بهداشت ، بیل Ingebrigtsen سرزنش مینیاپولیس, پلیس, بحث, برای بچه های کوچک گرفتن شات’

Ingebrigtsen گفت: “حداقل ما باید تقاضا” که نسل کشی کسیکه در تاسیس مستعمرهای مجسمه بنا بود دوباره. و شما فکر می کنم که می شود به اندازه کافی بد.

اما پس از آن Ingebrigtsen سابق کلانتر Douglas County, خطاب سرهنگ مت لانگر رئیس گشت ایالتی مینه سوتا به عنوان یک همکار lawman. در نظریه Ingebrigtsen می خواستم به پرسش از لانگر که سربازان ایستاده بود و تماشا به عنوان مجسمه پاره شد از آن قرار گرفتن.

اولین سناتور داوطلب چند مشاهدات به طور کلی.

“من واقعا غمگین در مورد تمام خانواده از اجرای قانون است که من در آن بزرگ شده و مطرح است که متاسفانه در دادگاه هر کجا که شما بروید در حال حاضر” Ingebrigtsen آغاز شد.

رعایت کمی معمولی که قتل جورج فلوید بود “حادثه وحشتناک,” Ingebrigtsen گفت: “اجرای قانون است نوع خط مقدم از دولت است.” (با فکر کردن مانند است که آن را شرم آور لایحه به یک سناتور اینجا در مینه سوتا و نه گفتن در شرق آلمان است.) او ادامه داد:

“متاسفانه همه چیز را بدست برد و هرج و مرج و دیوانگی گرفته است. و آن اتفاق می افتد بیش از همه. منظورم این بی قانونی ها. ما شوراهای شهر در حال حاضر است که می گویند به انحلال پلیس. ما در حال حاضر پیدا کردن آنچه که در نتیجه تبدیل به-بچه های کوچک ضربه بودن است.”

Ingebrigtsen قطع شد و توسط سناتور. اسکات گود کردن زمین (DFL-مینیاپولیس) که می خواهم زودتر نکوهش شده است برای متهم جمهوریخواهان از “سیاسی” جلسه.

“بچه های کوچک در حال شات؟” گود کردن زمین را پرسید. “چه کسی interjecting سیاست در اینجا ؟ پلیس وجود دارد در مینیاپولیس. هیچ پلیس منحل شده است.”

“آقای فلوید ذکر شد در اینجا قبلا” Ingebrigtsen پاسخ عجیبی است. “من فکر می کنم آن را کاملا عادلانه به نظر من و به همه یک ایده کمی به عنوان به آنچه که در اینجا و چه کسی است که واقعا در صندلی داغ اینجا و چرا.”

با توجه به Ingebrigtsen شورای شهر رای بیشتر از مستقیم و کوتاه مدت تاثیر جرم و جنایت — به طور خاص عکسبرداری از کودکان — بیش از هر عامل دیگری از جمله به عنوان مثال… واقعی پلیس. اگر او در واقع معتقد است که آن را “کاملا منصفانه” به ارائه نظر است که قبل از او بد سناتور بیل Ingebrigtsen نیز ممکن است بد کلانتر.

سازمان دیده بان Ingebrigtsen را در نظرات زیر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>