بیمار در خانه با COVID-19: چگونه برای مراقبت از عزیزان با کروناویروس

کسانی که آلوده می شوند و نیازی به بستری شدن در بیمارستان در حال دستور به ماندن در خانه اما بیشتر زندگی می کنند با خانواده های هم اتاقی و حیوانات خانگی در خانه است.

Coronavirus موارد همچنان به افزایش در سراسر ایالات متحده و کارشناسان می گویند برخی از بخش های این کشور فراتر از مهار.

گسترده ای گسترش ویروس به یک فرد-به-فرد نرخ انتقال و شروع به طور جدی تحت تاثیر قرار بزرگسالان جوانتر نه فقط نسل های قدیمی تر.

بر اساس گزارش مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از آن دنبال اولین 2,500 موارد در ایالات متحده نزدیک به 40 درصد از COVID-19 بيمار بستری شدند بین سنین 20 و 54.

کسانی که آلوده می شوند و نیازی به بستری شدن در بیمارستان در حال دستور به ماندن در خانه اما هنوز هم برگ های خانواده ها و هم اتاقی آسیب پذیر است.

پس چه کس می توانید انجام دهید برای حفظ عزیزان امن در حالی که دوره نقاهت در خانه از COVID-19? و چه می مراقبان انجام دهید تا سالم بماند ؟

تعیین فضای شخصی برای COVID-19 بیمار

دکتر رافائل Viscidi, یک متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه جانز هاپکینز پزشکی گفت: ویروس های تنفسی معمولا انتقال بین مردم با نزدیک ترین و تماس طولانی مدت.

“گزارش می دهد که در حال بیرون آمدن از چین نشان می دهد که بسیاری از, اگر نه بیشتر از (coronavirus) انتقال می آیند از واحد خانواده,” او گفت:.

هدف این است که برای کاهش تماس های اجتماعی مدت زمان تماس و زیست محیطی فضای مشترک با یک فرد بیمار در یک روز به صورت روز.

شروع می شود که در اتاق خواب است.

“این بسیار کوچک مشترک محیط زیست با احتمال بالا این ویروس در حال حاضر” Viscidi گفت. تخت خود را در سطحی است که در آن یک فرد بیمار است واریز coronavirus فقط با یک سرفه یا عطسه.

دانشکده پزشکی هاروارد توصیه می کند مراقب استفاده از یک اتاق خواب جداگانه در حالی که فرد آلوده و بیمار است. Viscidi گفت: توصیه می شود خود قرنطینه زمان حداقل 14 روز.

در علاوه بر این به اتاق خواب خود را در دانشگاه هاروارد نیز معرفی فرد بیمار باید خود را تعیین حمام, بنابراین هیچ کس دیگری در خانه است در معرض سطوح آلوده.

“شما صرف زمان در حمام,” Viscidi گفت. “آنها در حال تلاش برای شناسایی مکان های که در آن کسی که بیمار بیشتر احتمال دارد به گسترش این ویروس.”

حمام و سرویس بهداشتی را با سطوح را لمس روزانه مانند لوله ها دستگیره های درب توالت و سینک شمارنده. آنها نیز نسبتا کوچک افزایش خطر از قرار گرفتن در معرض.

صفحه اصلی تهویه & جریان هوا خوب

هنگامی که یک فرد بیمار با coronavirus آنها انتشار این ویروس به محیط زیست از طریق سرفه یا فقط تنفس.

این ویروس ممکن است باقی می ماند عفونی در هوا برای ساعت. یک مطالعه منتشر شده در روز سه شنبه در جدید مجله پزشکی انگلستان یافت می شود قابل دوام ویروس می تواند شناسایی شده در هوا برای تا سه ساعت است.

“ما با هر راه گفت: وجود aerosolized انتقال ویروس” اما این کار نشان می دهد که ویروس زنده باقی می ماند برای مدت طولانی در شرایط خاص به طوری که آن را از لحاظ نظری ممکن است مطالعه رهبر Neeltje ون Doremalen در موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: آسوشیتد پرس.

