باید مینه سوتا هنوز هم می شود سرمایه گذاری در سوخت های فسیلی?

یک ماه پیش به بازار سوار تنبل 10 سال شیب و سرمایه گذاران آمریکایی تا به حال کمی مفهوم coronavirus قتل عام آمده است یک دوجین مترو-منطقه نوجوانان carpooled به دولت و کنگره خم ogetting مینه سوتا به فروش 4 میلیارد دلار ارزش سوخت های فسیلی سهام.

این دانش آموزان بودند که هسته از اعضای جوانان آب و هوا اعتصاب مسئول برگزاری تظاهرات هزاران نفر در مراحل کنگره در تابستان گذشته.

متقاطع راهروهای کنگره پیچیده آنها رفتند به تنگ دفاتر فرماندار دادستان کل دولت حسابرس و وزیر امور خارجه. چهار تا هیئت دولت از سرمایه گذاری که مدیریت عمومی کارکنان حقوق بازنشستگی. در پایان دهه گذشته آنها نظارت $104 میلیارد دلار از دارایی.

این دانش آموزان می دانستند و راه خود را به خوبی. برای هفته آنها آباد کنگره فارسی مقامات برای جلسات و تهدید به اعتراض تا زمانی که خواسته های خود شدند.

“این برای ما مهم است نه به سرمایه گذاری در سوخت های فسیلی در صنایع به دلیل, آنها, آنهایی که تداوم بحران آب و هوا,” چمپلن پارک ارشد بالا فضل Bassekle گفت: تبیین اخلاقی منطق گالوانیزه آموزان است. “امیدوارم این امر نشان می دهد که سوخت های فسیلی از شرکت هایی که ما در حال انجام با این BS.”

اما برای مقامات Bassekle گردد یک مورد برای سرمایه گذاری از پوست کلفت ديدگاه مسئولیت مالی. برای 10 سال گذشته فسیلی سهام کشیده در حالی که بقیه از بازار افزایش یافت. قوانین و مقررات و دعاوی باید تزریق زغال سنگ و نفت با خیلی خطر آن دیگر هیچ حس به شرط بازنشستگان’ آتی خود به باریک شدن پنجره به رشد است.

Bassekle امیدوار SBI خواهد توجه dark omens دیگر سرمایه گذاران نهادی اند. “ما باید به سمت در حال حاضر قبل از ما رنج می برند عواقب,” او می گوید.

در سال گذشته دانشگاه کالیفرنیا سیستم اعلام این امر محروم آن $13.4 میلیارد اوقاف و 70 میلیارد دلار بازنشستگی—نه به این دلیل که از صحت سیاسی اما از نگرانی را برای بازنشستگان و پژوهش است.

BlackRock که بزرگترین شرکت مدیریت دارایی در جهان با $7.4 تریلیون, صادر, سوراخ کردن بدن, باز نامه ای به سرمایه گذاران در ماه ژانویه اعلام کرد قصد دارد به رها کردن زغال سنگ حرارتی چرا که “در آینده نزدیک—و زودتر از اکثر پیش بینی—وجود خواهد داشت قابل توجهی تخصیص مجدد سرمایه است.”

CNBC squawker Jim Cramer انکار سوخت های فسیلی به عنوان “در طرف اشتباه تاریخ” مثل “به آرامی ذوب یخ مکعب یک هدر رفتن دارایی است که باید پایین مگر اینکه درآمد نفت جهش بالاتر و بالاتر باقی می ماند.”

بانک سرمایه گذاری گلدمن ساکس به دنبال JP Morgan قطع وام برای زغال سنگ حرارتی و قطب شمال حفاری. گلدمن نیز کاهش داد اکسون موبیل سهام از “خنثی” به “فروش” پس از تحلیلگران پیش بینی نفت و گاز به کمتر از بازده مورد انتظار از طریق 2025.

این همه پس از آن تبدیل به محزون می خوانی واضح است که آمریکا به اصطلاح fracking بوم بود که اساسا یک طرح پونزی.

