(نگاه کنید ما نمی توانیم آن همه پس فقط خوشحال بود در مورد Dunkaroos. درسته؟)

این بسته های کوچک از کوکی ها با dippable استروژن dunkable پوشش فنجان به بازی کاملا توسط بخش General Mills به گسترش شادی در سراسر اواسط 1990s. سپس در سال 2012 شرکت ما اربابان yanked Dunkaroos از ایالات متحده بازارهای تخم ریزی international کوکی قاچاق جنبش شناخته شده به عنوان “Smugglaroos”…

هنوز هم که جمع نمی کند به اندازه کافی انجام عدالت به Dunkaroos’ fandom یا چرا ما در مورد مراقبت از این مواد غذایی آشغال را فقط اعلام کرد, بازگشت قریب الوقوع به آمریکا مواد غذایی راهروی: Dunkaroos واقعا آمد زنده در رستورانی کافه تریا جداول (آیا به عنوان scrunchies و Zubaz هر دو v1.0) که در آن بسیاری از ما در تلاش برای پمپاژ همکلاسی ها به مبادله این آرزو رفتار سالم زباله مانند کیسه ziplock انگور کبود Granny Smith سیب و جویدنی میله های زندان. به عنوان تاثیرپذیر جوانان ما قطع ما زرنگ’ دندان با امثال Dunkaroos.

آن را به یک طعم و مزه—بلكه احساس—ما هرگز به اندازه کافی از. (General Mills این را می داند.)

اضافه کردن کامل nother بعد به افسانه اسنک هاله است که این قطعه از هنر منتشر شده توسط سنگین جدول در سال 2011. مقاله زمان در زندگی خود و Dunkaroos احساس تقریبا خوش شانس پس از آن. (شهرستان صفحات رسیده به مانی نظر اما او هیچ جوابی نداد قبل از فشار زمان.)

در حالی که چیدن یک عطر و طعم مورد علاقه دسته کوچک موسیقی جاز بوده است تقریبا غیر ممکن است که Dunkaroos یک بار دیگر ضربه قفسه های این تابستان شما پیدا General Mills است unburdened ما از همه انتخاب در این زمینه است. هر استار تریبیونتنها “درخواستی” وانیل کوکی ها و وانیل رویه خامهای کیک یا شیرینی با rainbow sprinkles گزینه را گشت.

توجه داشته باشید که عطر و طعم بود قطعا نه “در شاهزاده یخچال” اما هر چه—ما هنوز در اینجا برای آن است.

همه این است که می گویند: تقاضا برای Dunkaroos به ندرت مورد بالاتر از در حال حاضر در میانه امریکا در سال 2020 است. و در نهایت در برابر تمام مشکلات مردم شنیده بودن!

در آماده سازی برای Dunkaroos‘ بازگشت لطفا با مطالعه این “فهرست” تجاری مناسب dunking روش. در حالی که شما در آن موج سلام-خداحافظی به داندی Dunkaroos’ اصلی پره-kanga که در حال غرق شده است این زمان در اطراف, به دلایل ما نمی تواند تایید کند:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im