این ویروس انتقال از طریق قطرات که به سرعت سقوط و وجود دارد می تواند بر روی سطوح و همچنین شاید زمانی که سه روز بسته به شرایط. اگر چه Viscidi اشاره کرد که انتقال این ویروس از طریق یک سطح بسیار پایین است مگر اینکه یک فرد به طور مداوم دست زدن به سطح برای مدت زمان طولانی.

به منظور به حداقل رساندن این خطر CDC توصیه می کند خوب داشتن جریان هوا یا تهویه در قالب تهویه مطبوع و یا ساده پنجره باز.

چگونه برای خدمت به مواد غذایی و حفظ فاصله اجتماعی

دکتر یوسف Khabbaza های ریوی و مراقبت های ویژه پزشک در کلینیک کلیولند گفت: تمام قوانین استاندارد اعمال می شود وقتی که می آید به آماده سازی مواد غذایی.

دست شستن و ضد عفونی کننده سطوح آشپزخانه در حال شیوه رایج در آشپزخانه حتی اگر هیچ کس بیمار است و در خانه.

“مکرر تمیز کردن سطوح واقعا کلید در آن تنظیمات” او گفت:.

Khabbaza همچنین گفت این مهم است برای حفظ فاصله توصیه می شود از شش فوت دور از یک فرد در تمام اتاق ها به خصوص در آشپزخانه.

وجود دارد تعدادی از راه هایی برای خدمت به یک فرد آلوده, مواد غذایی, Khabbaza گفت. می توان آن را در سمت چپ درب بازیابی یا چپ در آشپزخانه برای فرد بیمار به بیرون می آید و خوردن.

مراقبان می تواند وارد اتاق تا زمانی که بیمار با پوشیدن ماسک. مراقب همچنین می توانید یک ماسک اگر بیشتر در دسترس هستند.

اگر چه هیچ رژیم غذایی خاص برای coronavirus بیماران Khabbaza گفت: آنها ممکن است اشتها و ممکن است تنها بخواهید سوپ یا کراکر.

دانشکده پزشکی هاروارد توصیه اعضای خانواده به اشتراک گذاشتن آیتم های خانگی مانند ظروف, ليوان, لیوان و یا ظروف با بیمار است. پس از استفاده از آنها باید به طور کامل شسته شود.

نگه داشتن درب بسته و محدود کردن گردش خون

نگه داشتن فرد بیمار اتاق خواب و حمام درب بسته می تواند به ارائه یک لایه اضافی از احتیاط.

“این فوق العاده مانع فیزیکی است که هیچ قطرات در حال ترک است که فضای” Khabbaza.

با این حال او اشاره می کند به احتمال زیاد نیست یک ذره است که قادر به سفر دور ماندن در خارج از بدن و آلوده به شخص سالم است.

پاک کردن سطوح مکرر شستن دست و اجتناب از چهره بسیار مهم برای به حداقل رساندن انتقال این ویروس حتی در تنظیمات است که موجود است.

برقراری ارتباط با شما عزیزان بدون تماس

محدود کردن تماس است نام این بازی و در دنیای مدرن ما آن را بسیار آسان تر با استفاده از فن آوری است.

اعضای خانواده می تواند به محدود کردن تماس با استفاده از کامپیوتر, تلفن های همراه و تبلت ها به پیام و تماس عزیزان در حالی که آنها در حال مهر و موم شده با خیال راحت در داخل تعیین شده خود را در اتاق خواب.

Khabbaza بر اهمیت آرامش افراد بیمار در زمان نیاز است.

“آن را تقریبا غیر ممکن است به احساس می کنید که اضطراب فقط با این آب و هوا و محیط زیست,” او گفت:. “وجود دارد یک مزیت بزرگ به حداقل رساندن اضطراب مطمئن شوید که شما در حال آرام در اطراف شما عزیزان مهم است.”

او پیشنهاد استفاده از FaceTime و یا اسکایپ برای برقراری ارتباط با افرادی که بیمار هستند به جای فقط پیام ها و تماس های.

