من باید قرنطینه به دلیل Coronavirus? این بستگی به این دارد که شما بخواهید.

افرادی که در معرض coronavirus داده شده ناقص یا گمراه کننده اطلاعات در مورد اینکه آیا آنها باید قرنطینه خود را در معرض شکاف عمده در بهداشت عمومی پاسخ به همه گیر و روشنایی اختلاف نظر در میان مقامات در مورد چگونه مفید این تاکتیک حتی در این نقطه در این بیماری را گسترش.

مسافران پیاده هواپیما از رم به جان اف کندی فرودگاه در شهر نیویورک در روز سه شنبه گفت: آنها نمی گفت که آنها نیاز به ماندن در خانه به مدت دو هفته با وجود یک سیاست روشن توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: آنها باید. یک زن در معرض coronavirus در نیویورک عروسی شد و گفت: مقامات دولت او نیاز به رفتن به قرنطینه حتی اگر مقامات شهرستان گفت: او. در واقع آنها فکر می کردند در این محل در حال حاضر به نام و به او گفت.

حتی روزنامه نگاران پوشش این ویروس مصون نیست از سردرگمی است. به عنوان سه ProPublica خبرنگاران مشغول به کار بودند در این داستان سه شنبه شب کلمه آمد که شرکت کنندگان در NICAR a data-گزارش کنفرانس در نیواورلئان همه آنها حضور داشتند آزمایش مثبت است. به ما گفته شد توسط newsroom مدیریت به کار از خانه اما یکی از سردبیران ما که تا به حال تماس مستقیم با فرد آلوده شده بود گفت: دولت بهداشت و درمان, آژانس, او هنوز هم می تواند بیرون رفتن تا زمانی که او 6 فوت فاصله از دیگران است. دولت های مختلف سازمان گفت: او نیاز به منزوی کردن خود در یک اتاق در خانه, و بدون داشتن حتی تماس با خانواده خود را.

در حالی که مقامات بهداشتی ارائه نزدیکی یکنواختی در نحوه رفتار خود انزوا است که چه چیزی شما را بکنید هنگامی که شما مریض هستند, آن را سخت برای به دست آوردن یک پاسخ مستقیم در مورد چه باید بکنید هنگامی که شما در تماس با کسی که تست مثبت است.

مصاحبه با مردم در سراسر شش کشور که در معرض coronavirus نشان می دهد که حتی زمانی که سازمان های مانند سی دی یا ادارات بهداشت محلی روشنی استاندارد بر روی کاغذ آنها اغلب موفق به انجام سیاست های خود را. مردم می گویند سازمان های در حال دادن wildly مختلف مشاوره به کسانی که در شرایط مشابه است. این ممکن است مناسب با توجه به شرایط مختلف در مناطق جغرافيايی مختلف; برخی داده اند تا در ردیابی کردن مردم برای قرنطینه و آغاز لغو رویدادهای عمومی. اما این شکست به وضوح توضیح دهید که چه باید بکنید و به همین دلیل منجر به سردرگمی و بی اعتمادی.

بسیاری از فعال مدنی-فکر شهروندان به نظر می رسد در نظر گرفتن امور به دست خود تصمیم گیری خود را به ماندن در خانه, نا امید, ترس و اضطراب در حالی که آنها صبر کنید در مقامات بهداشتی برای بازگشت به تماس های خود را.

عدم آموزش پاک کردن تشدید با یک عدد تست می آید در یک مقطع بحرانی به عنوان تعداد موارد گزارش شده در ایالات متحده افزایش یافته است بالاتر از 1000 تا افزایش قابل توجهی بیش از یک هفته پیش و در عین حال هنوز هم بسیاری است که آن را خیلی دیر شده برای این کشور برای جلوگیری از گسترش این بیماری به گفته کارشناسان بهداشت عمومی.

“ما نیاز به قرار دادن روشن و سازگار پیام به بزرگ بهداشت عمومی تاثیر در حال حاضر,” دکتر گفت: مگان موری استاد اپیدمیولوژی در دانشگاه هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت عمومی. “داده ها از چین و از قبلی شیوع کاملا روشن است که در شهرستانها قرار داده است که پاک کردن اجتماعی فاصله و قرنطینه اقدامات زود همه گیر شده اند ،

هر کس موافق در مورد اینکه آیا اعمال قرنطينه در افراد بهترین راه برای نزدیک شدن به این ویروس در حال حاضر. قرنطينه تخلیه می تواند سلامت وزارت منابع چرا که آنها نیاز به تیم “بیماری کارآگاه” به جابجایی یک بیمار در مراحل و از همه افرادی که در تماس با آنها را برای خود شده است. در یک نقطه خاص مقامات محلی ممکن است تصمیم می گیرید که این شکل از مهار می خورد تا بیش از حد بسیاری از منابع با توجه به تعداد موارد و حرکت به آنچه شناخته شده به عنوان کاهش — لغو مراسم بزرگ و درخواست از مردم برای کار از خانه و جلوگیری از حمل و نقل عمومی.

