جنسن نظرات در مورد این موضوع تمایل به حمل وزن بیشتری نسبت به بسیاری از قانونگذاران’. او اتفاق می افتد به یک پزشک خانواده در واترتاون. که تجربه است چرا جنسن را در برخورد با برخی از هموطنان خود را جمهوری خواه و همکاران بیش از, می گویند outlawing تبدیل و درمان و یا ارائه اضطراری انسولین است.

خود گوشت گاو با مرگ دستورالعمل در شرایط ساده است که او احساس می کند آنها بیش از حد “squishy” در مورد تعیین COVID-19 به عنوان علت مرگ.

“ایده آل” دستورالعمل بگو تست برای COVID-19 باید انجام شود اما قابل قبول است به گزارش COVID-19 در گواهی فوت بدون این تایید اگر شرایط فوتی و فوری در عرض مناسب درجه یقین است.” این مرگ و میر خواهد بود تعیین شده به عنوان “محتمل” و یا “فرض” موارد در مینه سوتا است.

“در کوتاه مدت این مسخره گفت:” فاکس نیوز روز پنج شنبه. “این ایده که ما در حال رفتن به اجازه می دهد مردم را به ماساژ و بازی اعداد یک مسئله واقعی…. اعتماد عمومی را در سیاستمداران است که در حال حاضر با پوشیدن لباس نازک است.”

نشانه های رسانه های اجتماعی, انفجار متهم مقامات بهداشت عمومی از تولید “نرخ مرگ بالا به توجیه شدیدی مستندات” و گاه “دولت عمیق” مرجع بودن bandied در مورد. هیچ یک از این مرگ و ارقام نظر گفت: می توان اعتماد کرد در حال حاضر.

روز پنج شنبه coronavirus توجیهی وزارت مینه سوتا کمیسیون بهداشت و درمان Jan مالکوم خطاب جنسن شکایت و برخی از “سردرگمی” و “اطلاعات غلط” ناشی از آن به طور مستقیم.

او گفت: این در واقع یک نسبتا رویکرد مشترک در طول حوادث و که هیچ کس در تلاش بود تا “باد” اعداد. این دستورالعمل به معنای کمک به ما یک ایده بهتر از مقیاس همه گیر در حالی که COVID-19 آزمون مزمن در تامین کوتاه مدت.

50 تأييد مرگ و میر در کشور تا کنون او گفت: تا به حال در واقع آزمایش مثبت است.

“تصحیح ضبط و پزشکی دقت برای ما مهم است,” او گفت:.

جنسن هنوز هم می ایستد آنچه او گفت:—دستورالعمل اشکال او.

او می گوید: او به نام نیم دوجین همکار پزشکان پس از بررسی دستورالعمل و هیچ یک از آنها می تواند به یاد بیاورید تا کنون به عنوان “مربی” در مورد نحوه تماس بگیرید و علت مرگ… اما پس از آن دوباره او می افزاید: او تا به حال تجربه زیادی doctoring در یک کشور ویران شده توسط می گویند طوفان یا سونامی.

او می گویند مالکوم درست است که کمبود آزمون در حال حاضر یک مشکل است. این شرایط ایده آل. اما یک گواهی مرگ او می گوید: یک سند از “اهمیت فوق العاده ای.” آن را می تواند تعیین کند چیزهایی مانند بیمه عمر, پرداخت, احتمال بیماریهای ارثی و ژنتیکی صفات نسل پایین خط و وجود دارد “بالقوه” آن می تواند بر بیمارستان درآمد.

او همچنین هشدار داد با این فرض که چون او مخالف در این یک بیت از سیاست او معتقد است که تمامیت دولت رویکرد فاسد است به هسته.

“مردم باید بدانند که رژیم صهیونیستی. [Tim] Walz و کمیسر مالکوم و تیم آنها در حال کار بسیار سخت را به بهترین تصمیمات آنها می توانند” جنسن می گوید. “فقط به خاطر من موضوع را با یک تکه از پازل معنا نیست که من نمی تواند در یک پایگاه گسترده ای از توافق با بسیاری از چیزهایی که آنها انجام می دهند.”

“اما” او می افزاید: “من فکر می کنم احساسی به فروش می رساند همه چیز است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de