شاو: تصمیم به حرکت شهرستان به کارکنان نوتون است ‘نژادپرستانه’

شاو نظرات کارگردانی شد در کمیسیون لیز Mathslice حرکت به جای حرکت در این شهر توسعه خدمات خارج از تالار شهر و به یک مرفه تر بخش از مرکز شهر ساراسوتا در مورد یک بلوک دور

ساراسوتا — در یک مبادله گرم در روز دوشنبه به پایان رسید که با شهر کمیسیون تصمیم به حرکت می کند یک میزبان از شهرستان و کارکنان ادارات به ساراسوتا تاریخی آفریقایی جامعه نیوزیلند کمیسر ویلی شاو به نام همکاران خود را ” تصمیم “یک نژادپرست مفهوم است.”

برای شاو که نشان دهنده منطقه شمال ساراسوتا شهر به طور معمول به وعده سرمایه گذاری در منطقه خود اما به ندرت به پیروی از طریق.

“من نمی خواهد اجازه رفتن از این واقعیت است که خود را نژادپرستانه تظاهر بزرگتر از خود درست عمل” گفت: Shaw, که سیاه و سفید است.

شاو نظرات کارگردانی شد در کمیسیون لیز Mathslice حرکت به جای حرکت در این شهر توسعه خدمات خارج از تالار شهر و به یک مرفه تر بخش از مرکز شهر ساراسوتا در مورد یک بلوک دور.

“من هرگز نژادپرست; من یک نژادپرست استخوان در بدن من” گفت: Mathslice که سفید است.

شهر در کمیسیون بحث شد سه بالقوه برای ساراسوتا جدید توسعه خدمات ساختمان که خانه پایداری, مهندسی, ابزار, حسابداری و توسعه اقتصادی کارکنان. بخش outgrown خانه خود را در تالار شهر در مرکز شهر ساراسوتا.

سه گزینه مورد نظر شامل تاریخی نوتون کسب و کار در منطقه مارتین لوتر کینگ جونیور راه و شهر متعلق به اموال در 1575 دوم خیابان.

شهر دولت از جمله شهرستان مدیر تام Barwin توصیه می شود نیوزیلند سایت به دلیل آن کمک خواهد کرد که تحریک شغل حیات اقتصادی و سرمایه گذاری در یک بار-پر رونق دکتر مارتین لوتر کینگ جونیور در راه است. شهرستان, کارکنان, اما, ترجیح به ماندن نزدیک به شهرستان سالن.

Mathslice و دیگر کمیسیون گفت که در حال حرکت شهرستان کارکنان از مرکز شهر خواهد فشار بیش از حد ترافیک به محله های مسکونی.

نیوزیلند محل نیز ایجاد یک “قرمز-نوار کابوس” برای ساکنان و کارکنان که باید برای سفر دورتر گفت: کمیسر هاگن برودی.

اما Mathslice می گویند که سرمایه گذاری در نیوزیلند کمک خواهد کرد که برای بازگرداندن این منطقه است.

“این اشتباه پروژه برای محل اشتباه” Mathslice گفت و اشاره کرد که او را به حمایت از دیگر پروژه های سرمایه گذاری در دکتر مارتین لوتر کینگ جونیور در راه است.

برای شاو اما “بزرگتر قطعه” به گفتگو است که شهر در کمیسیون به طور معمول فرصت سرمایه گذاری در نیوزیلند و نیست.

شاو با اشاره به موفقیت ژان & آلفرد گلدشتاین مرکز بهداشت در سال 1825 دکتر مارتین لوتر کینگ جونیور راه آورده که بسیار مورد نیاز خدمات مراقبت های بهداشتی برای ساکنان شمال ساراسوتا. پس از ورود دکتر مارتین لوتر کینگ جونیور راه آن مانع نمی خدمات و یا کار از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی وجود دارد.

شاو گفت که او خواهد شد بیش از تمایل به واگذار نوتون گزینه ای جز “من هنوز هم نمی خواهد اجازه رفتن از این واقعیت است که خود را نژادپرستانه تظاهر بزرگتر از خود درست عمل است.”

اغلب زمان مکالمه بین Mathslice و شاو به پایان رسید به طور ناگهانی پس از شهردار جن Ahearn-کخ خود gavel. نژاد در ادامه به بخش قابل توجهی از شهرستان را در جلسه بعد از ظهر پس از شاو دوباره خواست همکار کمیسیون به سرمایه گذاری در نیوزیلند گفت که مسابقه است که اغلب یک عامل در این تصمیم گیری.

معاون شهردار Shelli Freeland ادی موافقت کرد.

“ما نمی توانیم عمل مانند یک اشاره از تبعیض نیست و ریشه در برخی از این تصمیمات گفت: Freeland ادی. “ما نمی توانیم فقط عمل مانند آن وجود ندارد.”

Mathslice گفت که مسابقه “هرگز میان به هر گونه تصمیم گیری ساخته شده اند … من تصمیم گیری برای آنها را به ماندن در مرکز شهر است که به دور از نژادپرستانه قصد” Mathslice گفت.

شاو اغلب ساخته شده نظرات در مورد مسابقه در تالار شهر. در سال 2018 شاو نامیده می شد توسط برودی به عذر خواهی برای سخنان او ساخته شده که در طی آن Shaw خود را به نام “رنگ” و به ظاهر با اشاره به شهرستان کارکنان و طرفداران انتخابات تاريخ مبارزات انتخاباتی به عنوان “سیاه و سفید و مردمی است.”

قبل از رای گیری در ماه نوامبر در ماری سلبی باغ گیاه شناسی, ساخت و ساز پروژه شاو خطاب تنوع و انتقاد رستوران و وراج مایکل شرق گفت: این شرکت با “نه یک فرد سیاه و سفید می کند” در حالی که مالک اصرار کسب و کار تا به حال یک نیروی کار متنوع.

“به منظور به گذشته و یا حتی شروع به آدرس نژاد پرستی, ما باید awknowledge آن و چگونگی اثرات آن ما تصمیم گیری در سیاست” Ahearn-کخ گفت.

تصمیم به حرکت توسعه کسب و کار ساختمان به 1575 دوم خیابان گذشت 4-1 با شاو به عنوان تنها مخالف رای دادن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>