دچار فنا: سخت seltzer جشنواره در حال آمدن است به مینیاپولیس

در مارس 18, مینیاپولیس برگزار خواهد شد تشریفاتی جمع آوری به عنوان شناخته شده Seltzer زمینبرای اولین بار-از-آن-نوع تور جشنواره به طور کامل اختصاص داده شده به شدت افزایش seltzers. هنر و صنعت آبجو تولید خواهد شد ناله و gnash دندان های خود را به عنوان بیش از 100 گونه از سخت seltzer نمونه در غربت bacchanal است که ساخت متوقف می شود نه در شهرهای این بهار. آن را اولین در مینیاپولیس در کوئنسی سالن در مارس 18 قبل از ضربه زدن, شیکاگو, نیویورک شهرستان, سیاتل و پنج دیگر مناطق با تاریخ TBA.

“سخت seltzers فروش ‘مشخصی’ بیش از سال گذشته و آنها در حال کاهش” گلوله توپ Productions مدیر عامل و موسس کیت Levenstien گفت: هدایت unbound قدرت هر دو جناس ها و سخت seltzers در یک بیانیه مطبوعاتی. “ما می خواهیم برای ایجاد یک فرصت برای علاقه مندان به کشف ذائقه و برندها به نمایش گذاشتن انواع خود را از طریق همهجانبه تجربه مزه.”

محلی مصرف کنندگان در حال برجسته آشنا با شامپانی ارباببه عنوان تولید کنندگان مانند باوهاوس, Lift, پل, Fulton و متاسفانه به اندازه کافی در خیابان سوم را تبدیل به seltzer عبادت بیش از دو سال گذشته. در واقع باوهاوس را بلو با نام تجاری یکی از رویداد حامیان همراه با پنجه قشنگتر نور Seltzer و چهار لک. “یکی از یک نوع تجربه همهجانبه” توسط گلوله توپ Productions—مشابه طالع آورده است که ما بیکن و آبجو کلاسیک در تابستان گذشتهاست—نبوت برآورده شده است.

قبل از آن ممکن است.

Seltzer زمین برگزار خواهد شد در دو جلسه با یک صبحانه جلسه از 12:30 تا 3:30 بعد از ظهر و بعد از ظهر و مذهبی با شروع در 5 p. m. گلوله توپ وعده “Insta-ارزش غذایی” (هیس!) و همچنین به عنوان بازی و موسیقی زنده در علاوه بر این به مقدس اکسیر که جریان شهد از یک بت را سرشيشه سايز.

بلیط برای مینیاپولیس Seltzer زمین در حال فروش در حال حاضر; $29 برای پذیرش کلی و 49 دلار برای VIP.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>