Sertoma باشگاه ونیز به رسمیت می شناسد دانش آموزان و مربی از ماه

Sertoma باشگاه ونیز افتخار دو ونیز سالمندان دبیرستان و یک معلم در آن Jan. 30 جلسه. دانش آموزان از ماه ژانویه در حال Lorett Alarcon و جیمز Wardlaw. مربی ماه است که Lee Anne بیکر.

Alarcon دارای 4.83 وزن درجه-نقطه متوسط. او در حال تکمیل هر دو تعیین سطح پیشرفته Capstone دیپلم و دیپلم بین المللی از برنامه. او رئیس جمهور فرانسه و اسپانیایی افتخار جوامع و بیش از 400 ساعت از داوطلب در ونیز منطقه ای Bayfront سلامت. Alarcon قصد دارد به حضور در خارج از استیت کالج در تلاش پل بورس تحصیلی. او می خواهد برای تبدیل شدن به یک جراح اطفال و متخصص در بهداشت جهانی. سپس او امیدوار است برای کار با پزشکان بدون مرز, کمک به کودکان محروم در سوم کشورهای جهان.

“آینده از یک مهاجر مکزیکی خانواده من تعیین کرده اند و از هر فرصتی پدر و مادر من به من داده اند” او گفت:. او دختر Noe Alarcon و Hermelinda پرز از انگلوود.

Wardlaw که دارای وزن 4.9 درجه-نقطه متوسط است بخشی از برنامه دیپلم بین المللی. او قصد دارد به حضور در دانشگاه فلوریدا در گینزویل که در آن او را مطالعه مهندسی مکانیک. در اوقات فراغت خود را با او لذت می برد بازی بازی های ویدئویی و شرکت در فعالیت هایی مانند بسکتبال با دوستان خود.

“من لذت بردن از آمدن به مدرسه هر روز و من هیجان زده برای آنچه در آینده به ارمغان خواهد آورد” او گفت:. او پسر لورا و جیم Wardlaw از ونیز.

بیکر است که 35 سال در ونیز دبیرستان. او شروع به کار خود در Plainfield, Ind. پس از فارغ التحصیلی از بولینگ سبز دانشگاه ایالتی اوهایو. بیکر در حال حاضر هماهنگ کننده عملکرد مبتنی بر برنامه برای پیشگیری از ترک تحصیل و علم می آموزد. در طول تابستان او می آموزد کلاس سوم خواندن اردوگاه. او بخش رئیس و مشارکتی تیم مدیریت رئیس.

— ارسال شده توسط Pam جانسون

ارسال اخبار جامعه

ارسال خود را در جامعه خبر در heraldtribune.com/submit.

ادامه مطلب جامعه اخبار در heraldtribune.com/lifestyle/community-news.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de