اسمیتسونیان باعث می شود نزدیک به 3 میلیون قطعه از هنر آنلاین در دسترس و رایگان برای استفاده از

همیشه می خواستم به یک شیرجه عمیق به یکی از بزرگترین مجموعه های هنری? موسسه اسمیتسونیان است پیشگامانه در فروشگاه به صورت عمومی و امکانات بی پایان هستند.

سه شنبه اسمیتسونیان منتشر شد نزدیک به 3 میلیون عکس از آن گسترده فروشگاه –پوشا مقدس موسسه 19 و موزه ها و مراکز پژوهشی کتابخانه ملی و باغ وحش – بر روی یک مخزن آنلاین آزادانه در دسترس عموم است. این فقط هنر: آثار از تاریخ و فرهنگ و علم هستند بر روی پلت فرم.

آن را در دسترس تحت مالکیت عمومی به این معنی که هر کسی در جهان می تواند repurpose تصاویر برای استفاده خود را – که آیا آن collaging و یا برای تولید محصولات.

این تصاویر تنها برای استفاده شخصی و یا اهداف آموزشی بنا به درخواست.

از جمله نکات برجسته از پایگاه داده از تصاویر: پرتره از Pocahontas, Harriet Tubman و جورج واشنگتن; آملیا ارهارت به هواپیما و پرواز کت و شلوار; محمد علی بوکس روسری و مدل های 3D از یک تریسراتوپس و ماموت پشمالو.

ممکن است برخی از خطرات به ساخت این آثار فرهنگی و منبع باز.

“هر زمان که شما با قرار دادن تصاویر در حوزه عمومی شما از دست دادن کنترل بیش از آنچه که اتفاق می افتد به این تصاویر گفت:” Jessa Lingel دستیار استاد ارتباطات در دانشگاه پنسیلوانیا است.

Lingel گفت: یک تفاوت وجود دارد بين استفاده از این تصاویر در پاورپوینت و انتشار آنها را در راه های مضر به عنوان بخشی از نفرت تبلیغات و یا اطلاعات غلط.

افی Kapsalis اسمیتسونین ارشد دیجیتال برنامه افسر گفت: ایالات متحده آمریکا امروز که “بد بازیگران” را دستکاری این محتوا “با یا بدون اسمیتسونیان اجازه” و باز کردن اطلاعات بیشتر اجازه می دهد تا مردم را “چیزهای خوب با این منابع ارزشمند.”

برخی از قطعات به دلیل کپی رایت حساسیت فرهنگی و خصوصی داده نمی شد در باز-دسترسی به سایت, او گفت:.

حصول اطمینان از اطلاعات باقی می ماند در دسترس عموم اهمیت بیشتری نسبت به هر گونه ممکن است عواقب منفی Kapsalis گفت و او امیدوار است که تحقیقات جدید و خلاق تحولات بیرون آمدن از این پایگاه داده است.

“در حال حاضر که دسترسی به بیش از 173 سال از داده های آن خواهد بود جالب برای دیدن آنچه که تحقیقات خواهد بود ساخته شده است در بالای این” Kapsalis گفت.

Lingel اشاره کرد که اسمیتسونیان است “همواره تعهد” به ساخت آن غنی ای از مطالب به راحتی در دسترس است.

در یک مقیاس بزرگتر او گفت:, ساخت, هنر, علم و تاریخچه دیجیتالی و کفش “هدیه واقعی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>