“که یکی از راه های شما می توانید تعداد زیادی از گفتگو و خنده با هم و دیدن یکدیگر لبخند در حالی که هنوز هم در بسیار کم خطر انتقال” Khabbaza گفت.

برخورد با زباله هدر می

CDC و دانشکده پزشکی هاروارد توصیه مراقبان به جای استفاده از دستکش یکبار مصرف facemasks و دیگر موارد آلوده در یک صف ظرف قبل از خلاصی از آنها را با دیگر زباله های خانگی.

در حالی که Viscidi گفت: لازم است به دو کیسه زباله Khabbaza گفت: کیسه های اضافی نمی تواند صدمه دیده است و آن را هرگز یک ایده بد به استفاده از دستکش در حالی که دست زدن به زباله.

بافت نباید مضر پس از آنها در حال حاضر ساخته شده آن را به پایین یک سبد کاغذ باطله.

“ذرات و قطرات نباید فقط aerosolized به عنوان یک بافت در سبد کاغذ باطله” او گفت:. “هنگامی که آن را در وجود دارد, آن را نمی خواهد در هر نقطه.”

او گفت: از آن می تواند مفید باشد اگر فرد بیمار روابط کیسه زباله قبل از مراقب می آید و آن را بیرون می کشد. این می تواند به حداقل رساندن اضطراب هنگام ورود به اتاق.

“شما نمی قادر خواهد بود به مراقبت از شما عزیزان نیز اگر اعصاب خود را در حال بدست گرفتن بیش از,” او گفت:.

تعامل حیوان خانگی

اگر چه وجود ندارد, گزارش از حیوانات خانگی یا سایر حیوانات تبدیل شدن به بیمار CDC توصیه می کند محدود کردن تماس با آنها را در حالی که بیمار با COVID-19 تا بیشتر شناخته شده است در مورد ویروس. این شامل petting, snuggling بودن بوسید یا licked و به اشتراک گذاری مواد غذایی است.

اگر ممکن است فرد دیگری در خانه که بیمار برای مراقبت از حیوانات است. اگر که ممکن است مطمئن شوید که فرد بیمار شوی دست های خود را قبل و بعد از برقراری ارتباط با حیوانات خانگی و پوشیدن یک ماسک صورت.

Viscidi گفت: محدود کردن حیوان خانگی تعامل منافع مردم در خانه بیش از حیوان خانگی خود را.

“اگر شما با داشتن علائم شدید … و شما در حال نوازش آنها را به طور مداوم وجود دارد رفتن به برخی از ویروس در سگ,” او گفت:. “و سپس شخص دیگری می آید و حیوانات خانگی سگ.”

سگ نمی خواهید برای دریافت آلوده, اما آن را می توانید مانند یک عمل آلوده سطح برای افراد دیگر به بیمار.

چگونه به درستی تمیز کردن خانه

به عنوان بسیاری از کارشناسان بهداشت عمومی باید تصریح کرد که کلید به نگه داشتن افراد سالم و بهداشت است.

CDC تعریف می کند تمیز کردن به عنوان حذف از میکروب ها و آلودگی ها و ناخالصی ها از سطوح و تعریف ضد عفونی کننده با استفاده از مواد شیمیایی برای کشتن میکروب ها بر روی سطوح. این سازمان توصیه می کند ضد عفونی سطوح پس از تمیز کردن بیشتر به کاهش خطر گسترش عفونت است.

CDC توصیه می کند در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی زیر که ضد عفونی خانه در حالی که یکی از اعضای خانواده بیمار است و با COVID-19:

بنابراین چه چیزی شما را با زباله ؟

آگاه باشید که وجود دارد می تواند آلوده باقی مانده در بافت استفاده می شود و ماسک و دستکش از کسی که بیمار با کروناویروس که می تواند خطرناک به دیگران که در خانه زندگی می کنند. در اینجا برخی از راه را به درستی دور از آلوده موارد.

منابع: ایالات متحده آمریکا امروز گزارش دانشگاه استنفورد سازمان بهداشت جهانی ، مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>