یک قطعه کلیدی از شواهد رفته است از دست رفته از Sheena موریس مورد — اگر در واقع آن را تا به حال وجود داشته است.

طی 11 سال Sheena موریس’ مادر, کلی Osborn است وحی جمع آوری تمام اسناد و مدارک و شواهد از چهار تحقیقات به دختر او را از مرگ.

او تبدیل به یک زن خانه پاک برای اطلاعات در مورد پرونده.

او سگ آبی یقه بود که در اطراف او پدر را گردن هنگامی که او کشف شد حلق آویز در یک غرفه دوش یک برادنتون بیچ هتل در سال جدید روز, 2009. برادنتون بیچ پلیس گفت: او را به آمدن به آن را جمع آوری و یا رفتن آنها به آن را پرتاب کنید. آن را امن در Osborn ایمنی جعبه سپرده.

او یک صندلی ترکه یا چوب کوتاه شبیه به یکی که در اتاق هتل. ترکه یا چوب کوتاه الگوی مطابقت کامل به علائم کشف شده در موریس ” که کارشناسان پزشکی قانونی می گویند ثابت می کند که او در صندلی در برخی از نقطه بعد از مرگ او و نمی توانست خودش را کشته به پلیس گفته اند.

و او تا عکس از دخترش در یک استیل میز در دفتر معاینات پزشکی است.

“وجود دارد هیچ کس دیگری نمی,” او گفت:. “من نمی خواهم چیزی برای از دست رفته به خصوص در حال حاضر.”

موریس’ مرگ است که در حال حاضر تحت بررسی فلوریدا دادستانی کل از ایالت دادستان — پنجمین کاوشگر به بحث مرگ است.

Osborn می خواهد به اطمینان حاصل شود که Cass Castillo ایالت دادستان داده شده به مورد, همه چیز او نیاز دارد پس در این مورد این است که بسیاری از دست.

Castillo را بلافاصله تماس بازگشت به دنبال نظر برای این داستان.

Osborn متوجه جمعه که یک تکه مهم از شواهد او امیدوار بود Castillo می توانید ببینید که گم شده است اگر آن را تا به حال وجود داشته است.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب داستان در مورد شینا موریس مورد

او موفق به دریافت یک ایمیل جمعه از وزارت فلوریدا اجرای قانون مشاور عمومی — بیش از 11 سال بعد از دختر او مرگ است. این FDLE پاسخ به یک درخواست سوابق Osborn برای ثبت تصویری ضبط شده از یک دروغ سنجی آزمون FDLE داد به موریس ” دوست پسر سابق جو ژنوایی در سال 2013 — یک تست دروغ سنج او گذشت.

“دروغ از جو ژنوایی ثبت شده است و یا تصویری رسم,” ایمیل متحده است. “عمومی خود را ثبت درخواست در حال حاضر بسته شده است.”

Osborn می خواستم Castillo به تماشای دروغ سنجی برای خود را به طوری که او می تواند را تشکیل می دهند ذهن خود را در مورد اینکه آیا ژنوایی صادق بود که در مورد خواسته دخترش, مرگ به دلیل Osborn راحت نیست با دقت و اعتبار FDLE را polygraphist.

ژنوایی همواره هرگونه دخالت در موریس’ مرگ است. تلاش برای تماس با او را برای این داستان موفق نبودند.

برای Osborn, این آخرین وحی از FDLE نهایی شد نی.

او آموخته است که در سال 2014 است که FDLE عوامل هرگز ثبت هر یک از آنها مصاحبه انجام شده با موریس ” دوستان و همکلاسی — که همه گفت: FDLE عوامل “twisted کلمات خود را” برای به تصویر کشیدن موریس به عنوان خودکشی.

“شما درست بیان کرد که هیچ یک از این تحقیقات بود ضبط شده و یا فیلم ضبط شده'” جان جی . برک نماینده ویژه-در-مسئول FDLE فورت مایرز منطقه ای مرکز عملیات نوشت: در یک ایمیل در Jan. 14, 2014.

“در حال حاضر ما یاد بگیرند آنها نمی رکورد دروغ یا” Osborn گفت. “آنها یک الگوی ضبط کلید شواهد در این مورد. آنچه آنها در تلاش برای پنهان کردن؟”

دوئل polygraphists

در سال 2012 ژنوایی شکست خورده یک دروغ سنجی انجام شده توسط سابق FBI special agent جک Trimarco که پخش در سراسر کشور تلویزیونی “دکتر فیل” نشان می دهد.

Trimarco بود که رئیس polygraphist از FBI در لس آنجلس در زمینه دفتر از سال 1991 تا 1998 انجام داده بودند و بیش از 1100 جنایی polygraphs مربوط به FBI تحقیقات از جمله تروریست های Unabomber Whitewater تحقیقات و بمب گذاری مرکز تجارت جهانی و ساختمان فدرال در شهر اوکلاهما.

