خواب نیمروز کلیدی بازار کشاورزان بازگشایی, unfazed توسط pandemic

محبوب بازار بسته بوده است اواسط ماه مارس به دلیل COVID-19 شیوع

ساراسوتا — غرفه های سفید را پوشش می دهد یک سال 1967 ولوو و کاربران پر پارکینگ 5104 Ocean Blvd. روز یکشنبه برای خواب نیمروز کلیدی بازار کشاورزان.

بازار که معمولا صورت می گیرد هر یکشنبه از ساعت 8 صبح تا ظهر شده بود غیر فعال به مدت سه ماه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. در حال حاضر با جیمی بوفه را پوشش می دهد بازی در پس زمینه استقبال مردم قرار گرفت و برگشت.

“در سن و سال من آن را احساس باور نکردنی” گفت: لوید Dobson, 80, که موفق شده است این بازار از سال 2008. “در واقع من نشسته بود لبه تخت من امروز صبح در انتظار روز برای شروع است.”

در علاوه بر این به مدیریت Dobson نیز مجموعه خود را به غرفه و فروش آثار هنری — چیزی که او انجام شده است برای چندین دهه است.

بسیاری از فروشندگان از جمله دابسون و Apotheca قهوه ای و صابون خرده ریز تکیه بر خرید و فروش آنلاین به درایو درآمد در طول خاموش کردن.

ونیز مبتنی بر soap شرکت اجرا شده توسط مایکل و جنیفر قهوه ای است. آنها آینده خود را در سالگرد یک سال از بودن در خواب نیمروز کلیدی بازار کشاورز.

“ما تا به حال مقدار زیادی از حمایت بیش از سه ماه گذشته از طریق فروش آنلاین و محلی فروش” Jenifer براون گفت. “این قطعا احساس می کند واقعا خوب بود به پشت کردن و دیدن مردم. و این احساس خوبی قادر به آمدن به خارج و حمایت از جامعه و آنها را از ما حمایت.

“ما با اتکا به شدت در محلی تحویل مانند تحویل به ایوان اگر شما خواهد شد” براون گفت. “اما آره, به وب سایت ما و محلی ما آنلاین پس واقعا طریق برای ما در طول سه ماه گذشته است.”

اما نه هر فروشنده حال حاضر بازار به تکیه در زمان استراحت.

کیم جانسون متکی است کشاورزان در بازار به فروش سویا شمع و طلا و جواهر به مدت شش سال. شرکت او Vinsoy شمع متکی در ماه های مارس و آوریل برای بسیاری از درآمد خود را.

“افتضاح بود” جانسون گفت. “ما انجام داده اند هر کسب و کار از خاموش شدن; ما از دست رفته ما فصل زمان. من شده اند قادر به قرار دادن تعداد زیادی را به کسب و کار چون من ندارد و وجوه در آینده برای قرار دادن پشت در است.”

جانسون می آموزد که زبان اشاره گفت که او نمی ساخت و ارتباطات شخصی خود را کسب و کار رنج می برد.

“من می خواهم به ارتباط با مردم,” او گفت:. “(خانواده من) همه افتخار در ساخت چیزهای ما. بنابراین (نه) داشتن کسانی که ارتباط بین مردم من پرشور در مورد ایجاد مسائل است.”

روز شنبه, فلوریدا گزارش خود بزرگترین افزایش روزانه در coronavirus موارد پس از همه گیری آغاز شد و در ماه مارس با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان است. این 2,581 تایید موارد ضرب و شتم رکورد در روز جمعه بیش از 600.

در ساراسوتا وجود دارد 744 ساکنان که آزمایش مثبت برای ویروس.

با توجه به میامی هرالد اعداد شده اند تا روند از اواسط ماه مارس و نمی تواند نوشته صرفا به عنوان نتیجه افزایش در تست که “ناهماهنگ بوده و گاهی اوقات کاهش طول این دوره است.”

دابسون می گوید او نیست نگران ،

“نگران است که طرح ریزی یک منفی به آینده” او گفت:. “که هرگز یک کلمه در فرهنگ لغت به عنوان به عنوان من. من نگران نباشید.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>