مصمم به لرزش آن اعتیاد به خاورمیانه نفت ایالات متحده تنظیم کردن یک fracking انقلاب که آب گرفتگی بازار با عرضه و سرکوب قیمت ها. در همان زمان به دلیل fracking مورد نیاز nonstop تعيين شیل سنگ نفت و گاز شرکت شده اند هدایت همه جریان نقدی خود را به حفاری چاه جدید به جای بازپرداخت وام دهندگان و سهامداران.

در سال گذشته سوتا SBI سفارش مشاور Meketa گروه سرمایه گذاری برای یک گزارش عمومی در کاهش مسائل در پاسخ به نصب نگرانی از بازنشستگی دارندگان و پی در پی خواسته های جوانان آب و هوا اعتصاب. Meketa فکر نمی کنم آزادسازی فسیلی سهام یک راه موثر برای کنترل انتشار کربن. در عین حال آن اذعان پیش بینی که اوج تقاضا برای منابع انرژی—پتانسیل نقطه اوج برای سرمایه گذاران می تواند وارد این دهه است.

اخیرا آژانس بین المللی انرژی اعلام کرد که جهانی کربن تولید گازهای گلخانه ای در حال رشد متوقف شد در سال 2019 حتی به عنوان بزرگترین اقتصاد جهان گسترش 3 درصد به لطف انرژی های تجدید پذیر.

“این عوامل مطرح بالقوه مواد در دراز مدت خطرات سرمایه گذاری به مینه سوتا دولت هیئت مدیره از سرمایه گذاری (SBI) سرمایه گذاری نمونه کارها” Meketa هشدار داد.

High school students with the Youth Climate Strike spent the last few months before Minnesota’s stay-at-home order lobbying the State Board of Investments to sell off coal and oil.

دانش آموزان دبیرستان با جوانان آب و هوا اعتصاب صرف چند ماه گذشته قبل از مینه سوتا اقامت در خانه سفارش لابی هیئت دولت از سرمایه گذاری برای فروش زغال سنگ و نفت. سوزان Du

پس از آن بود.

اواخر ژانویه coronavirus تا به حال در آمریکا به عنوان سازمان بهداشت جهانی اعلام جهانی بهداشت عمومی اورژانس. مینه سوتا به حال اول coronavirus مورد در سالمندان شهرستان رمزی ساکن در مارس 6, یک جمعه.

در همان زمان عربستان سعودی-رهبری سازمان کشورهای صادر کننده نفت (اوپک) در نگاه به آنچه اتفاق می افتد در سراسر جهان پیش بینی کرد تقاضا برای نفت را مخزن و پیشنهاد خاموش کردن شیرهای آب برای نجات قیمت. روسیه کشیده یک قدرت حرکت می کند و حاضر به توقف پمپاژ. که آخر هفته اوپک دو برابر پایین شتاب خود را تولید و راه اندازی جنگ قیمت.

دوشنبه زیر سرمایه گذاران خیره به چشم یک بیماری همه گیر ریخته خود را پرخطرترین دارایی. بازارهای مالی سقوط کرد از طریق طبقه با نفت منجر به افت. پس از آن قیمت نفت خام خراشیده شده است 20 دلار در هر بشکه رسید که می شده اند unimaginably کم کمتر از یک ماه پیش.

به عنوان coronavirus fixates جهان سر و صدا در کنگره همه چیز در مورد 2 تریلیون دلار بسته نجات اقتصادی به تصویب جمعه. در علاوه بر این به یک بار بررسی 1200 $برای بسیاری از آمریکایی ها و $500 در هر کودک با این تاریخی محرک شامل 100 میلیارد دلار برای بیمارستان $377 میلیارد دلار در وام کسب و کار کوچک و 500 میلیارد دلار در کنار مجموعه ای از وزارت خزانه داری ایالات متحده به دل کردن به هر زخمی شرکت. اخبار coaxing بازگشت برخی از معامله-شکار سرمایه گذاران.

چگونه مینه سوتا نگه می دارد خود را نمونه کارها متعادل در این رکود ناگهانی می تواند انشعابات به آینده دور است.