روز دوشنبه Sacramento County California, نام تمام 14 روز قرنطينه برای هر کسی که نمی, برگزاری نمایشگاه علائم. به عنوان بخشی از اقدامات جدید در این شهرستان به مردم توصیه می شود که افراد مسن و همچنین افراد با بیماری های زمینه ای مانند بیماری های قلبی و یا اختلالات نقص ایمنی به ماندن در خانه و به دور از گردهمایی های اجتماعی که در آن مردم در بازو طول فاصله. دکتر پیتر Beilenson این شهرستان در بخش خدمات بهداشتی و گفت: ساکرامنتو زنبور عسل است که تصمیم گیری طراحی شده برای حفاظت از منابع و تمرکز بر کاهش خطرات برای آسیب پذیر ترین مردم است. دو همسایه California counties اعلام کرد تلاش های مشابه سه شنبه.

دکتر توماس Farley رئیس فیلادلفیا, وزارت بهداشت که قبلا در CDC این بیماری همه گیر در ایران گفت که او فکر می کند آن را خیلی زود به رها کردن مهار تلاش های مانند قرنطینه — به خصوص پس از شواهدی وجود دارد که این کار به خوبی در چین و کمک به کاهش موارد است.

“اگر ما را رها مهار,” او گفت: “ما فقط اجازه می دهد که ویروس به گسترش است.”

زمانی که دولت و مقامات محلی به نظر نمی رسد به توافق برسند — یا برقراری ارتباط

پنج روز پس از Elisheva Avital با حضور در یک عروسی در راکلند نیویورک قلب او غرق در زمانی که او را دیدم یک صدای جیر جیر که یک پیشخدمت در سالن ضیافت حال آزمایش مثبت برای COVID-19. آن 6 مارس یک شب جمعه حدود 20 دقیقه قبل از غروب آفتاب. به عنوان یک سخت یهودی ناظر سبت او نمی تواند با استفاده از تلفن پس از تاریک. او به نام خط برای او امور خارجه نیوجرسی, از جان گذشته برای اطلاعات. او منتظر نگه دارید و سپس خط قطع شده است. او به نام دوباره, و منتظر چند دقیقه اما زمان زد.

Avital منتظر مشتاقانه از طریق سبت و سپس شروع به تماس دوباره پنج شنبه شب. هنگامی که کسی در نهایت جواب داد: او فلفلی او با نگرانی. اگر چه وراج بود در خدمت مواد غذایی خود را و یا لمس کسی ؟ “کسی بود که به وضوح آشکارا اذیت با من برای پرسیدن سوال و نگهداری می شود گفت:” اگر شما فکر می کنم شما تا به حال در تماس با فرد شما می توانید خود را قرنطینه,’,” او گفت: ProPublica. “او نمی به من بگویید که چگونه به تعامل با فرزندان من است.”

قادر به دریافت پاسخ Avital خواسته که یک ریه برای کمک به. این pulmonologist به نام محلی در بخش بهداشت و درمان که در آن یک مقام رسمی تایید کرد به او که کسی در این مراسم بود و در واقع آزمایش مثبت برای coronavirus.

که پنج شنبه شش روز پس از عروسی راکلند وزارت بهداشت قرار داده تا در یک مصاحبه مطبوعاتی گفت: کسانی که با حضور در این رویداد می تواند در معرض شده اند. تاخیر آمد به این دلیل که کارگر نشده بود آینده با توجه به شهرستان سخنگوی John Lyon. انتشار مشخص نیست که آیا عروسی شرکت کنندگان باید قرنطینه خود را.

Avital تصمیم به ماندن در خانه در حالی که در ادامه تلاش های او به وضوح از دولت و ادارات بهداشت محلی. روز سه شنبه پس از تلاش های مکرر برای تماس او شنیده از کسی که در ایالت نیویورک وزارت بهداشت. “آنها به من گفت که با توجه به طول زمان که گذشت بدون راکلند اطلاع من از رسمی قرنطینه من نمی باید قرنطینه” او گفت:

لیون با این حال گفت: Marketplace که county آژانس رسیده بود به محل برگزاری عروسی و خواسته آن برای هشدار به شرکت کنندگان است که آنها باید در یک اقدام احتیاطی, قرنطینه به مدت دو هفته. زمانی که ProPublica به او گفت که Avital نشنیده بودم از این شهرستان در بخش بهداشت و درمان و یا هر کسی که در این محل او متوقف شد. “است که در مورد. من رله که به وزارت بهداشت است.”