یک افسانه در دروغ تشخیص, جامعه, Trimarco تدریس در فدرال و دولت های محلی و سازمان های ملی و ایالتی پلی گراف انجمن و خصوصی و گروه های حرفه ای.

او در خانه اش در ماه اوت سال 2018 است.

در سال 2013 پس از شکست در “Dr. Phil Show” ژنوایی گذشت یک دروغ سنجی آزمون اداره شارون Feola یک polygraphist و FDLE عامل خاص. او در آن زمان تنها یک polygraphist به مدت هفت سال.

Feola دریافت او دروغ سنجی گواهینامه از طریق یک برنامه عمل توسط گارد ملی پنسیلوانیا و هریسبورگ (پنسیلوانیا) منطقه جامعه ،

در 21-صفحه: کاهش memo نوشته شده توسط دستیار دادستان آرتور براون سوم که املای دلایل که چرا او به دنبال اتهامات جنایی در موریس مورد, قهوه ای اشاره کرد, نگرانی Feola تا به حال با Trimarco تلویزیونی دروغ سنجی.

Feola با توجه به قهوه ای با انتقاد از سوالات Trimarco خواسته بیان آنها “نه مناسب و نه به طور کلی مربوط به سوالات آزمون” و آنها که “طراحی شده برای بیرون کشیدن پاسخ های عاطفی خود را بر اساس جمله بندی بسیار.”

برای یک داستان منتشر شده در سال 2013 پرسید که آیا Feola بود واجد شرایط به انتقاد Trimarco آزمون براون گفت: “من به سادگی گزارش شده که او چه گفت.”

قهوه ای بازگشت نیست تماس به دنبال نظر برای این داستان.

Trimarco گرفت موضوع را با Feola را شناسایی خود کار می کنند.

“من هرگز از او شنیده و یا مدرسه ای که او گواهینامه” Trimarco گفت: در آن زمان. “من بسیار نا امید در خانم Feola برای ساخت آن نظرات حتی بدون تماس با من و یا درخواست خود را.”

او با اشاره به Feola را نقد سوالات خود را “مضحک و نگران کننده است.”

“برای او که گفت: آنها احساسات-فراخوانی سوال-هر مربوطه سوال من خواسته ام از سال 1990 است احساسات-فراخوانی او گفت:” پس از آن. “آقای ژنوایی به وضوح فریبنده — آن را حتی نزدیک است. نتایج بررسی توسط یکی دیگر از سابق FBI polygraphist در سان فرانسیسکو — کنترل کیفیت بررسی کنید. او موافقت.”

Feola در حال حاضر FDLE ارشد تحقیقات و دریافت حقوق و دستمزد سالانه از $100,906. او نمی گرداند تماس ایمیل و یا پیام های ترک با FDLE را سخنگوی دنبال بدانید که چرا او هرگز ضبط ژنوایی آزمون و اینکه آیا او امتحان شد را مشاهده کنید و برای بررسی دقیق.

استانداردهای نقض?

تزئین کالیفرنیا lawman Luis A. Bolaños کار با Trimarco برای بیش از 30 سال در FBI نیروهای وظیفه و در بخش خصوصی است.

“او مجموعه ای استاندارد و مطرح نوار برای polygraphists,” Bolaños گفت.

Bolaños تاسیس لس آنجلس مبتنی بر دریافت بیت تحقیقات در سال 2007 پس از تقریبا 30 سال در اجرای قانون است.

Bolaños می یابد عدم وجود تصویری در FDLE را امتحان ژنوایی “در مورد.”

“این در مورد دلیل آنچه را آموخته اند به من جک (Trimarco) و دیگران که در حال بالا در این زمینه است که باید آنها را ضبط. وجود دارد باید ضبط” Bolaños گفت. “وجود دارد و حتی برنامه های جدیدتر که به تصویر کشیدن دروغ سنجی صفحه نمایش با تمام انسان واکنش اما در گوشه ای از صفحه نمایش وجود دارد یک ویدئو از این موضوع است. من نمی گویم همه آنها شبیه به این, اما این یک مشکل است. وجود دارد هیچ سازگاری از دولت به دولت.

“یک فیلم ، بهترین عمل است. جک Trimarco معمولا کسی که مجموعه ای از استاندارد” Bolaños گفت. “تصویری از یک دروغ سنجی آزمون اجازه می دهد تا شما را به دیدن از راه پرسش ها بودند تعبیر و فرد عاطفی و فیزیکی پاسخ.”

با توجه به وب سایت خود را, آمریکا دروغ سنجی انجمن که Feola عضو فعال است که “حرفه ای پیشرو دروغ سنجی سازمان در جهان به نمایندگی از بیش از 2800 تجربه دروغ سنجی بازرسان در کسب و کار خصوصی و اجرای قانون و دولت است.

