خواهر و همکاران شهادت در ساراسوتا قتل محاکمه

شاهدان توصیف از کوره در رفته لحظات آنها سعی در تماس با 47 ساله دبورا Dalzell که موفق به نشان می دهد تا برای کار در مارس 29, 1999.

ساراسوتا — دبورا Dalzell بود و وقت شناس و قابل اعتماد کارکنان. آن را مانند یک رویداد باور نکردنی است که او می تواند بدون تماس بدون نمایش در تاریخ 29 مارس سال 1999 که KMC مخابرات همکاران معتقد بودند چیزی با من بود.

نگرانی ها منجر به رفاه بررسی در Dalzell را که صبح روز دوشنبه که در آن نمایندگان یافت 47 ساله زن مرده در وان حمام. او تا به حال شده است به طرز وحشیانه ای کتک تجاوز و خفه.

از کوره در رفته تلاش برای پیدا کردن گمشده زن توسط خانواده و دوستان و پلیس پدید آمده در اولین روز از شهادت در محاکمه 39 ساله لوقا فلمینگ است که به اتهام قتل عمد و تجاوز جنسی در ارتباط با Dalzell مرگ است.

با توجه به کلانتر گزارش حداقل یک نفر به دست آورد ورود به Dalzell خانه با برش یک صفحه نمایش در پشت خانه و ورود به راهرو باز. آنها کتک Dalzell, دهان بند با جوراب تجاوز جنسی او و سپس او را خفه با یک تی شرت.

DNA در شکل مایع منی چپ توسط قاتل وارد شد ترکیب DNA شاخص سیستم اما هیچ مظنون شناسایی شدند برای نزدیک به دو دهه است.

در سال 2016 کارآگاهان با استفاده از شواهد DNA برای ایجاد یک مشخصات ژنتیکی برای تعیین که مظنون شد و در سال 2018 یک شجره نامه گزارش هشدار مقامات به آشنا و رابطه است. ساختمان در آن روابط کارآگاهان شناسایی لوقا فلمینگ در حال حاضر 39, زندگی می کردند که کمتر از یک مایل از Dalzell را در مستعمره مراتع ،

دستیار دادستان هنری جکمن یک بخش برای رئیس دولت دفتر دادستان گفت: در افتتاحیه استدلال شنبه فلمینگ قتل محاکمه که مشخصات ژنتیکی بود که “یکی در sextillion” مطابقت دارد. DNA کارشناسان محاسبه مشخصات فراتر از تعداد زیادی از مردم در جهان (در حدود 7 میلیارد دلار). برای بیش از 19 سال فلمینگ بود هرگز چون او هرگز محکوم به جرم است که مورد نیاز او را برای ارسال DNA خود را.

فلمینگ دستگیر شد در سپتامبر. 16, 2018. دادستان در دادگاه گفت دوشنبه به آنها نمی خواهد به دنبال اعدام یک تصمیم است که به احتمال زیاد برای سرعت بخشیدن به محاکمه که همچنان چهارشنبه در قاضی لین N. Silvertooth قضایی مرکز در ساراسوتا.

فلمینگ است که در بازداشت در ساراسوتا کانتی زندان 1.2 میلیون دلار اوراق قرضه.

DNA دادگاه: باز بحث شروع امروز در دادگاه لوقا فلمینگ که متهم است با 1-درجه, قتل و تجاوز جنسی در ارتباط با مرگ دبورا Dalzell. https://t.co/aKeakNrCV0

— Carlos R. Munoz (@ReadCarlos) 25 فوریه سال 2020

در میان روز سه شنبه شاهد بودند Dalzell خواهر پگی خار و co-worker Joel Seimer. هر دو آنها رفت و به Dalzell خانه در سال 1999 پس از او موفق به پاسخ به تماس.

خار گفت که او سمت چپ پیام بر روی تلفن خود را — تلفن های همراه نمی شد به طور گسترده ای مورد استفاده در زمان, پس, پیام های چپ بودند در ماشین و در Dalzell ،

خار گفت که او صحبت کرد و با خواهر او شب قبل در مورد به پایان رساندن مالیات. Dalzell, سومین فرزند از پنج فرزند به او گفت: خواهر کوچکتر او را به جست و خیز یک دعوت شام را به پایان برساند مالیات است. که آخرین بار آنها صحبت کرد.

خار شهادت روز شنبه که او رفت و به Dalzell خانه را انتخاب کنید تا فرم های مالیاتی اما نمی پیدا کردن آنها را در صندوق پستی. او توضیح داد که خواهر او را به عنوان ناتمام و در واقع در کنار بسیاری از تعداد زیادی خالی و خانه های در حال ساخت. حیاط روشن شد با لامپ های خورشیدی که نمی ارائه مقدار نور در شب.

“شما می خواهم که به می دانم که در آن شما در حال رفتن” خار به دادگاه گفت.

داخل خار گفت Dalzell خانه مبله شد و شسته و رفته اما هنوز هم تا به حال یک “پانچ لیست” از چیزهایی که مورد نیاز برای انجام شود. او را پرده بر پنجره است که می توان از جاده ها است.