دفتر کار خود قرار داده و از آزادی مطبوعات روز شنبه اعلام کرد شش مورد تأیید countywide و معرفی سه تعطیلی مدارس. اما Avital و دیگر مهمانان عروسی هنوز هم تا به حال شنیده نمی شود به روز رسانی از شهرستان در بخش بهداشت و درمان که از صبح روز چهارشنبه. “من فوق العاده نا امید” Avital گفت. “مردم هنوز هم زندگی می کنند با این فرض که ما در عملکرد جامعه ما می تواند اعتماد عمومی ما سیستم برای امن نگه داشتن ما — این به من نشان داده است ما نمی توانیم.”

زمانی که دو کشور موافق نیست

در همان روز Avital رفت و به او دو خواهر با حضور آمریکا و اسرائیل رئیس کمیته روابط خارجی در واشنگتن ،

دینا Rabhan چپ کنفرانس برای اسرائیل که در آن او زندگی می کند و در حال حاضر می دانستم که آنچه که او تا به حال به انجام. اسرائیل وزارت بهداشت تا به حال روشن ساخته است که هر ساکن بازگشت از یک کنفرانس بین المللی تا به حال به خود قرنطینه به مدت دو هفته تحت تهدید جریمه و یا اتهامات جنایی.

سه روز بعد, او در بر داشت که حداقل دو نفر در این کنفرانس به حال آزمایش مثبت برای COVID-19. Rabhan فکر می کند شانس خود را از داشتن قرارداد coronavirus کم هستند اما او مطالب را به ماندن در خانه. او آن را می بیند به عنوان وظیفه مدنی. “همه ما یک حس مشترک از عدم تمایل آنچه اتفاق افتاده است در ایتالیا و کشورهای دیگر اتفاق می افتد در کشور کوچک در اینجا,” او گفت:. او چک های وزارت بهداشت, سایت روزانه به روز رسانی.

اسرائیل شروع به اعمال محدودیت های اولیه. توسط Feb. 4 آن مورد نیاز هر کسی که می خواهم به تازگی به سرزمین اصلی چین به خود شده است. توسط Feb. 23 مقامات گسترش قرنطینه لیست شامل چهار دیگر کشورهای هنگ کنگ و ماکائو است. سپس این جمعه آنها ساخته شده قرنطینه اجباری برای تمام مسافران بازگشت از خارج از کشور. به عنوان در 11 مارس این کشور تا به حال 75 مورد تأیید و هیچ مرگ و میر با توجه به سازمان بهداشت جهانی است.

“من قطعا سپاسگزار وجود دارد جایی است که من می تواند نگاه و پیدا کردن پاسخ در مورد آنچه که من می تواند انجام دهد” Rabhan اضافه شده است. “ما در حال گرفتن بسیار روشن messages.”

خواهرش که او نیز با حضور در این کنفرانس بازگشت به جزیره و به نام New York City Department of Health. در یک پیام متنی به اشتراک گذاشته شده با ProPublica, خواهر او نوشت: “NYC گروه بهداشت گفت: هیچ قرنطینه لازم از آنها” — این شرکت کنندگان که پایین آمد COVID19 — “بودند بدون علامت در غروب و در نتیجه مسری نیست. که دستورالعمل های خود را.” نیویورک شهرستان, وزارت بهداشت و درمان نیست, پاسخ به یک درخواست برای نظر.

یک گروه از دانشگاه جورج واشنگتن دانش آموزان نیز با حضور در این کنفرانس ابتدا خود قرنطینه برای یک شب اما دانشگاه بعد از قطع این اقدامات پس از مشورت با متخصصان دانشگاهی و سی وزارت بهداشت.

زمانی که هیچ یک توافق می تواند در زمانی که برای تست و یا چه مدت به قرنطینه

کریستین norrie, فرض نوجوان Jo بازگشت از ایتالیا پس از یک سفر مدرسه در فوریه. 23. او در حال بازدید, رم, فلورانس و Assisi — شهرستانها در حال حاضر تحت مستند در تلاش برای کند کردن روند گسترش این ویروس نیز آلوده کرده است که بیش از 12 ، 000 در سراسر کشور است. حدود پنج روز پس از بازگشت او شروع به احساس بیمار و مبتلا به عفونت دستگاه تنفسی فوقانی. دکتر گفت که او نیاز ندارد COVID-19 تست چرا که او بود در غیر این صورت سالم توصیه می شود اما او ماندن در خانه به مدت دو هفته به عنوان یک محافظه کار اندازه گیری.