“حرفه ای APA دروغ سنجی بازرسان اداره صدها نفر از هزاران نفر از دروغ سنجی امتحانات هر سال در سراسر جهان است. این APA ایجاد استانداردهای اخلاقی شیوه ها و تکنیک های ابزار دقیق و تحقیقات و همچنین فراهم می کند آموزش های پیشرفته و در ادامه برنامه های آموزش و پرورش.”

پرسید که آیا APA توصیه فيلبرداري دروغ سنجی امتحانات لیزا Jacocks یک APA مدیر گفت: “بله که در استانداردهای ما.”

او با اشاره تحقیق بیشتر به مدل سیاست در APA سایت.

“به منظور تسهیل در دوره تضمین کیفیت بررسی و حفاظت از این روند در برابر بی دلیل اتهامات تقلب در کلیه امتحانات باید ثبت شود در تمامیت خود را مگر اینکه مانع توسط قانون و یا سیاست. ضبط باید پیوسته در طبیعت با هر گونه توقف یا مکث توضیح داد: در ضبط” یک مدل سیاست متحده است.

تحقیقات قبلی

Morris, 23, داشت حلق آویز در یک غرفه در روز سال نو 2009.

برادنتون بیچ کارآگاه پلیس لنارد دیاز که هرگز بررسی یک مرگ مشکوک در خود را به سرعت تعیین موریس خودش را کشته و حتی موریس درگیر شده بود در یک جسمی اختلال با ژنوایی پیش از آن روز.

مورد درنگ تا سال 2012 زمانی که هرالد تریبون منتشر شده یک گزارش ویژه در مورد موریس ” مرگ و بحث بررسی است. به عنوان واکنش به داستان رشد وزارت فلوریدا اجرای قانون مونتاژ پانل از کارشناسان به بررسی این صورت دوباره. پانل توصیه می شود بازگشایی پرونده.

قهوه ای نظارت دولت پروب و او هم به این نتیجه رسیدند که موریس خودش را کشته است. اما بسیاری از براون گیری شد انتقاد از موریس ” دوستان و خانواده که گفت FDLE محققان دستکاری اظهارات خود را — گیلاس-چیدن نظرات به حمایت از خودکشی تئوری و تنزیل هر چیزی که آن را پشتیبانی نمی کند. چند گفت که محتوای آنها چه گفته محققان بود و اساسا تغییر داده است.

شواهد جدید

در سال گذشته هرالد تریبون نشان داد شواهد جدید در موریس مورد: lividity علائم است که نشان می دهد موریس نشسته بود در یک صندلی ترکه یا چوب کوتاه در برخی از نقطه بعد از مرگ او.

که شواهد رد خودکشی نتیجه گیری می گوید: Jan جانسون خبره ارشد صحنه جرم تحلیلگر که چهار دهه های محلی و ایالتی و فدرال صحنه جرم را تجربه کنند.

جانسون که کار کرده برای Escambia County, کلانتر, FDLE و FBI به مطالعه موریس در مورد خانواده درخواست برای سال. در سال 2000 Johnson, دهکده پزشکی قانونی قطعات یک شرکت خصوصی فراهم می کند که تخصصی پزشکی قانونی, تخصص در موارد مدنی و کیفری. او نیز ارائه می دهد پیشرفته صحنه جرم آموزش به مأموران اجرای قانون در سراسر شهرستان که شامل “صحنه صحنه جرم” تحقیقات.

در “صحنه صحنه جرم” کلاس جانسون برجسته موریس مورد با استفاده از یک ارائه پاورپوینت است که ویژگی های عکس های گرفته شده توسط محققان از منطقه 12 معاینات پزشکی ، عکس گرفته شد در داخل اتاق هتل که در آن Morris داشت حلق آویز در یک غرفه دوش از یک دسته سه تایی سگ به عنوان بدن او برداشته شد و قرار داده شده در یک کیسه بدن.

چند تا از عکس ها نشان می دهد یک الگوی خطوط قرمز در موریس’ کمر و باسن ناشی از lividity. شواهد دیگر عکس ها نشان می دهد یک صندلی ترکه یا چوب کوتاه است که در اتاق هتل که در آن موریس درگذشت. هر دو این خطوط را بر پشت او و الگوهای در صندلی ترکه یا چوب کوتاه هستند همان طول و زاویه — 38 درجه است.

“الگوی lividity مسابقات صندلی” جانسون گفت. “در واقع آنها خط تا دقیقا با او را در حال نشسته در صندلی و پس از مرگ است.”

Osborn اشاره کرده است که آن را غیر ممکن است برای دختر او را به خودش آویزان در حمام اگر او در برخی از نقطه نشسته در صندلی پس از مرگ او.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de