II. نیت خوب نافرجام

زمانی که سوتا chief investment officer Mansco پری III به نظر می رسد خود را در کنگره پیچیده پنجره او را می بیند اتومبیل های در حال اجرا بر روی داخلی موتورهای احتراق به جای باتری. و هنگامی که او به نظر می رسد در اقتصاد جهانی می بیند تمدن در دام نفت و گاز است.

پری حتی keeled, ارتدوکس مدیر مالی که رویکرد طولانی مدت به سرمایه گذاری به آن می بیند که حدود 220,000 معلمان بازنشسته مأموران اجرای قانون و کارمندان دولت پرداخت می شود در هر ماه. متوسط مستمری در مینه سوتا نیاز مزایای آن برای 30 سال است. در مقایسه با جنون خوشه ها و دره های روزانه بازار رانده شده توسط 24/7 اخبار, چرخه, چشم انداز خود است و زمین شناسی در مقیاس.

او موفق به یاد ماندنی این وظیفه توسط چسبیده به دگم از تنوع: همه چیز را خرید و در برابر تبعیض هیچ چیز نیست. دنبال بازار طبق آماری soundest راه برای کسب درآمد در طول دوره. هیچ vainglorious قمار. هیچ فعالیت سیاسی.

اخلاق باید چیزی برای انجام با آن به غیر از سه divestment طرح لازم الاجرا توسط سیاستمداران. دولت قانون منع سرمایه گذاری در ایران کسب و کار منوط به فدرال تحریم ها و همچنین فروشندگان اسلحه در همدستی با نسل کشی در سودان. هیئت دولت از سرمایه گذاری نیز واگذار برخی از وجوه از توتون و تنباکو در سال 1997 زمانی که سیگار به نظر می رسید بزرگترین تهدید برای بهداشت عمومی است. با این وجود دولت هنوز هم صاحب یک پشته از فیلیپ موریس سهام.

در واقع SBI صاحب سهام در بیش از 10000 شرکت های, همه چیز از Abercrombie و Fitch به والت دیزنی از جمله تظاهر خرده فروشی زندانهای خصوصی و تولید کنندگان اسلحه.

دولت نمی شکستن چقدر پول آن را در زغال سنگ و نفت اما در سال گذشته جوانان آب و هوا اعتصاب تخمین زده مینه سوتا موفق $2.6 میلیارد دلار سوخت فسیلی استخراج یا 4 میلیارد دلار از جمله شرکت هایی که در ساخت زیرساخت است که پشتیبانی از این صنعت است. مینه سوتا صاحب سهام شورون اکسون موبیل, Shell, Enbridge و بیشتر.

آن را ندارد یک کارشناس مالی برای دیدن انرژی سهام بیحال دهه گذشته اما پری نیست و اعتباری است که به یک تغییر اساسی در فرهنگ خودرو. او مقصر تقاضا عرضه و قیمت پایین تعیین شده توسط اوپک—هر دو به طور بالقوه زودگذر موانع.

به عنوان سازمان ملل دوباره آنلاین پس از coronavirus اقتصاد خود را هنوز هم گرسنگی برای سوخت. پایین سنگ, نفت و گاز, قیمت های خوب برای سرمایه گذاران است اما استقبال مصرف کنندگان را به استفاده و کمتر نیاز به انتقال به انرژی سبز.

و به عنوان بالا به سوخت های فسیلی شرکت ریختن میلیون ها نفر به انرژیهای تجدید پذیر آن باعث می شود آن را سخت تر برای SBI مدیر Perry به تمایز بین “خوب” و “بد” شرکت های انرژی. محتاط رویکرد به اقامت سرمایه گذاری کرده و آب آن را.

“چرا من را ادامه دهد خود را به آنها اگر آنها در حال رفتن به انتقال خود از یک مبتنی بر سوخت های فسیلی انرژی شرکت انرژی های تجدید پذیر شرکت؟”

اگر اخلاق-هدایت سرمایه گذاران به فروش سهام خود کمتر, اخلاقی, خریداران خواهد حرکت شبیه چمچه زنی آنها را توضیح می دهد که دانشگاه مینه سوتا اقتصاددان V. V. Chari. Divestment نمی گرسنگی شرکت های سرمایه اما می تواند صدمه دیده است, سرمایه گذاران, او می گوید.