جو علائم ادامه یافت. بنابراین کریستین به نام نیویورک اطلاعات کلی خط و روت شد به طور رسمی با وزارت بهداشت که به توصیه او به دنبال تست. او رزرو آنلاین دیدار با دکتر ER. “در واقع به نظر می رسید که اگر ما می خواهیم برای تست ما را به طور جدی لابی برای آن ناشی از نشانه های او اینکه خفیف” norrie, فرض گفت.

ER پزشک توصیه می شود آنها همچنان خود جدا. اما جدول زمانی او داده شد مختلف پرسنل پزشکی بودند scattershot: Jo اطفال به حال کارگردانی خود به خود منزوی به مدت دو هفته از روز او در بازدید از دفتر. ER دکتر گفت انزوا به معنای دو هفته از شروع علائم. و هنگامی که norrie, فرض مشورت CDC وب سایت آژانس گفت که به معنای دو هفته از روز ترک ایتالیا.

اشتباه norrie, فرض تصمیم به نگه داشتن جو خانه برای طولانی ترین دوره از زمان پیشنهاد شده است. “من سپاسگزار او یک دانش آموز ممتاز و او می تواند مدیریت در نظر گرفتن زمان خارج از مدرسه” او گفت:. “مهم نیست که چقدر سخت است به ماندن در خانه ما را بیشتر لیبرال مقدار است.”

زمانی که مقامات فدرال باید دستورالعمل های روشن اما موفق به پر کردن شما در

هدایت از CDC روشن بود: هر کسی که پرواز به ایالات متحده از ایتالیا باید به خانه و اقامت وجود دارد برای دو هفته. اما در روز سه شنبه بعد از ظهر یکی از مهم گروه تا به حال بدست یادداشت: مسافران است. ProPublica رفت و به جان اف کندی فرودگاه برای دیدار با مسافران یک پرواز از رم. هشت خطاب به یک خبرنگار و همه آنها ابراز تعجب است که در طول سفر هیچ کس تا به حال آنها را به دستور خود شده است.

“هیچ چیز در رم. هیچ چیز از خطوط هوایی است. … هیچ کس به من گفت به قرنطینه” گفت: Yan Meshoyrer در راه خانه خود را به نیوجرسی. “اگر من نمی watch, CNN, من هیچ نظری ندارم این اتفاق می افتد.” جسیکا Andir میلان بومی زندگی در رم گفت که قبل از سفر او نگران بود که عوامل با گمرک و حفاظت از مرزها خواهد کوره خود را در مورد شیوع بیماری در زادگاه او. در عوض او به پایان رسید تا نگرانی در مورد چگونه کمی او گفت: “مطلقا هیچ چیز.”

یک CDC سخنگو گفت ProPublica که نهاد مسئول برای گفتن در مورد مسافران توصیه می شود قرنطینه بستگی دارد که چگونه مردم پرواز در. آداب و رسوم قرار است برای هدایت مسافران از چین و ایران به CDC مقامات مستقر در فرودگاه. کسانی که از چین قرار است برای دریافت دقیق جزوه که شامل دستورالعمل برای تماس های محلی خود را در بخش بهداشت و درمان و ماندن در خانه به مدت دو هفته و شامل یک مجله به نوشتن خود را متوسط دو بار در روز. کسانی که از ایران باید کوتاه خود-قرنطینه هدایت. برای کسانی که به طور مستقیم از ایتالیا و کره جنوبی, شرکت های هواپیمایی قرار است به مسافران دستورالعمل در پروازهای خود را; برای کسانی که پرواز مستقیم آنها قرار است برای دریافت دستورالعمل از CBP.

مسافران در هواپیما گفت: آنها شنیده ام هیچ چیز از Alitalia Airlines قبل از آنها فرود آمد. Alitalia پاسخ نمی دهند به Marketplace سوالات.

CBP سخنگوی جواب نداد تکرار سوالات در مورد اینکه آیا عوامل آن در حال گفتن افرادی که می رسند از ایتالیا به خود شده است.

دکتر کورش Shahpar سابق تیم رهبری CDC جهانی واکنش سریع تیم گفت که در یک زمان زمانی که منابع محدود دولت scattershot رویکرد خود quarantining اما هدف شکست: “اگر شما در حال انجام چیزی با محدود اثربخشی و شما تنها انجام آن را در نیمه راه آن را به بسیار بی اثر است.”

