خود قرنطینه و گوش دادن به این هفته 6 بهترین آهنگ های جدید

میکی گایتون – “چه می خواهید بگویید؟”

به عنوان یک آفریقایی-آمریکایی زن, Guyton شده است مبارزه دشوار در دو فقره نسبت به نشویل موفقیت است. اگر این تصنیف در مورد شکاف بین آنچه به ما وعده دختران و جهان چگونه مواضع خود را در آرزوی چیزی است که در نهایت می شود او در رادیو و تلویزیون آن را می خواهم شاعرانه عدالت است.

Jason Isbell و 400 واحد – “آنچه من انجام داده ام به کمک”

آمریکا را بسیار بیشتر شایسته آمریکا تبدیل یک نگاه انتقادی نسبت به خود ابراز گناهان گذشته مانند “من به دروغ در کتاب مقدس فقط به احساس کمی رایگان در” به راحتی soulful voice بیش از یک مایع گیتار آکوستیک شیار. من فقط رفتن به نگه داشتن لیست همه چیز او منتشر اینجا تا آلبوم بیرون می آید ؟ فقط سعی کنید و من را متوقف کند.

مارگو قیمت – “Twinkle Twinkle”

ثبت شده در L. A. استودیو با Sturgill سیمپسون تولید و اعضای چاوز و تام پتی را Heartbreakers تاب از, نمودار قیمت را طولانی و خستگی راه رفتن به سمت ستاره شدن: “اگر آن را شکستن نیست شما/آن را فقط ممکن است شما را غنی/شما ممکن است گرفتن وجود دارد/و در راه آن،” هیچ خبری وجود دارد اما تکرارشونده است که همواره این خیلی سنگین است که او پیر, برچسب, رئیس, جک سفید باید گریه به خود 78s.

Thao و پایین ماندن پایین – “معبد”

Nguyen Thao نشده منتشر شد آلبوم پس از سال 2016 شده است و دوسوگرا در مورد ضبط موسیقی پس. این تنها احساس غیر شخصی با متن ترانه که به نظر می رسد اشاره او به پدر و مادر تجربه در ویتنام است. عاشق عشق که مرکزی, ریف گیتار, پیدا کرد که نقطه شیرین فقط بین Tuareg بلوز و اسپاگتی غربی است.

غربی قرن – “قبل از اینکه نهایی بل”

فریب آمیزی, صلح آمیز, آهنگ های در مورد رانندگی بین دو کوچک مونتانا شهرها از برخی از سیاتل ریشه های راک شما باید بیشتر با آن آشنا باشد.

CupcakKe – “خروس سیاه بزرگ, Black Jesus”

من می دانستم که او نمی تواند باقی بماند رفته است. در سال گذشته گه شیکاگو رپر رفت و تیره در توییتر پس از بیان گناه او بود که تاثیر بدی بر او طرفداران جوان. اما در حال حاضر او را به عقب و اگرچه قیمتی کمتر بدن آب میوه و سوراخ در اطراف این زمان او هنوز هم raps به عنوان سخت به عنوان همیشه.

هر هفته موسیقی ویرایشگر کیت هریس اسهال گسترده musicscape برای شش شایسته آهنگ برای اضافه کردن به شهر Pages’ همیشه در حال گسترش 2020 لیست پخش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>