زنگ خطر دود منجر به Barancik پلیس تصادف در قایق داخل کشتی بازرگانی کلید

غیر عمدی به آشکارساز دود فعال سازی راه اندازی شد توسط سوخته, هات داگ, یک قایق داخل کشتی بازرگانی کلید آتش نشانی گزارش می گوید.

قایق داخل کشتی بازرگانی کلید — دو شهر از قایق داخل کشتی بازرگانی کلید آتش نشانی وسایل نقلیه سفر حدود 305 پا قبل از عبور برجسته خیر Margery و چارلز Barancik آبی تسلا در جلوی خانه در En Provence آپارتمان. لحظات بعد Baranciks درگیر در یک تصادف با یک وسیله نقلیه پلیس.

کامیون های آتش نشانی آتش سوزی موتور و آمبولانس اعزام شدند با چراغ و آژیر به دلیل یک زنگ خطر آتش سوزی در قایق داخل کشتی بازرگانی کلید باشگاه آپارتمان.

آن راه اندازی شد توسط سوخته سوسیس در فر.

آتش نشانان ترمیم حریق و سمت چپ برای پیدا کردن که یک وسیله نقلیه پلیس با چراغ فعال — اما شنیدن آژیر — سفر عازم جنوب پشت سر آنها بود و برخورد با خودرو در محور توسط چارلز Barancik که موفق به عملکرد از راه حق به خودروی پلیس.

آتش سوزی وسایل نقلیه درگیر شدند در این تصادف.

با توجه به ساراسوتا اداره پلیس تحقیقات قایق داخل کشتی بازرگانی کلید افسر سفر در 84 مایل در ساعت — تقریبا دو برابر سرعت محدود — و braked به 55.4 mph در تاثیر. او با پوشیدن کمربند ایمنی.

چارلز Barancik چپ پارکینگش En Provence در 2100 جلوگیری از خلیج مکزیک رانندگی در 9 مایل در ساعت و چپ عازم شمال در خلیج مکزیک درایو. او زده بود عازم جنوب افسر که ناودان به خود راننده-جانبی درب و فورا درگذشت. Margery Barancik در صندلی مسافر در بیمارستان بستری شد به عنوان یک “ضربه هشدار” و در اثر جراحات او یک روز بعد SPD گفت.

این قایق داخل کشتی بازرگانی کلید افسر نیز صدمه دیده بود اما جراحات خود بودند نه تهدید کننده زندگی.

جزئیات آتش نشانی پاسخ به زنگ پدید آمده در هرالد تریبون عمومی ثبت درخواست.

قایق داخل کشتی بازرگانی کلید رئیس آتش نشانی پل Dezzi گفت: آتش سوزی موتور و آمبولانس اعزام شدند از نجات ایستگاه شماره 92 در 2161 خلیج مکزیک درایو در سمت شرق جاده در نظر En Provence مشاع را entryway.

محقق گفت: Baranciks’ نمایی از جاده مسدود شد توسط تجهیزات ساخت و ساز سنگین که شامل استخراج آب, تریلر و یک مته پارک شده در چمن در لبه جاده در سمت شمال از تقاطع. همان تجهیزات به احتمال زیاد مسدود, مشاهده, افسر پلیس و ایستگاه های آتش نشانی.

افسران قادر به پیدا کردن قبل از هر تاثیر ترمز. آنها قادر به شناسایی پست-تاثیر scuff علائم و خراش ها در جاده, این گزارش گفت:.

افسران صحبت با مدیر اموال در 2121 خلیج مکزیک درایو که به آنها گفت که دو ساکنان و دو نفر از کارکنان شکایت کرده بود در مورد تجهیزات شمالی از جلوی خانه و یکی از ساکنان شد چارلز Barancik.

Dezzi گفت: سازمان آتش نشانی وسایل نقلیه نمی توانست به سرعت به دلیل آتش گرفتن موتور حمل بار کامل از آب در حدود 750 به 2500 گالن. آن را نیاز به زمان برای رسیدن به سرعت ارشد گفت و اشاره کرد: “ما باید یک سیاست داخلی به عنوان به چگونه ما پاسخ دهند و آن این است که با چراغ ها و آژیر. در یک حریق, ما, پاسخ به یک کامیون آتش و نجات (آمبولانس) با حداقل چهار آتش نشان امدادگران.”

آتش تماس بود و طبقه بندی شده به عنوان یک غیر عمدی آشکارساز دود فعال سازی نشانه در 5:53 بعد از ظهر در دسامبر. 18 سال 2019. آتش نشانان وارد در 5:55 بعد از ظهر, این گزارش نشان می دهد.

در قایق داخل کشتی بازرگانی کلید برج’ شمالی ساختمان آتش نشانان در بر داشت audible فعال با هیچ دود یا آتش در حال حاضر این گزارش گفت:. آتش نشانان در بررسی دو واحد و قوی از بوی پخت و پز دود دست خوش پیشامد میشه از یک طبقه دوم واحد.

یکی از ساکنان گفت: آتش نشانان که آنها غافل از زنگ بوده و پخت و پز هات داگ (سوسیس) در فر و آنها را به آتش کشیده.

یک آشکارساز دود موجود در لابی داخل درب جلو بازنشانی شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>