نوشابه جنگ آفریقای جنوبی ارائه یک درس از تاریخ است. به عنوان جهان رشد فزاینده ای منزجر با آپارتاید در سال 1980 هر دو کوکا کولا و Pespi اعلام کردند که محروم از آفریقای جنوبی. تنها پپسی پرداخت بیش از خدمات لب. پس از تغییر رژیم در کک باقی مانده بود با یک انحصار در کشور است. حتی نلسون ماندلا تا به حال برای قرار دادن کنار شخصی خود را در تحریم آن در پیگیری بیشتر خوب—شغل سیاه پوست آفریقای جنوبی.

در 1990s متحده افزایش مالیات بر سیگار شرکت آنها را مجبور به اضافه کردن هشدار برای بسته بندی و ریخته سهام خود را. همه بزرگ تنباکو تا به حال به انجام حرکت به بازارهای در حال ظهور مانند چین و هند است. در حالی که ننگ سرکوب ظهور کوچک رقبای غول مستحکم سهم بازار خود را. افزایش قیمت نمی تواند منصرف کردن معتاد.

مینه سوتا موفق به کسب 6.5 میلیارد دلار تحت پیگرد یک میزبان از سیگار شرکت در سال 1998 است. اما آن را نیز از دست داده پول در بازار سهام—SBI نمی توانستم بگویم چقدر—فروش بالا-ریسک بالا-پاداش توتون و تنباکو ،

“Coronavirus داشتن ما آدرس تغییر آب و هوا در راه است که هیچ یک از ما می خواهم که خرد اقتصاد ما آوردن آن همه به توقف screeching می گوید:” Chari. “اگر این همچنان برای شش ماه دیگر انواع انرژی از جمله انرژی سبز است رفتن به دریافت کشته شدند.”

شرکت های نفتی در حال تماس برای گسترش برنامه های حفاری در سال 2020 است. انرژی سبز شرکت شده اند ضعیف از زنجیره تامین اختلال به عنوان کارخانه های چینی است که قطعات ساخته شده به صورت پانل های خورشیدی و توربین های بادی رفت و تیره.

Chari فکر نمی کند که هیچ دلیل تغییر مینه سوتا نمونه کارها در حمایت از انرژی سبز را محافظت می گرداند.

Mansco Perry III, executive director of the State Board of Investments, believes there’s still time for fossil fuel companies to produce returns for Minnesota’s retirees.

Mansco پری III, مدیر اجرایی هیئت دولت از سرمایه گذاری معتقد است هنوز زمان برای سوخت های فسیلی شرکت ها برای تولید بازده برای سوتا بازنشستگان. لیلا Navidi / استار تریبیون

“این ممکن است عملکرد روانی بازگشت. شما ممکن است احساس خوبی در مورد آن. این ممکن است کمک به شما در شب خواب. اما از لحاظ بازده مالی من فکر می کنم که امید گمراه کننده.”

III. طلا مایع با هیچ جایی برای رفتن

سال پیش امیلی مور بازنشستگی دارنده سابق و کنترل آلودگی مینه سوتا آژانس شیمیدان آگاه شد از یک مشکل با روغن های آتی.

هر سه ماهه عموم معامله شرکت کرده اند به گزارش دارایی های خود را. برای سوخت های فسیلی, شرکت, دارایی های آن عبارتند از ذخایر خود را از زغال سنگ و نفت, ارزش با فرض آنها در نهایت استخراج شده و به فروش می رسد.

در همان زمان, هواشناسی رسیده اند, اجماع است که سوزاندن فسیل می تواند منجر به انقراض است. با توجه به پنل بین دولتی تغییر آب و هوا جهان تبدیل شده است به طور متوسط 1 درجه C داغتر پس از انقلاب صنعتی. پس از گرم شدن بازدید 1.5 درجه سانتیگراد افزایش سطح آب دریا خواهد جابجایی میلیون ها نفر از مردم و اسیدی شدن را از بین بردن بیشتر صخره های مرجانی است.

