از هم جدا شده توسط pandemic, فلوریدا, زن و شوهر, در دیدار نهایی وداع

JoAnn Reck که به زوال عقل و جدا شد از شوهرش به دلیل ممنوعیت بازدید از خانه سالمندان درگذشت یکشنبه COVID-19 در سن 86.

لیکلند — سالمندان رومئو و ژولیت از یک لکلند ارشد جامعه پیوست برای یک زمان نهایی است.

سام Reck که جدا از تماس مستقیم با همسرش, JoAnn Reck در طول ممنوعیت بازدید از خانه سالمندان برگزار شد دست او و بدقت نظاره گر به چشمان او که او غیر روحانی در تخت بیمارستان شنبه شب درست ساعت قبل از او درگذشت COVID-19 خانواده اش گفت.

JoAnn, 86 اقامت در پرستاری ماهر منطقه در فلوریدا پروتستان خانه در حالی که سام زندگی در یک آپارتمان. قادر به در نزدیکی آنها جعلی یک روال از راه دور بازدیدکننده داشته است به عنوان سام نشسته بر روی بالکن خود را در خارج از طبقه دوم آپارتمان و JoAnn صحبت به او را از یک باغ زیر.

مربوط به: ‘پوشیدن لعنت ماسک’: 9-11 کارگران که زندگی را نجات داد التماس عمومی برای کمک به نجات ایشان

این زن و شوهر شد شناخته شده به عنوان رومئو و ژولیت در ارشد جامعه برای جلسات خود که بازتاب آن assignations از دوستداران جوان در شکسپیر عاشقانه تراژدی. معین ویژه زن و شوهر در یک داستان منتشر شده است.

JoAnn شد مبتلا به زوال عقل حدود یک سال پیش و سام توصیف غم و اندوه خود را تحمل کردند چرا که او موفق به درک کنند که چرا او تا به حال متوقف صرف بیشتر از روز خود را با او به عنوان او قبل از تعلیق بازديد صادر شده توسط فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis در ماه مارس است. که منظور تمدید شده است تا Aug. 29 به منظور کاهش گسترش COVID-19 عفونت.

JoAnn توسعه و سرفه و تب و خواب آلودگی شدید و منتقل شد به لکلند منطقه ای بهداشت و درمان مرکز پزشکی که در آن یک آزمون جمعه تایید کرد او COVID-19 گفت دخترش لیندا Hennessey از اولدزمار. اعضای خانواده تصمیم به JoAnn قرار داده و در یک ونتیلاتور و به جای او منتقل شده به بیمارستان مراقبت تسکینی واحد.

هر چند بازدیدکننده داشته است به بیماران مبتلا به COVID-19 تا حد زیادی محدود بیمارستان می سازد استثنا برای پایان زندگی.

سام, 90 تصمیم به خطر ممکن است قرار گرفتن در معرض این بیماری به منظور با همسر خود را از نزدیک به 30 سال زمان نهایی شنبه شب. او ملبس کامل دنده محافظ از جمله لباس شب, دو ماسک پوشش سر و دستکش ماند و با JoAnn برای حدود چهار ساعت است.

“آنها مناسب همه ما در تمام دنده محافظ,” او گفت:. “ما ممکن است نگاه و نه شوم اما ما می تواند دست خود را نگه دارید و صحبت کردن با او به سعی کنید به او اطمینان که ما او را دوست داشتم.”

مرتبط: “بر خلاف هر چیزی من تا کنون تجربه’: مرد فلوریدا سهام وحشت از COVID-19

اسکات هوپر و همسرش, جولی, همچنین برخی از صرف ساعت نهایی با JoAnn و جولی شات تصویری از لحظات.

“سام جلو رفت و او را برداشت (JoAnn) دست و گفت: ” من می تواند دست خود را نگه دارید دوباره و صحبت کردن به او” هوپر گفت. “مادر من قادر به برقراری ارتباط کمی. من فکر می کنم شما می توانید از کلمه ” سام “و او گفت:” من شما را دوست دارم “و او گفت:” من شما را دوست دارم.’ آن یک لحظه خاص در واقع. همسر من نگه داشتن دوربین و آن را تکان دادن چون او گریه بسیار از دیدن آنها را با هم.”

Reck در حال حاضر تحت یک 14 روز قرنطینه در آپارتمان خود.

‘او نور’

حداقل 41 طولانی مدت, مراقبت, مراکز, Polk County باید موارد گزارش شده از COVID-19 در میان ساکنان و یا کارکنان با توجه به روز یکشنبه آخرین به روز رسانی از فلوریدا وزارت بهداشت. از شهرستان 151 مرگ و میر نسبت به این بیماری 86 مرتبط به امکانات است.

فلوریدا پروتستان خانه که شامل پرستاری ماهر کمک-زندگی مستقل-مناطق زندگی کرده بود دو ساکنان فعلی مثبت برای COVID-19 همانطور که از صبح روز سه شنبه مدیر عامل شرکت جو Xanthopoulos گفت. علاوه بر این سه نفر از کارکنان تا به حال تست مثبت بودند و وظیفه خاموش و تحت قرنطینه, او گفت:.

