کلانتر گروهبان استعفا داد که مورد سوال در مورد وظیفه سکس

ساراسوتا کانتی — ساراسوتا کانتی کلانتر سرپرست تصمیم به استعفا به جای سوال در مورد “جنسیت در وظیفه است.”

شکایت در مورد سوء ثبت شده با آژانس در فوریه. 18 توسط شوهر یک ساراسوتا که گفت که گروهبان. استفان Collison و همسرش “مشغول نامناسب تماس جنسی” در حالی که او در انجام وظیفه به عنوان یک گشت گروهبان.

امور داخلی رئیس ستوان مایک Mercurio ملاقات با شاکی که به او گفت که همسرش اعتراف کرد که او تا به حال یک رابطه نامناسب در حالی که Collison مشغول به کار بود اما او مردد به ارائه های صوتی-ضبط بیانیه ای در مورد اتهامات. شوهر او ارائه شده پیام های متنی نشان می دهد یک امر بین همسر و Collison.

هر دو مرد و همسر خود را کاهش یافته است Mercurio درخواست برای ارائه قسم خورده اظهارات.

پیام های متنی شامل عذر خواهی بین Collison و خانواده اش و زن و مرد متاهل. هیچ یک از پیام های به طور خاص به توصیف این حادثه که اتفاق افتاده Jan. 29.

بخشی از یک پیام از این مرد گفت: “من واقعا متاسفم برای این درد که من در شما ایجاد می شود. من اصلا انتظار بخشش. من فقط می خواهم به بیان چه وحشتناک من احساس می کنم که من واقعا متاسفم.”

یک پیام از Collison خانواده گفت: او گفت: آنها همه چیز را.

Collison ارسال پیام به شوهر زن گفت که او “بسیار متاسفم” و خیانت او به همسرش و مرد “که من همیشه به عنوان یک دوست.”

“من آرزو می کنم من می تواند آن را تمام به عقب” Collison نوشت.

GPS ورود Collison را گشت وسیله نقلیه را نشان می دهد او در زن خانه Jan. 29 بین 12:06 صبح و 12:58 صبح در حالی که او مشغول به کار بود یک شیفت 12 ساعته.

Mercurio ملاقات با Collison به جای او در مرخصی اداری در انتظار رسیدگی به سوء رفتار و نشان خواهد تلاش برای مصاحبه با برخورد و همسرش.

Collison استعفا از این بخش که مانع از رسمی ، او بلافاصله تبدیل, خود, نشان, سلاح, اسلحه تیزر کلانتر کارت شناسایی کلید و بخش دیگر صادر شده و تجهیزات.

Mercurio به این نتیجه رسیدند که پس از او نمی تواند صحبت می کنند به افراد درگیر وجود دارد نه به اندازه کافی اطلاعات برای حفظ اتهامات سوء رفتار. وجود دارد هیچ شاهد این ادعا عمل می کنند و همه طرف های درگیر کاهش یافته است به ارائه صورتهای.

کلانتر تام شوالیه گفت: وزارت فلوریدا اجرای قانون تماس گرفته شد و مطلع از تحقیقات داخلی به مطمئن شوید که آن را مستند به درستی.

“آنها می دانند که زمانی که آنها ثبت نام در مورد این چیزها” گفت: شوالیه ذکر آن نیست اولین رخداد از جنس “وظیفه” خود را در 34 سال در اجرای قانون است. “آن را در تمام صنایع اما اجرای قانون است انتظار بالا. شما قرار است به وظیفه. آن را نمی کند منع افسران از داشتن روابط زمانی که آنها در وظیفه نیست. اما زمانی که مردم در وظیفه انتظار می رود آنها را به حفاظت از مردم است.”

در Collison استعفای نامه ای به شوالیه او نوشت: “این است که با عمیق ترس و قلبی سنگین که من آرزو می کنم برای اطلاع رسانی به شما از من فوری از استعفای ساراسوتا کانتی کلانتر ، طی 11 ماهه سال من شده اند با افتخار در خدمت به عنوان معاون و گروهبان برای برتر سازمان اجرای قانون در ساراسوتا کانتی. رفاقت و تیم تمرکز بین و میان من همکار نمایندگان تصدی من کاملا لذت بخش و با ارزش. و از طریق رهبری و هدایت کارکنان فرماندهی سازمان ما و جامعه را همیشه به خوبی خدمت کرده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>