SEIDMAN: زمانی که این بیماری همه گیر مانع از خداحافظی

از دست دادن یک بستری عزیزان به COVID-19 است دردناک برای اعضای خانواده و کادر پزشکی که باید در خدمت به عنوان واسطه.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

با توجه به مبارزات خود با اعتیاد جنین لوتز در رابطه با او 5-سال-برادر کوچکتر, Jason کهربا شده بود نامنظم برای چند دهه. اما پیوند آنها می خواهم به عنوان تشکیل کودکان — زمانی که آنها پس, جدا, آنها می خواهم بر روی کامپیوتر کاربر اسلاید پایین سالن بین اتاق خود را بر روی شکم خود را به ادامه بازی هم بعد از خواب — هنوز هم باقی مانده است.

آن را به حال شده است بیش از شش ماه از آنها صحبت کرده بودم که حدود یک ماه پیش لوتز دیدم شماره اش آهی کشید و تصمیم به انتخاب کنید تا گوشی به هر حال.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

“پاسخ شما!” کهربا گفت. “من شما را دوست دارم sis.”

“من شما را دوست دارم بیش از حد فرض” لوتز پاسخ داد.

کهربا گفت که او آماده بود برای تغییر زندگی خود را. او شنیده ام که قبل از. او گفت: در مورد تحول تنفس کار می کنند که تا به حال او را نجات داد و پس از او از دست او پسر یک دریایی به pharmaceutically ناشی از خودکشی در سال 2013 و پس از آن دو سال بعد برادر کوچکترش که او نیز در زمان زندگی خود را. کهربا گفت: او می خواست به سعی کنید آن را و آنها توافق کردند که با هم به عنوان به زودی به عنوان همه گیر تهدید کرده بود به تصویب رسید.

اما در مارس 19, کهربا به نام بگو مادر خود را با او زندگی کرده بود احساس خوب و که او تا به حال گلو درد. سرپرست طبیعت — او با اشاره به توسط اعضای جانبازان سازمان حمایت از او تاسیس به عنوان “مادر لوتز” — لوتز آورده و آنها را یک بار از مواد غذایی است. زمانی که او 6-پا-1 برادر که او تا به حال دیده نشده در بیش از یک سال و محدود نسبت به او در آغوش گرفتن او حمایت دور.

“فرض ما نمی توانیم در آغوش در حال حاضر,” او گفت:. “ما نمی توانیم که نزدیک است.”

پنج روز بعد در مارس 24, او تماس رو که کهربا شده بود با عجله به بیمارستان. چهار بار در آن روز لوتز صحبت کرد به او تلفن و “هر زمان شما می توانید از گوش ریه های خود بودند فقط پر کردن با مایع.”

در اولین تماس او گفت: “من شما را دوست دارم برادر. شما در حال رفتن به خوب خواهد بود.” در سوم او اعتراض کردند که او گفت: “من آماده برای رفتن. من شما را در طرف دیگر.” در آخرین تماس در 8 p. m. او خواهش کرد که به “فقط به من اجازه رفتن به خواب.”

لوتز بیدار شد ناگهان در ساعت 3 صبح به نام بیمارستان و متوجه شدند برادر او کشته شده بود در ساعت 1 صبح هر چند خود را کالبد شکافی آزمون برای COVID-19 برگشتم منفی او این است که برخی از آن چیزی است که کشته شدن غیر این صورت سالم 53 ساله.

خدمات خود را شامل یک ساعت می باشد در محلی کفن. مادر خود هنوز هم بیمار (هر چند در حال حاضر بازیافت) نمی تواند برود. لوتز, با احتیاط از باز کردن تابوت انتخاب کنند. تنها عضو خانواده در حضور یک خواهر بزرگتر.

سخت تر از بودن قادر به خداحافظی, لوتز می گوید: آگاه او را برادر مرده با خانواده نزدیک است.

“فقط فکر می کنم در مورد آن, آیا ما واقعا می خواهید به مرگ تنهایی ؟” او می گوید: بین sobs. “شما می خواهید شما عزیزان در اطراف شما می خواهید افرادی که مراقبت وجود داشته باشد فقط برگزاری است که فضا را برای شما. بله او خراب کرد اما او تا به حال یک قلب زیبا و در هسته خود او را عمیقا دوست داشت. برای هیچ کس وجود داشته باشد به او بگویید که …t کلاه بود سخت ترین قسمت است.”

دکتر Joelle Vlahakis مدیر پزشکی مراقبت های حمایتی خدمات در ساراسوتا یادبود بیمارستان می گوید: روند اتصال خانواده با مرگ عزیزان در طول همه گیر زمانی که هیچ ملاقات مجاز است قرار داده شده است هر دو خانواده ها و متخصصان پزشکی در uncharted waters “بدانند آن را به عنوان ما است.” کارکنان بیمارستان در حال انجام بیشترین تلاش خود را برای کمک به خانواده های معنی دار اتصالات “با استفاده از تکنولوژی بسیار بیشتر راه اساسی تر از ما همیشه باید قبل از” و خواستار خلاقیت خود را دارند.

“برخی از پرستاران گرفته اند به درخواست آهنگ های مورد علاقه آنها می توانید بازی و یا آواز خواندن در حالی که انجام مراقبت های شخصی” او گفت:. “یکی گرفته شده به گفت:” من با نگه داشتن دست خود را در حال حاضر. فکر می کنم از آن را به عنوان دست خود را. شما چه می خواهم بگویم؟'”

دکتر راندال شوارتز یک ریه و مراقبت های ویژه متخصص در SMH گفت: این یک دلخراش تجربه به تجربه یک دوست که بدحال و در حمایت از زندگی “حتی اگر این اتفاق می افتد قبل از اینکه چشم خود را.” تلاش برای حساسیت ترجمه آن و حمایت خانواده ها از طریق تلفن است “باور نکردنی بار” اما یکی از او دیده است همکاران خود را شجاعانه در.

“من به شما بگویم که اعمال من دیده ام با خونسردی و تعهد و حس کار تیمی رفاقت و محبت چیزی است که من هرگز نمی تواند انتظار می رود. آن عهد درست به روح انسان و به حال وجود دارد برای هر یک از دیگر در زمان بحران.”

Vlahakis گفت: او گمان آن را به یک زمان طولانی برای ارزیابی پایدار تاثیر این غیر طبیعی partings و به طور کامل درک چگونه آنها پیچیده عزادار روند. طنز این است که بالا بودن مرگ و میر ناشی از این بیماری همه گیر ممکن است به خودی خود چیزی از یک پوشش نقره ای چون حداقل کسانی که عزیزانشان را از دست داده نمی خواهد احساس تنهایی را تجربه می کنند.

“درک این است که یک تجربه جمعی ما داشتن و ما همه دچار درجاتی از تروما ممکن است کمک به,” او گفت:. “غم و اندوه گرایش به پیچیده ترین زمانی که آن را به رسمیت شناخته نشده و یا احساس در انزوا از دیگران است. وحشتناک آن را به عنوان وجود خواهد داشت قابل توجه گروهی از مردم که در حال تجربه این دقیق سناریو. بسیاری از مردم ممکن است قابل توجه شرکت در این جاده به درمان از دست دادن.”

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب داستان توسط کری Seidman

تماس نویس کری Seidman در [email protected] یا 941-361-4834. او در توییتر دنبال کنید @CarrieSeidman و Facebook در facebook.com/cseidman.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de