در طول ممنوعیت بازدید کنندگان به پرستاری ماهر منطقه Xanthopoulos گفت که او تا به حال طراحی و توسعه یک عادت خواندن روزنامه به JoAnn و دو نفر دیگر از ساکنان.

“همه ما از دست JoAnn,” Xanthopoulos گفت. “او یک نور روشن است.”

JoAnn به دنیا آمد و در گرجستان به عنوان JoAnn Stacy وارد پرستاری در مدت کوتاهی پس از دبیرستان اسکات هوپر گفت. او کار متوقف شد و پس از او اولین بار, شوهر, James هنری هوپر و شروع به جمع آوری سه کودک از جمله یک دختر که قبل از او درگذشت.

در حالی که زندگی در فورت Lauderdale, JoAnn به دست آورده یک رشته به عنوان یک پرستار ثبت شده در سال 1970.

“چیزی که من به یاد داشته باشید در حال رشد او بسیار بود — هر گاه کسی بیمار بود او وجود دارد برای آنها” هوپر گفت. “من به یاد داشته باشید یکی از دوستان او در بیمارستان برای یک هفته و هر شب او در حال رفتن وجود دارد و ماندن با او برای چهار یا پنج ساعت است.”

هوپر گفت: مادرش نیز حدود یک سال و مراقبت از او را پس از جراحی خطا در سمت چپ اسلحه خود را به طور موقت فلج زمانی که او 19.

زن و شوهر دیدار در گروه کلیسای

JoAnn و سام هر دو زندگی در جکسون ملاقات در یک کلیسا تک آهنگ گروه را در اواخر دهه 1980 و پس از شوهر فوت کرده است. آنها ازدواج کرده و حدود یک سال بعد.

سام که به تازگی بازنشسته شده بود و با شیفتگی موسیقی بلوگرس که JoAnn به زودی جذب می شود. سام تا به حال مجموعه ای از سازهای زهی و گفت: JoAnn آموخته به بازی کمانچه و سپس autoharp.

زن و شوهر شروع به اجرای برنامه در شمال فلوریدا با یک گروه به نام SLO-جام جم بلوگرس ، آنها همچنین اغلب در کلیسا, سام گفت.

سام و JoAnn به دست آورد 21-پا Winnebago و سفر به دور دست در شمال کانادا به تماشا و گاهی اوقات بازی در بلوگراس جشنواره است.

“ما به شدت آماتور, اما ما عاشق انجام آن” سام گفت.

JoAnn حتی تشکیل شده است برخی از آهنگ ها. به عنوان سام به یاد می آورد نزد نهنگ خاموش کانادا ساحل الهام بخش او برای نوشتن یکی با عنوان “من می خواهم که گریه” گفت که چگونه او را در واکنش به تماشای مصلوب شدن عیسی مسیح است.

این Recks نقل مکان کرد به لکلند در سال 2005 نزدیک به او رشد کودکان در منطقه تمپا و خود را در منطقه اورلاندو. آنها در یک زندگی دوبلکس در فلوریدا پروتستان خانه و سپس یک آپارتمان قبل از JoAnn زوال عقل او را مجبور به حرکت های پرستاری ماهر منطقه است.

آخرین شب کریسمس, JoAnn خواند او ترکیب “من می خواهم که گریه” در یک کلیسای کوچک خدمات به عنوان سام همراه خود را بر روی گیتار.

“در وجود او مسائل مربوط به حافظه او قادر به خواندن این آهنگ بسیار خوب” سام گفت. “محل بسته بندی شده بود. او یک بزرگ تشویق می کردند.”

اگر سام انجام بهترین خود را به شناور همسرش ارواح پس از خود را مجبور به جدایی از طریق بالکن بازديد تماس های تلفنی و تصویری, چت هوپر گفت: مادر او را به حال لحظه های مکرر از عذاب او را به عنوان زوال عقل بدتر شده است.

“حقیقت این است که او رفتن را از طریق یک کابوس تماس هر روز گریه و جیغ و گفت:” من کجا هستم؟’ “هوپر گفت. “این بخشی از دلیل ما تصمیم گرفتیم به او اجازه حرکت و قرار نیست او از طریق یک مبارزه است.”

او گفت: مشاوره با یک پزشک معتقد است که حتی اگر JoAnn موفق به زنده ماندن COVID-19 او کیفیت زندگی خواهد بود به احتمال زیاد بدتر از قبل. این مراقبت تسکینی تیم به او دارو آورده است که آرام در ساعت نهایی که شامل بازدید از نوه اش سام Reck گفت.

JoAnn پشت برگ پنج نوه و چهار نوه بزرگ.

هوپر گفت: برنامه های خانواده در نهایت به برگزاری یک مجازی یادبود مادر خود را. خانواده درخواست می کند که کمک های مالی توان به زوال عقل جامعه آمریکا است.

Gary سفید را می توان در رسید [email protected] یا 863-802-7518. در توییتر دنبال کنید @garywhite13.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>