ما ارسال یک عکس از خود را قرنطینه

“خود افتخار شما را به دور حق ما را به سرقت ایده های که در آن آنها تو آمده است؟”

شهرستان صفحات نیست محاکمه در اینجا, اما اگر ما شد و ما مطمئنا صندلی برای تبدیل این ایده از تخته سنگ.

هی این یکی خوب!

در اینجا معامله: مینه سوتا, همانطور که می دانید در stay-at-home مستند. به منظور جلوگیری از شیوع کروناویروس (COVID-19) ما باید توقف گسترش FOMO-تحریک عکس ها از کنسرت های, رستوران ها, و سفر به جهان. اما تو چه می دانید ؟ مشاهده از پنجره خود را در جای خود عجیب و جالب در راه است… به علاوه این همه ما رو.

بنابراین اجازه دهید نگاهی به این دیدگاه خود را از قرنطینه خانه CP خوانندگان. خواهد دنیوی صمیمیت این پروژه جرقه احساس ارتباط و بشریت به شما احساسی ان برای تحمل طولانی انزوا? شاید! خواهد شد و در نتیجه تصاویر به صورت خودکار کشتن سه دقیقه ؟ کاملا.

علاقه مند در بخشی از تور عکس? ارسال یک عکس به آدرس [email protected] ما نمی نشر نام شما اما لطفا شهر خود یا شهر; به صورت افقی تراز وسط قرار دارد تصاویر زیر 1MB بهترین کار در وب سایت ما.

در دیگر همه گیر مربوط به وردپرس news: ما در خواست عکس از حیوانات خانگی خود را و 152 از شما تحویل — با فوق العاده, ناز, نتایج!

بازی ما را, El Paso, تگزاس, پست, -, هاردکور, نوابغ در درایو در.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>