در 2 درجه نزدیک به یک دهم از جمعیت خواهد شد و در صورت کمبود آب و اقیانوس ها خواهد شد از دست دادن یک چهارم از گونه های خود را.

در 3 درجه قطب شمال را بیشتر یخ دریا در تابستان و این سیاره خواهد شد در خشکسالی 10 ماه از سال است.

در این سناریو که در آن بشریت با هم می کشد و زنده می ماند فسیلی ذخایر را به ماندن به خاک سپرده شد و به هدر مور می گوید. زیرساخت مانند حفاری و خطوط لوله را تبدیل به منسوخ شده به عنوان به خوبی.

او و دیگر حقوق بازنشستگی دارندگان خود را ارائه پرونده به مینه سوتا انجمن های حرفه ای کارکنان—یک اتحادیه کارکنان دولت در سال 2016 و 2017. هر دو سال MAPE خواسته هیئت دولت از سرمایه گذاری به مطالعه خطرات مالی مینه سوتا فسیلی منابع در جزئیات. این اتحادیه معلمان که 83,000 اعضای تشکیل دولت دوم-بزرگترین صندوق بازنشستگی درخواست فوری سرمایه گذاری در سال گذشته به عنوان بخشی از آن قانون گذاری لیست علاقه مندی های. SBI نشده buckled به هر یک از این خواسته است.

این مشکل از “رشته دارایی” است که به اندازه کافی بزرگ به سایه صنعت نفت حتی پس از بازارهای جستن به عقب از coronavirus مور می گوید.

محور ثروت مشاور مالی آهنگ ژینا پن-تریسی معتقد است راه عربستان سعودی و روسیه در واکنش به کروناویروس نشان می دهد میزان استرس خود را بیش از بازارهای جهانی شده است که به عنوان کاهش جوامع پیشرفته محوری از کربن است.

“جنگ بین این بازیکنان در حال رفتن به دریافت بیشتر شدید” او پیش بینی کرد. “من فکر کردم آن را برخی از زمان به سرعت به عنوان [نفت] بازار کوچکتر می شود اما ما شاهد آن در hyperspeed به دلیل آنچه اتفاق افتاده در اقتصاد به طور کلی فقط در حال حاضر.”

زمانی که اقتصاد شروع به ترمیم خود امریکا نفت و گاز frackers ممکن است یک زمان سخت بازگشایی خطوط اعتباری پن-تریسی می گوید. که در بخشی به دلیل تعدادی از بانک های بزرگ اعلام کرد که آنها می خواهم توقف loaning پول برای برخی پروژه های حفاری فقط قبل از اینکه این ویروس زده امریکا است.

در حالی که تامین مالی مسائل است که به طور طبیعی همراه با تحول اقتصادی در حال آماده کردن خود برای ضربه زدن کثیف انرژی و حتی سخت تر از این صنعت بین المللی یارانه ها به طور ناگهانی تحت موشکافی شدید دولت به دنبال راه هایی برای پرداخت coronavirus تلاش است.

در ضمن به عنوان ویروس آسانسور از چین انرژی سبز کارخانه در شرق در حال ساخت یک محتاط باز گشت.

“حتی به عنوان بهبود اقتصاد این کلاس دارایی است که هنوز هم به مشکلات چون ما هنوز دادخواهی جلوتر از ما به آب و هوا مربوط به حوادث” پن-تریسی می گوید. کشورهای در حال صرف تریلیون ها برای غلبه بر ویروس. پایین جاده آنها رو به همان بی امان آب و هوا فجایع که در حال حاضر طاعون جهان همیشه. “آنها در حال رفتن به نیاز به کسی پای این لایحه است. من فکر می کنم دادخواهی برای رفتن به در افق بسیار شدید تر راه نسبت به شش ماه پیش است.”

در حالی که او معمولا می گوید مشتریان خود را به اقامت سرمایه گذاری و تعامل با اخلاقی ناقص شرکت های پن-تریسی می گوید: هیچ مقدار از سهامداران فشار می خواهیم شرکت نفت برای توقف حفاری برای نفت به دلیل دستور کار است که سعی کنید به فروش دارایی های خود را در کتاب.

