کلانتر: پنج rv ها به سرقت رفته از گاو دریایی شهرستان بسیاری

این وسایل نقلیه به ارزش حدود $200,000 در ترکیب با توجه به گزارش.

این گاو دریایی شهرستان کلانتر دفتر در حال بررسی است پس از مردم سرقت پنج RV تریلر به ارزش حدود $200,000 از یک فروشنده گاهی اوقات در اواخر جمعه تا اوایل روز شنبه.

با توجه به کلانتر, جرم و جنایت رخ داده است بین 10:30 بعد از ظهر روز سه شنبه و ساعت 1 صبح چهارشنبه در 6120 دولت جاده 64 E.

دروازه قفل قطع شد و دو باک و دو اسپن دنباله و یکی کودیاک نور فوق العاده RV تریلر به سرقت رفته بودند. کابل برق نیز به سرقت رفته از پنج تریلر دیگر.

فیلم ضبط شده سه خودرو که ممکن است درگیر شده اند. کارآگاهان به دنبال اطلاعات در مورد دو نقره ای یا سفید مدل اواخر فورد وانت و یک رنگ سفید یا نقره ای دوج وانت. همه کامیون ها تا به حال دو چرخ عقب.

هر کسی با اطلاعات خواسته است برای تماس با کلانتر در 941-747-3011 یا به ناشناس باقی می ماند و واجد شرایط برای پاداش به $3,000, تماس, گاو دریایی Crime Stoppers در 866-634-راهنمایی. ناشناس راهنمایی نیز مشاهده می کنید در www.ManateeCrimeStoppers.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>