اسلات پر برای پنج شنبه COVID آزمون در انگلوود

همه 100 شکافها در انگلوود مجموعه ورزشی پر شد با تعیین وقت قبلی در اوایل روز شنبه.

انگلوود —تمام قرار ملاقات ها پر شده اند برای یک درایو از طریق COVID-19 تست سایت در روز پنج شنبه به میزبانی فلوریدا وزارت بهداشت در ساراسوتا در انگلوود ورزشی پیچیده است.

به تاریخ DOH ساراسوتا آزمایش قرار گرفته است و بیش از 3000 اعضای جامعه برای COVID-19 در طول آن جامعه مبتنی بر تست حوادث.

این testings در درجه اول باز به هر کسی که در حال حاضر در حال تجربه علائم (تب و سرفه و تنگی نفس یا اشکال در تنفس و لرز و تکان دادن مکرر با لرز و درد عضلانی و سردرد و گلو درد, جدید, از دست دادن طعم و مزه و یا بوی) و یا کسی که با این نسخهها کار در یک محیط مراقبت های بهداشتی; اما اسلات اضافی ممکن است در دسترس در آینده تست سایت.

در حالی که این در درجه اول درایو از طریق سایت DOH ساراسوتا می تواند به جای walkups و مردم در دوچرخه.

مورد ارزیابی قرار گیرد و به یک قرار ملاقات تماس 941-861-2883 روز دوشنبه تا جمعه و از ساعت 8 صبح تا 5 بعد از ظهر

فلوریدا وزارت بهداشت در ادامه به دیدن جدید موارد مثبت در سراسر دولت است. بازدید flhealth.gov/covid-19 برای اکثر زمان مورد تعداد و شهرستان خاص داده است.

وزارت بهداشت و درمان صادر اضافی بهداشت عمومی مشاوره در تاریخ 20 ژوئن در پاسخ به COVID-19 ارائه توصیه هایی برای محافظت از فلوریدا و بازدید کنندگان از این ویروس است. بازدید از بیت.ly/2NrvY7w برای دیدن کامل مشورتی و توصیه.

DOH ساراسوتا توصیه پوشیدن پارچه پوشش صورت در تنظیمات عمومی که در آن دیگر اجتماعی فاصله اقدامات دشوار است برای حفظ (به عنوان مثال فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها) به خصوص در مناطق قابل توجهی مبتنی بر جامعه انتقال است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>