در سال گذشته اکسون موبیل سهامداران پیشنهاد گرفتن غول نفتی به سرعت خود گاز گلخانه ای خروجی با توافق پاریس—بین المللی تعهد به حفظ گرمایش جهانی به کمتر از 2 درجه سانتیگراد اکسون اعتراض کردند که کاهش تولید گازهای گلخانه ای بود که اساسا micromanaging و اجازه نمی سهامداران برگزاری یک رای.

با این وجود سرمایه گذاران بزرگ سعی در نگه داشتن. سال پس از سال آنها سیل زده سوخت های فسیلی شرکت با مطالبات یدکی این سیاره—و تقویت ارزش سهام شرکت—قطع آلودگی است. آب و هوا و قطعنامه های به دست آوردن کشش آمریکا کمیسیون بورس و اوراق بهادار پیشنهاد مهار سهامداران حقوق به خاطر آوردن آنها را. سرمایه گذاران بزرگ و کوچک به طور یکسان اعتراض و در حال حاضر در انتظار S. E. C. نهایی تصمیم گیری است.

سهامداران باید چند برابر دلایل برای نگرانی است. دولت ها در حفظ و تهدید به طور فزاینده ای به تصویب مقررات سختگیرانه به دریچه گاز تولید و پرونده های حقوقی در حال خونریزی شرکت های خشک.

دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن پاکستان برای پایان دادن به یارانه های سوخت های فسیلی به ارزش دهها میلیارد از یک سال اگر او انتخاب شود. برنی ساندرز بدون فن “شرکت رفاه” خواهد همین کار را انجام ممنوعیت حفاری دریایی و پایان صادرات ایالات متحده از سوخت های فسیلی است.

احتیاط سرمایه گذاران می تواند اسکراب اوراق بهادار خود را از مقدار زیادی از خطر ابتلا غربالگری از جهان بالا کربن ذخیره دارندگان divestment طرفداران استدلال می کنند.

در عین حال مطالعات ارائه تناقض بینش به اینکه پرتفوی سالم هستند با یا بدون روغن.

یک دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در مطالعه با استفاده از روند بازار بیش از 10 سال گذشته نشان داد کسانی که فروش سوخت های فسیلی در سال 2010 زمانی که سرمایه گذاری جنبش اول شد وگ فعال در محافل غنی تر هستند برای آن در حال حاضر.

از سوی دیگر بررسی بودجه مستقل نفتی امریکا انجمن تعمیم 50 سال ارزش بازار داده و در بر داشت—شاید قابل پیش بینی—که سرمایه گذاری خواهد بود unimaginably اشتباه پرهزینه.

در عین حال مطالعه دیگری که توسط دانشگاه گرونینگن نروژ دوم قدیمی ترین دانشگاه, نگاه به عقب 72 سال و کشف سوخت های فسیلی تاثير چندانی روی متعادل اوراق بهادار. آنها اضافه نمی کند که خیلی بیشتر از انواع به خصوص به عنوان زغال سنگ و نفت تا به حال تمام خطر اما هیچ یک از پاداش “گناه سهام” مانند سیگار و مشروبات الکلی. هیچ کس را مصرف آنها را اگر آنها را ندارد.

دانشگاه مینه سوتا V. V. Chari موافق وجود دارد یک فرصت خوب “مقدار قابل توجهی از سرمایه گذاری در سوخت های فسیلی و تولید و توزیع را تبدیل به رشته.”

برای پیش بینی آینده, سرمایه گذاران باید بپرسید که آیا بازار در حال انجام است به اندازه کافی برای ارزیابی خطرات ناشی از تغییر آب و هوا. برخی از مردم را که در بازار رفتار غیرعقلانی و عدم حساب برای رشته دارایی که ارزش نهادن به شرکت های فسیلی. در آن صورت آن را حس می کند از نظر مالی به offload کسانی که دارایی Chari می گوید.

“آنها ممکن است درست در آینده است. این همیشه سخت به بگویید, اما درس از تاریخ را ارائه می دهند احتیاط. اگر تاریخ خود را تکرار و آن را همیشه [سرمایه گذاری] خواهد بود تحمیل هزینه مالی قابل توجهی” او هشدار می دهد.

