تیراندازی در سیاتل در اعتراض به منطقه برگ 1 کشته و 1 مجروح

معترضان را محاصره چند بلوک در نزدیکی یک ایستگاه پلیس در سیاتل کاپیتول هیل محله در پی تظاهرات علیه خشونت های پلیس از پلیس با قتل جورج فلوید در مینیاپولیس چند هفته پیش.

سیاتل — قبل از سحر تیراندازی در یک پارک در سیاتل منطقه اعتراض به کشته شدن یک جوان 19 ساله و زخمی و یک نفر دیگر مقامات میگویند.

تیراندازی رخ داده و در حدود 2:30 صبح در منطقه ای در نزدیکی مرکز شهر شناخته شده به عنوان ریز ریز کردن که مخفف “کاپیتول هیل اشغال اعتراض” به پلیس گفت:.

افسران که در پاسخ به تیراندازی ابتدا تا به حال مشکل گرفتن به قربانیان به این دلیل که آنها “بودند ملاقات با خشونت جمعیت است که مانع از افسران دسترسی امن به قربانیان” به پلیس گفت: در وبلاگ خود.

دو مرد با زخم گلوله وارد شده در یک وسیله نقلیه خصوصی در Harborview Medical Center در حدود ساعت 3 صبح گفت: بیمارستان سخنگوی سوزان گرگ. 19 ساله فوت کرد و فرد دیگری بود که در شرایط بحرانی در واحد مراقبت های ویژه.

مشکوک یا مظنون فرار کرد و پلیس تا به حال هیچ شرح تیرانداز و یا بورس های صبح شنبه, پلیس گفت:.

“قتل کارآگاهان پاسخ داده و در حال انجام یک تحقیق کامل با وجود چالش های ارائه شده توسط شرایط” پلیس گفت:. محققان بودند بررسی عمومی-منبع تصویری و بدن-دوربین تصویری برای سرنخ پلیس سیاتل Sgt. لورن Truscott گفت سیاتل تایمز.

معترضان را محاصره چند بلوک در نزدیکی یک ایستگاه پلیس در سیاتل کاپیتول هیل محله در پی تظاهرات علیه خشونت های پلیس از پلیس با قتل جورج فلوید در مینیاپولیس چند هفته پیش.

پلیس تا حد زیادی عقب نشینی از این منطقه پس از درگیری با معترضان به پایان رسید و با مردم پرتاب چیزهایی در پلیس و پلیس کشتار با گاز اشک آور مردم و با استفاده از دیگر کنترل جمعیت مهمات. مقامات شهرستان را گفت: آنها هنوز هم در برقراری ارتباط با رهبران اعتراض که متعهد به حفظ صلح در منطقه است.

وضعیت کشیده شده است ادامه داد: خشم رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. او توییتهایی دربارهی احتمالا ارسال در ارتش شده اند ملاقات با محکومیت از سیاتل شهردار جنی Durkan و رژیم صهیونیستی. جی Inslee هر دو حزب دموکرات.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>