سورد جامعه Co-op بسته کارمند پس از آزمایش مثبت برای coronavirus

“من نوشتن به شما اجازه می دانم که در آخرین دقیقه ما آموخته است که یک عضو هیات ما در فرانکلین فروشگاه تست مثبت برای رمان coronavirus (COVID-19),” مدیر کل شان دویل می نویسد: در یک پیام که از طریق ایمیل و رسانه های اجتماعی و وب سایت فروشگاه حدود 5 بعد از ظهر “ما بلافاصله بسته فرانکلین فروشگاه… تمیز کردن شرکت در حال آمدن است برای تمیز کردن بیش از 24 ساعت آینده. ما را دوباره باز فروشگاه هنگامی که ما قادر به تعیین که در آن هیچ خطر برای جامعه است. ما در حال تماس با همه کارکنان و UFCW 663.”

دویل تماس مراکز کنترل بیماری و, مینه سوتا, وزارت بهداشت, او می رود به نوشتن در مورد چگونه به بهترین آدرس های جهانی و همه گیر است که در حال حاضر دارای 35 تایید موارد در مینه سوتا است. آلوده کارمند “بسیار ناچیز برنامه بیش از دو هفته گذشته” دویل می نویسد و co-op است که کار به تعیین اگر فردی تا به حال “تماس نزدیک” با هر همکاران.

تماس های تلفنی و پیام های به Seward جامعه Co-op نمی شد و بلافاصله بازگشت; هیچ مجموعه ای تاریخ بازگشایی. خواهر خود را, محل, دوستی چت در 317 E 38 سنت بسته اوایل یکشنبه و باز خواهد شد در اواخر روز دوشنبه (10 صبح به جای ساعت 8 صبح), دویل می افزاید.

ما در این پست به روز رسانی اگر چیزی تغییر میکند. شما می توانید به خواندن دویل کامل بیانیه اینجا را کلیک کنید.

اینجا را کلیک کنید برای اطلاعات بیشتر در مورد کوروناویروس مربوط cancelations و تعویق در اطراف شهرهای دوقلو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>