IV. یک شانس مبارزه

این metastasizing خطرات صنعت سوخت فسیلی باید اعضای سوتا دولت هیئت مدیره از سرمایه گذاری بر روی لبه. همه خود را بیشتر جلسات اخیر را آغاز کرده اند و با بحث در مینه سوتا ادامه داد: سرمایه گذاری در انرژی.

فرماندار دادستان کل حسابرس و دولت حق تغییر مینه سوتا را divestment استراتژی با یک رای. آنها هر کدام خود سوء ظن در مورد کربن سود می دهد.

“انگار تمام زمینه های اخلاقی سرمایه گذاری از چیزهای خوب که برای اطمینان از آینده ما و خوب هم نرخ بازگشت” گفت: دادستان کل کیت الیسون در مصاحبه. “در مورد سوخت های فسیلی, پیش بینی نیست که برای آنها به هر حال.”

“به شما یک مثال واضح زغال سنگ شرکت های در حال ورشکستگی در سراسر کشور است. این یک ایده خوب برای مینه سوتا و یا هر کسی که برای ماده به خود این شرکت ها پرسید:” وزیر امور خارجه استیو سیمون.

هنوز هیچ چیز کوچک برای مقامات منتخب به سرپیچی از سرمایه گذاری دکترین و بدحساب مشترک دارایی کلاس. به ویژه هنگامی که آنها در حال ساخت است که تماس از طرف صدها هزار نفر از بازنشستگان. یک coronavirus رکود اقتصادی تنها بزرگ شود اهمیت خود را انتخاب کنید.

SBI کارکنان اطمینان هیئت مدیره آنها در حال نظارت بر سوخت های فسیلی افزایش نظارتی دادخواهی و ریسک های اعتباری. اما هیئت مدیره به طور خاص.

در آخر جلسه در ماه مارس قبل از coronavirus معلق ترین فرد در دولت توابع SBI قطعنامه ای تصویب به کمیسیون یک مطالعه جامع از مینه سوتا سوخت های فسیلی و منابع. اگر خطرات بیشتر از پاداش آنها می گویند که آنها را انجام آنچه در آن طول می کشد برای کاهش این ایالت قرار گرفتن در معرض.

وجود دارد یکی دیگر از مجموعه ای از عوامل را در نظر بگیرید: مینه سوتا را سگ خود در مبارزه را به سوخت های فسیلی شرکت برای پرداخت خسارت آنها تحمیل بر روی این سیاره است.

سازمان ملی اقیانوسی و جوی اداره صفوف مینیاپولیس امریکا به عنوان دومین سریعترین گرم شدن شهر است. به طور فزاینده ای شدید و جاری شدن سیل غرق کرده است محصولات کشاورزی در کشور و ساقط کردن جاده ها در شهرستانها. به عنوان آفات و انگل حرکت در حیات وحش بومی است محو همراه با شکننده boreal اکوسیستم جنگل است که به تعریف دولت وحشی شمال.

سوخت های فسیلی شرکت ها شکایت شده توسط ماساچوست و رود آیلند شهرستانها از سان فرانسیسکو به نیویورک و مجموعه ای از گروه کودکان استدلال خود را جوان شاکیان رنج می برند فشار از تغییر آب و هوا. اوایل احضاریه از اکسون موبیل اسناد نشان می دهد که خود را دانشمندان پیش بینی سیاره قتل بالقوه از سوزاندن سوخت های فسیلی است. با این وجود شرکت پمپ میلیون ها نفر به آب و هوا-محرومیت فکر می کنم مخازن مانند Heartland موسسه. دولت در حال گریه کردن تقلب.

مینه سوتا دفتر دادستان کل است و ساختمان مورد الیسون تایید کرد. به نحوی او باید به چوب خط حساب کردن دولت است آب و هوا حوادث و قرار دادن قیمت در آسیب.

