سناتور فروش سهام خود را جلوتر از coronavirus اقتصادی, سقوط, گزارش ها می گویند

واشنگتن —به گزارش روز پنج شنبه نشان داد سنسور. ریچارد Burr, N. C., and Kelly Loeffler, Ga., فروش مقدار قابل توجهی در بازار سهام در مدت کوتاهی قبل از بازارهای مالی سقوط به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

سناتور حال خود رها شده اند تا به حال دانش در مورد گسترش coronavirus پیش از فروش خود را.

ProPublica گزارش داد که با مته سوراخ کردن که ریاست کمیته اطلاعات مجلس سنا ریخته جایی بین $628,000 و $1.72 میلیون از سهام زیادی از آمد که از صنعت مهمان نوازی. فروش ساخته شد در 33 جداگانه معاملات در فوریه. 13. سوابق معاملات در دسترس هستند از طریق کمیسیون بورس و اوراق بهادار.

فقط روز قبل از بورر گذراند یک فاکس نیوز op-ed با سن. لامار الکساندر نوشتن که این کشور بود “بهتر و آماده تر از همیشه قبل از به چهره نوظهور بهداشت عمومی تهدید.”

و با توجه به NPR شنبه گزارش یک هفته بعد در فوریه. 27, Burr اطلاع جمع آوری در یک ضیافت ناهار که coronavirus است “بسیار تهاجمی تر در انتقال آن از هر چیز که ما را دیده اند در تاریخ معاصر” در زمانی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز در پاسخ به این بیماری را در برخی از آنچه باید به عنوان یک بیش از حد خوش بینانه به شیوه ای.

“سناتور با مته سوراخ کردن در زمینه افشای مالی فرم به صورت شخصی و معاملات انجام شده از چند هفته قبل از ایالات متحده و بازارهای مالی نشان داد نشانه هایی از نوسانات با توجه به رشد coronavirus شیوع” با مته سوراخ کردن است سخنگوی گفت ProPublica. “به عنوان وضعیت همچنان به تکامل روزانه او شده است عمیقا نگران تند و ناگهانی تلفات این بیماری همه گیر است که مصرف در اقتصاد ما.”

هوش کمیته دریافت کرده است جلسات در coronavirus اما با مته سوراخ کردن را نمی گویند که چه نوع از جلسه توجیهی مواد اگر هر مورد coronavirus او در زمان فروش با توجه به ProPublica.

The Daily Beast بعد پنج شنبه نیز گزارش داد که Loeffler و فروش سهام شروع همان روز او را از شرکت در یک جلسه مطبوعاتی در coronavirus Jan. 24 به عنوان بخشی از 29 معاملات از طریق اواسط فوریه. کسانی که به مبلغ بین $1.27 میلیون و 3.1 میلیون دلار است. دو تا از معاملات خرید خروجی گزارش شده است.

در مارس 10, Loeffler توییتی “مصرف کننده قوی است, اقتصاد قوی است & مشاغل در حال رشد قرار می دهد که ما در بهترین موقعیت اقتصادی برای مقابله با #COVID19 و حفظ آمریکایی ها امن است.”

Loeffler توییتی بیانیه ای در توییتر اوایل جمعه خواستار گزارش “مضحک & بی پایه و اساس حمله کند.”

“من نمی تصمیمات سرمایه گذاری برای نمونه کارها من. تصمیمات سرمایه گذاری ساخته شده توسط چند شخص ثالث مشاوران بدون من یا شوهرم دانش و یا دخالت” او نوشت و اضافه کرد او مطلع از معاملات “سه هفته پس از آنها ساخته شده بودند.”

به گزارش نیویورک تایمز سنسور. سناتور کالیفرنیا و جیمز Inhofe R-Okla., همچنین فروش سهام در اوایل سال آینده از رکود بازار. فاینستاین همراه با شوهرش در میان فروخته شده $1.5 میلیون و 6 میلیون دلار در اواخر ماه آوریل و اواسط ماه فوریه.

فاینستاین سخنگوی تام Mentzer گفته فاکس نیوز فاینستاین دارایی های در یک نابینا اعتماد و “او هیچ دخالت در شوهرش تصمیم گیری های مالی.”

Inhofe به فروش می رسد حدود 400.000 دلار در سهام on Jan. 27 بار گزارش شده است.

این خبر تا به حال حتی مترقی دموکراتیک Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز و محافظه کار فاکس میزبان Tucker Carlson در توافق: با مته سوراخ کردن باید استعفا از کنگره است.

“شاید صادقانه توضیح آنچه که او انجام داد. اگر وجود دارد این است که او باید آن را به اشتراک با بقیه از ما بلافاصله” کارلسون گفت: در خود را نشان می دهد پنج شنبه شب. “در غیر این صورت او باید استعفا از مجلس سنا و در صورت پیگرد قانونی برای تجارت خودی. وجود ندارد و بیشتر اخلاقی و جرم و جنایت از خیانت به کشور خود را در زمان بحران و به نظر می رسد چه اتفاقی افتاده است.”

“با مته سوراخ کردن می دانستند چقدر بد خواهد بود. او گفت: حقیقت به خود ثروتمند اهدا کنندگان در حالی که اطمینان که ما خوب بود” Ocasio-کورتز گفت: در یک صدای جیر جیر. “پس از آن او به فروش می رسد $1.6 میلیون نفر در سهام قبل از سقوط.”

“او نیاز به استعفا,” او گفت:.

Ocasio-کورتز بعدا اضافه شده پس از گزارش Loeffler ظاهر که او نیز باید استعفا دهد.

و سابق مسکن و شهرسازی و دبیر 2020 نامزد انتخابات ریاست جمهوری جولین کاسترو توییتی “سناتور با مته سوراخ کردن و Loeffler باید بررسی توسط مقامات سنا و مجلس کمیته اخلاق. اگر شواهد نشان می دهد آنها را درگیر در تجارت خودی آنها باید به اتهام و محاکمه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>