SMH پزشکان می گویند ماسک می تواند توقف زمان COVID-19 موج

ساراسوتا — یک “فروتن” راه حل برای کاهش زمان موج coronavirus می تواند به عنوان ساده به عنوان قرار دادن پارچه در مجامع عمومی با توجه به کارشناسان بیماری های عفونی در ساراسوتا بیمارستان یادبود.

دکتر مانوئل Gordillo, مدیر پیشگیری از عفونت و کنترل در SMH گفت: پارچه ماسک ها به عنوان موثر به عنوان پزشکی-درجه ماسک وقتی که می آید به کاهش انتقال coronavirus شدید بیماری تنفسی است که به کشته شدن بیش از 3000 نفر در فلوریدا.

Gordillo و واحد مراقبت های ویژه دکتر کرک Voelker پاسخ به سوالات در یک hourlong تصویری مصاحبه در روز دوشنبه. در میان موضوعات بودند, ماسک, توصیه, افزایش, موارد, از coronavirus در میان افراد جوان و ICU ظرفیت تخت.

“ما لازم نیست که یک کل بسیاری از چیزهایی که ما می توانید استفاده کنید در برابر این COVID اپیدمی” گفت: Gordillo یکی از اولین مردم در ساراسوتا کانتی به قرنطینه برای کوروناویروس. “ما نمی باید واکسن نداریم آنتی بادیهای مونوکلونال (آزمایشگاه-تولید درمان) ما لازم نیست که یک دارو استفاده کنیم که با این نسخهها کار به عنوان ما برای آنفلوانزا است. ما نیاز به رفت و آمد مکرر به سبک سنتی تقریبا شیوه های باستانی nonpharmaceutical مداخلات است که ثابت کرده اند موثر در بیماری های همه گیر و یا ویروس های دیگر.

“یکی از آنها ماسک استفاده کنید.”

Voelker در پاسخ به پرسش گردش در رسانه های اجتماعی است که به ويژه در SMH پر بود. او گفت: شش تخت ICU در حال استفاده توسط COVID-19 مثبت بيماران در حالی که 36 نفر دیگر هستند به صورت غیر coronavirus مسائل مرتبط مانند حملات قلبی است.

در طول ارتفاع COVID-19 فصل SMH تا به حال سه واحد مراقبت های ویژه برای coronavirus بیماران از جمله افزایش ظرفیت. اما آن را نه آنها مورد نیاز است.

زمان واقعی بیمارستان سرشماری اعداد گزارش شده به این سازمان برای اداره بیمارستان به نظر می رسد نشان می دهد که SMH مراقبت های ویژه واحد کامل است.

این اعداد گزارش شده توسط SMH منعکس کننده تعداد کارکنان تخت فیزیکی نیست تخت.

“در حال حاضر ما در حال نیروی انسانی به ما نیاز دارند” Voelker می گوید. “ما نیاز ممکن است 50 نفر است که می تواند پوشش 30 تخت. مقدار منعکس شده توسط دولت اعداد نیست ما ظرفیت کامل.”

SMH سخنگوی کیم وحشی می گوید: این بیمارستان دارای ظرفیت کارکنان 62 تخت و می تواند کارکنان برای افزایش بیش از 100 ظرف 48 ساعت.

“این حجم در حال عادی برای این زمان از سال” Savage گفت. “این است که با توجه به COVID. این زمان در سال گذشته ما سرشماری شد 670. آن 609 این بعد از ظهر.”

وحشی می گوید دولت جمع آوری افزایش ظرفیت هر صبح اما نمایش آن در وب سایت خود را.

‘عمل همبستگی’

بیشتر شناخته شده است در مورد انتقال COVID-19 پس از شیوع بیماری در ماه ژانویه آغاز شده است که باعث شده است تا پزشکان به عقب زمین و توصیه ماسک پس از اول گفت: پوشش صورت نبود راه رفتن است.

Gordillo گفت: شواهد بیشتری مورد نیاز بود برای اثبات ماسک بودند موثر در کاهش گسترش ویروس.

“ما فکر کردیم که ما به تجویز ماسک ما تا به حال برای اثبات این ویروس می تواند منتقل می شود قبل از شروع علائم,” او گفت:. “ما تا به حال به شواهد بیشتری است که در واقع آن را ارزشمند است و نمی تواند مشکل بیشتر از مزایای. بیش از زمان مورد نیاز آن برآورده شده است. ما با اطمینان می دانیم این ویروس منتقل می شود قبل از اینکه شما تبدیل به علامت و خوب وجود دارد شواهد علمی است که در واقع یک ماسک می توانید به حفاظت از مردم از دستیابی به COVID-19 و انتشار آن به دیگران است.”

Gordillo تماس ماسک-با پوشیدن یک “عمل” همبستگی برای دیگران در جامعه است. کارشناسان معتقدند با پوشیدن یک ماسک می تواند به قطع انتقال 50 درصد است که حداقل نیاز به دریافت ویروس خود را خاموش.

“ما در حال صحبت کردن در جلسه 70 تا 80 درصد است که اگر مناسب سازگار با پوشیدن ماسک,” او گفت:. “اگر ما در انجام این کار ما باید یک راه در واقع قطع انتقال به یک نقطه ما می توانید خاموش کردن موج از این ویروس در سطح فعلی.”

حمایت عمومی

ساراسوتا وزن در یک نظرسنجی ارسال شده توسط هرالد تریبون در Facebook گروه (COVID-19) ساراسوتا و 270 نفر نظرسنجی احساس ماسک باید پوشیده, 30 گفت: تنها در داخل خانه.

هشت نفر که پاسخ داد: فکر نمی کنم ماسک باید اجباری است.

پاملا لیون از ساراسوتا گفت: “قطعا در داخل خانه و اطراف جمعیت اما اگر شما به تنهایی در خارج احساس می کنم ok شخصا ماسک مورد نیاز نیست. من سعی می شود بسیار با وجدان و من هنوز در lockdown mode.”

سارا برنت گفت: ساخت ماسک الزامی خواهد بود خوب برای همه.

“ما با پوشیدن ماسک برای نگه داشتن دیگران امن آنها با پوشیدن ماسک برای امن نگه داشتن ما,” او گفت:. “Sarasotans و فلوریدا به عنوان یک کل به نظر می رسد می خواهید به ادامه باز کردن کسب و کار به منظور صرفه جویی در اقتصاد ما. نیاز به ماسک را قادر می سازد ما را به انجام این کار در یک راه بسیار امن تر از ما تا کنون دیده می شود. … هیچ کس خفاش مژه زمانی که آنها مورد نیاز است که ما همیشه به پوشیدن پیراهن و کفش در یک محل کسب و کار.”

Rebecca Walsh از ساراسوتا گفت: “در خارج از ورزش که در آن اجتماعی فاصله می تواند نگهداری می شود من فکر نمی کنم. اما در مناطق شلوغ و همه مناطق داخلی کاملا.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>