خار گفت که او به نام Dalzell در یک بار کار می کنند و در خانه دو بار.

در KMC مخابرات Seimer بود که دوم شاهد نامیده می شود توسط دولت گفت: Dalzell همکاری کارگران تبدیل شدن عصبی است. Dalzell بود و دوست داشتنی کارمند بود که همیشه در زمان.

جوئل Seimer که با حضور یک روز سنت پاتریک, پارتی, میزبانی Dalzell یک هفته زودتر داوطلب به رانندگی از خیابان اصلی به Dalzell خانه حدود 10 مایل دورتر. او می تواند بگوید چیزی بود چپ چپ زمانی که او وارد است.

Dalzell ماشین در جلوی خانه, اما او جواب نداد ،

Seimer راه می رفت در اطراف خانه و متوجه یک پنجره روی صفحه نمایش قطع شد اما پاره نمی شود به طوری که او ایستاده بود در یک استخر فیلتر در نزدیکی پنجره به زیرچشمی نگاه کردن در داخل خانه. او را دیدم یکی از درها باز بود Dalzell تخت بود ژولیده و nightstand شد askew. او لامپ دراز بر روی زمین است.

Seimer به نام رئیس خود را, و سپس 911.

“دبورا شد معتاد,” Seimer گفته معاون دادستان کارن Fraivillig دولت منجر دادستان. “او وجود دارد (KMC مخابرات) از صبح زود تا اواخر شب. من نام او را در خانه و یک بار یا دو بار (زمانی که او را نشان نمی دهد برای کار) و پیام خود را ضبط. من تصمیم گرفتم کسی به خانه او و پیدا کردن آنچه در جریان است.”

Seimer گفت Fraivillig او ارائه DNA نمونه مو و اثر انگشت به کارآگاهان که با مطابقت ندارد و شواهد موجود در صحنه.

معاون اول وارد بود بازنشسته کلانتر سروان. دبرا Kaspar بود که به تنهایی کار در گشت پوشش وسط ساراسوتا کانتی.

Kaspar سوم شاهد از روز و گفت Fraivillig که او نامیده می شد برای رفاه بررسی Dalzell اما مانند خار و Seimer او هیچ پاسخی از داخل خانه.

او ملاقات Seimer در خانه.

Kaspar بررسی برش صفحه نمایش با کشیدن خودش در بالای پنجره برای دیدن اگر کسی مجروح شد داخل. او در صحبت با همسایه ها برای دیدن اگر آنها می خواهم دیده می شود Dalzell یا تا به حال یک کلید به خانه.

Kaspar گفت: در آن زمان که دیگر همکار, وارد, و او خواسته آنها را به صبر در مقابل خانه همراه با معاون دوم که وارد صفحه اصلی از طریق Dalzell اتاق خواب پنجره.

Dalzell تخت پرتاب شد که nightstand منتقل, یک, ساعت, رادیو, سیگار و محتویات کیسه ورزشگاه بودند ریخته روی زمین. بقیه اقامت در ظاهر “به خوبی سازمان یافته است.”

اما Dalzell کیف پول پیدا شد در یک راهرو که منجر به حمام جایی که آنها در بر داشت Dalzell بدن. او غیر روحانی چهره برای اولین بار در یک وان حمام را از آب در حال اجرا بود که ریختن بیش از. یک تی شرت سفید پیچیده شده بود دور گردن او و بو بود در دهان او.

Dalzell صورت بود خونین از ضرب و شتم.

به عنوان دادستان نشان داد تصاویر Dalzell بدن خانواده او در ردیف جلو دوشنبه پایین نگاه کرد تعدادی از عکس های این زن در طول روز شادتر و گریه کرد.

آن Borghetti یک ویکی مبتنی بر وکیل مدافع جنایی است که به نمایندگی از فلمینگ, سوال Seimer رابطه با Dalzell و چگونه کارشناسان پزشکی قانونی جمع آوری شواهد.

Borghetti نیست زمان زیادی را صرف پرسش شاهد بودند که در میان اولین برای رسیدن Dalzell ،

بابی شاو سابق کلانتر صحنه جرم تکنسین به دادگاه گفت که این صحنه به نظر می رسد برای نشان دادن نشانه هایی از یک مبارزه است. رول استفاده می شود نوار مجرای کشف شد بین nightstand و تخت با حدود چهار اینچ از نوار پیچ خورده رایگان.

خونین منسوجات یافت شد روی تخت کشیده شد به سمت مرکز و آباژور بود زدم.

شاو گفت: همه همکاران که در صحنه روز به اتهام قتل ارسال نمونه DNA اما هیچ کدام همسان به عنوان نزدیک که فلمینگ است.

شاهدان در روز چهارشنبه انتظار می رود برای ریختن به نور در چگونه پروفایل DNA استفاده شد برای شناسایی فلمینگ. محاکمه خواهد شد در حدود 9:30 صبح در حوزه قضایی مرکز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>