است وجود دارد کیفری نقض آن باید مشخص شود که آیا او (مشتاق) بوده است ‘پدر’… در حس یک مرد که آمد به جلو اعلام پدری و عمل به عنوان یک پدر و مادر در ارائه عاطفی و جسمی و مالی و پشتیبانی به فرزند خود.'”

فقط پس از این حادثه در فرزند پروری, مرکز ویلسون وکیل ثبت اضطراری درخواست برای یک “کودک وانت نظم است.” درخواست رد شد اما یک جلسه در دستور برنامه ریزی شده بود 31 مارس است. مشتاق وکیل خواسته است برای تغییر زمان که هنوز رخ داده است.

ویلسون می گوید: او همچنان به کار با وکیل برای پیدا کردن هر یک از دیگر ممکن است در خیابان برای لئون بازگشت. به او دانش و اصلی بازداشت شنوایی تاریخ است که هنوز هم تایید کرد.

“شب بدترین تا کنون,” او گفت:. “در طول روز من را مشغول تلفن زدن پر کردن گزارش انجام همه چیز را من می توانم به او به عقب بر گردیم. من نمی توانم خودم اجازه شکستن چون من نیاز به نگه داشتن مبارزه با این مبارزه است.”

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب داستان توسط کری Seidman

تماس نویس کری Seidman در [email protected] یا 941-361-4834. او در توییتر دنبال کنید @CarrieSeidman و Facebook در facebook.com/cseidman.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>