زمانی که حتی تحقیقی روزنامه نگاران با داشتن مشکل گرفتن پاسخ

به عنوان ما تماس با مردم در سراسر کشور به یاد بگیرند که چگونه سخت بود برای دریافت پاسخ از مقامات دولتی ما را دریافت خبر آورده است که گزارش ما (کاملا به معنای واقعی کلمه) و نزدیک به خانه. سه نفر از ما تا به حال فقط از یک 1,100 شخص کنفرانس در نیواورلئان و سه شنبه شب به ما آموخته یکی از شرکت کنندگان بود و بعد از آن مبتلا به COVID-19. ProPublica رئیس جمهور ریچارد Tofel گفت: همه ما به بازگشت به کار به مدت دو هفته.

ناگهان ما فیلدینگ سوال از نگران همکاران. شرکت کنندگان در کنفرانس شروع یک صفحه گسترده با اطلاعات متناقض آنها می خواهم دریافت شده از ادارات بهداشت محلی. برخی می تواند از طریق به کسی در همه.

Andrea Suozzo روزنامه ویرایشگر در وینوسکی ورمونت آمد از این کنفرانس پنج شنبه و بیدار شد صبح روز بعد احساس زیر آب و با گلو درد. زمانی که او یاد گرفته در مورد شرکت کنندگان که مورد آزمایش قرار presumptively مثبت سهشنبه شب او شروع به وحشت.

“من به نام Vermont وزارت بهداشت,” او گفت: Marketplace “و به آنها گفت: به من تماس بگیرید یا 211. من به نام دکتر من و آنها گفتند: آیا در آمده و تماس با مراقبت های فوری. من به نام مرکز مراقبت های فوری و پست صوتی گفت: “اگر شما فکر می کنم شما ممکن است COVID-19 نمی آمد در خانه بمانند.’ من به نام 211 و به آنها گفت: هیچ چیز در این سیستم می تواند بدون نیاز به رفتن را از طریق ارائه دهنده مراقبت های اولیه.”

در چهارشنبه Suozzo منتظر یک تماس از دکتر با دستورالعمل. “من فقط می خواهم به مطمئن شوید که من در کسی رادار” او گفت:. “من فقط هیچ ایده چه باید بکنید و یا چه کسی به صحبت کردن.”

اسکات کلاین معاون سردبیر در Marketplace نیز در تلاش برای حرکت متفاوت اطلاعات او دریافت. کلاین گفته بود به کسی که تست مثبت است. او مطمئن شوید که آنها می خواهم ایستاده بود در عرض 6 پا از یکدیگر در این کنفرانس است. “جالب اینجاست که ما صحبت در مورد انجام یک coronavirus پروژه با هم” کلاین گفت.

کلین برای اولین بار به نام دولت و وزارت بهداشت که در آن فرد که تست مثبت زندگی می کند. او در ابتدا گفت که برای او شده اند در خطر او نیاز به عرض 6 پا از کسی نشان دادن علائم و شرکت کنندگان تا به حال علائم تا ترک این کنفرانس است. اما پس از آن به رسمی تغییر دوره گفت: کسی که آزمایش مثبت نمی نیاز به نشان دادن علائم کلاین به در خطر است. بخش رسمی گفت کلاین او را به یک تماس به روشن شدن و گفت: کلاین می تواند به دریافت مواد غذایی و گاز برای خودرو خود را تا زمانی که او در آنجا ماند بیش از 6 فوت دور از مردم. این مقام رسمی همچنین توصیه کلاین به تماس خود را محلی وزارت بهداشت برای بیشتر دستورالعمل.

هنگامی که او از طریق به نیویورک وزارت امور خارجه, وزارت بهداشت, رسمی دستور داد او را به باقی می ماند در یک اتاق جدا شده از همسر و بچه ها و استفاده از ماسک. “آنها به نظر می رسید به من دادن اطلاعات به عنوان اگر من در حال حاضر علائم” کلاین گفت. او خواستار محاکمه نیویورک شهرستان, وزارت بهداشت بعد از آن اما او را در خود نگه دارد و هیچوقت منتظر تماس را از طریق رفتن.

با توجه به فاصله گرفتن اطلاعات از ادارات بهداشت کلاین تصمیم به حرکت به جلو در آنچه که او احساس می شد مسئول ترین راه است. “من قصد دارم به خانه ماندن و نه ترک آپارتمان من اما من اصلا توانایی بود در یک اتاق جدا شده. من زندگی می کنند در یک آپارتمان در نیویورک,” کلاین گفت. “من به شما بهترین با شرایط من.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>