اسلات پر شمالی بندر COVID-19 آزمون

اسلات برای درایو کردن تست در هران نهر وسط مدرسه ها پر است اما دولت اجرای سایت در حال باز کردن بیش از حد.

بندر شمالی — تمام قرار ملاقات ها پر شده اند برای درایو از طریق COVID-19 تست سایت میزبانی فلوریدا وزارت بهداشت در ساراسوتا هر دو شنبه و پنج شنبه صبح در هران نهر وسط مدرسه در شمال بندر.

شما باید یک وقت ملاقات به آزمایش می شود در این مکان.

فلوریدا وزارت بهداشت در ادامه به دیدن جدید موارد مثبت در سراسر کشور مراجعه کنید www.flhealth.gov/covid-19 برای اکثر زمان مورد تعداد و شهرستان خاص داده است.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

زیر امور خارجه-اجرای COVID-19 تست سایت های ایجاد شده برای هر کسی بدون در نظر گرفتن علائم:

• Robert L. Taylor مرکز جامعه پیاده تا تست سایت واقع در سال 1845 34 سنت ساراسوتا باز ساعت 8 صبح تا 5 بعد از ظهر روزانه و یا تا زمانی که ظرفیت رسیده است.

• بازار در دانشگاه مرکز شهر از طریق درایو تست سایت واقع در 299 دانشگاه مرکز شهر رانندگی ساراسوتا باز ساعت 8 صبح تا 5 بعد از ظهر روزانه و یا تا زمانی که ظرفیت رسیده است.

• Publix در پورت شارلت عبور واقع در 4265 تمیمی دنباله پورت شارلت روزانه از 9 صبح تا 5 بعد از ظهر و یا تا زمانی که ظرفیت رسیده است.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب نورث پورت اخبار

DOH ساراسوتا توصیه پوشیدن پارچه پوشش صورت در تنظیمات عمومی که در آن دیگر اجتماعی فاصله اقدامات دشوار است برای حفظ (به عنوان مثال فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها) به خصوص در مناطق قابل توجهی مبتنی بر جامعه انتقال است.

فلوریدا وزارت بهداشت به یاد همه است که افراد مسن و کسانی که با زمینه مشکلات پزشکی مانند فشار خون بالا و مشکلات قلبی و دیابت هستند بیشتر احتمال ابتلا به بیماری های جدی.

اگر شما بیمار هستید با COVID-19 یا گمان شما مبتلا به ویروس است که باعث COVID-19 مراحل زیر را دنبال کنید برای کمک به جلوگیری از این بیماری از گسترش به مردم در خانه خود و جامعه است.

ماندن در خانه به جز برای دریافت مراقبت های پزشکی: شما باید با محدود کردن فعالیت های خارج از خانه خود را به جز برای گرفتن مراقبت های پزشکی. آیا رفتن به محل کار و مدرسه یا حوزه عمومی است. اجتناب از استفاده از حمل و نقل عمومی سوار-به اشتراک گذاری و یا تاکسی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>