SEIDMAN: ‘کجا Carrie?’ مجازی شکار روبنده

یک coronavirus انحراف

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

از جان گذشته بار تماس برای اقدامات ناامید.

هفته گذشته به عنوان من نشسته در سکوت من تنها اخبار دفتر — در غیر این صورت شناخته شده به عنوان میز آشپزخانه — تلاش مانند هر دیگر اخبار فرد به آمده تا با برخی از رویکرد رمان به نوشتن در مورد این عجیب و غریب coronavirus بار من شروع به تعجب اگر خوانندگان من به عنوان در نیاز بود که من از چیزی آنها را تشویق. چیزی به جرقه خنده یک چالش مطرح ارائه یک بیت از احمقانه سرگرم کننده از روزهای کودکی. نوعی از بازی, فعالیت, حواس پرتی …

ادامه مطلب: ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

و سپس به طور ناگهانی من آن را به حال. یک شکار روبنده! من خاطرات خوشی از آن گنج مسیرهای پیاده روی در تابستان اردوگاه و یا دریاچه ما کلبه اما با توجه به شرایط فعلی که scampering در اطراف شهر در جستجوی سرنخ های پنهان غیر ممکن است این را به چیزی متفاوت است. شاید مجازی شکار ؟ بیحرکت تلاش به پایان خواهد رسید در راحتی خود را قرنطینه چهارم که با این وجود شما را در یک تور محلی.

هنگامی که چشم من افتاد بر من پسر خوبی thumbed کپی از “where’s Waldo?” — مورد علاقه کودکان کتاب شامل bespectacled مسافرتی جهان همیشه در لباس راه راه قرمز و سفید و یک pom-pom می عرقچین به سختی قابل تشخیص در یک جمعیت مشابه در لباس انسان — اما یک گام کوچک به تصور “از کجا Carrie?” چالش خواهد بود برای خوانندگان به شناسایی آشنا اما بینام و متوقف می شود در اطراف شهر که برخی نویس سفر کرده بود.

دوست من و عکاس-مورد-شهر صخره نقش — که خستگی فیوز است حتی کوتاه تر از خود من و که او نیز سخت برای افراد پر اب و تاب هر جشن و سرور در شهر شده لغو شد — توافق برای کمک به با تصاویری. ما پریدند به (جداگانه) اتومبیل را متوقف و برای گرفتن عکس در سالن های مختلف و سپس برگشتم به انفرادی من فضای کار و نوشت: این ظریف اما گفتن سرنخ.

در حال حاضر خوانندگان عزیز آن را به شما است. از این تصاویر و این راهنمایی شما وظیفه بدانند تنها جایی که من رفتم. (و منظور من دقیقا — به سادگی “در bayfront” است که قصد ندارم به آن را کاهش دهد.) یکی از اولین به ایمیل و یا تماس با من با همه 10 مکان مشخص به درستی برنده مجازی ناهار تاریخ; من برای پرداخت خود را takeout غذا و تحویل و ما لذت بردن از یک ساعت از چت توسط Facetime.

در این پیشنهاد از من برادر نفر دوم برنده این درست نیست که مجازی ناهار امروز با من.

مسیرهای پیاده روی مبارک!

سرنخ #1: در داخل این صورتی متمایز دیواره کاخ نماد ما عادلانه شهر می ایستد بالای دخمه یک بار به منظور خدمت به عنوان محل استراحت نهایی برای برگزاری این اسم که در یک زمان متعلق به حدود یک چهارم از ساراسوتا در مجموع وسعت زمین به جریب. است stat’ شما دیوید ؟

نشانه شماره 2: من ایستاده در خط برای یک بلیط اما دروازه باز هرگز. وجود من رفت سالانه فرصت را به تحسین یک دسته از چاق و چله, تربچه, بهم زدن خوک و یا لذت بردن از یک مجموعه ای از ترین غذاهای ناسالم شناخته شده است.

نشانه شماره 3: من یک رویا دارم که یک روز این دوست داشتنی فضای سبز خواهد دوباره پر جمعیت با فرزندان در آن دامنه های پوشیده از چمن و خانواده picnicking تحت گسترده و شاخه های آن سایه درختان و خیابان مجاور از همان نام را دوباره وزوز با کسب و کار متعلق به ساکنان محله.

نشانه شماره 4: غربال کردن از طریق حافظه خود را برای یک خاطره از چیزی است که گناه شیرین و کاملا خوب است. اگر شما به اندازه کافی خمیر, شما احتمالا در حال حاضر ساخته شده زیارت به این احترام ساراسوتا حرم به hol(e)y.

نشانه شماره 5: این یک “انیمیشن” نوع محل پر از خلاقیت و روحیه جوان و کاملا احتمالا شغل آینده. اما حتی اگر شما در حال پرواز در 50 مایل در ساعت, شما هنوز هم می تواند تحسین چند نمونه از این “یک” را در این محل را نام.

نشانه شماره 6: اگر شما می توانید یدکی هم این است که یک جای بد به در حالی که دور یک بعد از ظهر داغ و بی پایین خط. اگر شما پابرهنه آنها حتی شما را با کفش. L. A. لیکرز طرفداران تحسین طرح رنگ.

نشانه شماره 7: این محل راه جلوتر از coronavirus بازی تعطیل بیش از یک سال و پیش از هر گونه آلودگی احتمالی (حداقل از نوع ویروسی). من شروط خوب شانس که به طور منظم دست های خود را “غلغله” در اطراف محل. اما در اینجا سوال من: چه اتفاقی افتاده است به “Swifty”?

نشانه شماره 8: این محل استراحت مسالمت آمیز با بسیاری از خزه چکیدن از درختان که در آن اثری از ساراسوتا در اوایل تاریخ فراوانند. و اگر شما را در شانس خود را من شنیده ام شما گاهی اوقات می توانید یک وعده غذایی رایگان در سراسر خیابان.

نشانه شماره 9: ساراسوتا بومی از یک سن خاص ممکن است راه می رفت این سالن های مقدس و یا زمان صرف شده زل زده مجموعهای از ویندوز در حالی که جویدن مداد پاک کن. این روزها آنها بیشتر احتمال دارد به دنبال چشمه جوانی در آن Pierian چشمه و یا به دنبال در آن زودگذر را نمایش می دهد.

نشانه شماره 10: این سگ خوردن سگ جهان, و گاهی اوقات — مانند در طول یک بیماری همه گیر کوروناویروس که سواحل بسته شما رو به خود نگاه اجمالی از آب به هر کجا که شما هنوز هم می تواند. کمی مرغک گفت: من این است که بهترین محل برای پارک خود را.

تماس نویس کری Seidman در [email protected], 941-361-4834 یا 505-238-0392. او در توییتر دنبال کنید @CarrieSeidman و Facebook در facebook.com/cseidman.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>