وقتی مینه سوتا تخته که ارابه موسیقی آن را به طور فعال کمک به بهمن دادخواهی است که تهدید های فسیلی سرمایه گذاری است. اما به عنوان سهامدار مینه سوتا حقوق بازنشستگی خواهد بود بهتر است اگر شرکت های غالب در دادگاه.

این یک تناقض است. دولت حسابرس جولی Blaha می بیند فقط یک راه است.

“اگر سوخت های فسیلی شرکت را به جیب منافع بدون در نظر گرفتن تمام هزینه های است که منصفانه نیست که بازار شکست و ما باید برای رفع که,” او می گوید. “این ممکن است به خوبی تغییر چگونه سرمایه گذاری می کنیم.”

به عنوان coronavirus طرفداران در سراسر امریکا در بازار نمودار دو عنوان polygraphs گرفتن نبض از کشور نگرانی. تنها امید خود را است ایالات متحده $2 تریلیون راه اندازی مجدد و coronavirus کمک مالی از دولت ها در سراسر جهان است.

Fatih Birol مدیر اجرایی آژانس بین المللی انرژی می گوید که در میان ناامیدی از تسلی ناپذیر بازار یک فرصت تاریخی برای استفاده از این رکود در نفت و نزدیک به صفر و نرخ بهره به سرمایه گذاری در انرژی سبز.

در سال های اخیر, انرژی خورشیدی, باد و برق آبی فن آوری بدست تواند بسیار کارآمد آن را در حال حاضر ارزان تر برای تولید یک وات از انرژی های تجدید پذیر از نفت و گاز است. آنچه ما نیاز داریم در حال حاضر کافی است زیرساخت های خورشیدی و مزارع بادی—برای اضافه کردن بیشتر از آن به شبکه و در نهایت گوشه ای دور در فسیل.

همه گیر اقتصادی اثر به احتمال زیاد به طور موقت اما تهدید تغییرات آب و هوایی غیر قابل اجتناب است, Birol نوشت: در بیانیه ای. سقوط قیمت نفت به شمار فرصت برای کشور به لغو فسیلی یارانه برای خوب است. سبز محرک را “دوقلو فواید تحریک اقتصاد و تسریع انرژی پاک, انتقال,” او گفت:.

“Coronavirus بحران است که در حال حاضر انجام آسیب قابل توجهی در سراسر جهان است. به جای ترکیب تراژدی اجازه می دهد آن را به مانع انتقال انرژی پاک ما باید برای به دست گرفتن فرصت برای کمک به سرعت بخشیدن به آنها.”

با این وجود در روز پنج شنبه سازمان حفاظت محیط زیست به حالت تعلیق اجرای استانداردهای آلودگی در طول همه گیر درخواست شرکت ها برای تنظیم خود را.

پس از آن ایالات متحده آمریکا محرک گذشت بدون هیچ گونه پشتیبانی برای انرژی سبز با وجود دموکرات کنگره’ درخواست. در یک توافق نهایی لایحه همچنین حذف 3 میلیارد دلار دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست برای خرید 30 میلیون بشکه از آمریکا نفت خام است.

“با بسته محرک آنها تلاش برای قرار دادن برخی از مقررات مربوط به شرکت های هواپیمایی و آن اتفاق نمی افتد. انرژی پاک مشوق نیست بخشی و آنها باید شده اند می گوید:” بازنشستگی دارنده ژان باکلی سابق شهرستان رمزی عمومی سلامت کارگر. او امیدوار مینه سوتا را اولویت بندی برای حمایت از آن 61,000 انرژی سبز شغل در وجود دولت فدرال غفلت از این صنعت است.

“هر آنچه که اتفاق می افتد, ما در حال رفتن به سرمایه گذاری در انرژی و صندوق باید به دنبال بسیار به طور خاص در چه شرکت هایی هستند در واقع سرمایه گذاری در انرژی پاک,” او می گوید.

“هستند بسیاری از جدیدتر راه اندازی شرکت های خارج وجود دارد و ما همه چیز در مورد کسب و کارهای کوچک, بنابراین من فکر می کنم یک راه وجود دارد ما می توانیم با استفاده از [محیط زیست] ضوابط سرمایه گذاری و نه فقط تعطیل.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>