Snoop Dogg در ‘Red جدول, بحث,’ ابراز تاسف بیش از گیل پادشاه درام: “من نا امید’

Snoop Dogg گفتن است در سمت خود را از داستان مورد بحث نظر به گیل پادشاه پس از او را مطرح کرد تیتر-ساخت سوال در مورد کوبه برایانت در طول مصاحبه.

در اوایل این ماه (رپر کارگردانی یک expletive مملو از بیهوده گویی نسبت به شاه و پس از او آورده برایانت 2003 مورد تجاوز به عنف در مصاحبه با لیزا لسلی مدت کوتاهی پس از برایانت کشته در سقوط یک هلیکوپتر. Snoop Dogg است پس از عذرخواهی به پادشاه.

Snoop نشستم با Jada Pinkett Smith برای یک قسمت از “Red جدول بحث” که پخش یکشنبه آشکار چه چیزی باعث شد که او برای ضربه زدن به پادشاه.

“این یک موضوع از من از دست دادن کنترل به این دلیل که ما هنوز نمی بلعیده Nip … ما هنوز هم صدمه دیده است که در پشت و سپس کوبه و دختر خود” Snoop گفت: ارجاع Nipsey Hussle مرگ در سال 2019 قبل از به اشتراک گذاری ضرر و زیان او شخصا تجربه کرده است. “من از دست نوه های مادر بزرگ و, پس از آن من باید قوی در مقابل همه… آنچه در مورد زمانی که من می خواهم به گریه ؟ آنچه در مورد زمانی که من صدمه دیده است و من احساس بد و احساس من بیزارند و من می خواهم به عصبانی می شود و من می خواهم به فقط می توانم من می توانم.”

او ادامه داد: “من اجازه دهید احساسات من دریافت بهترین از من نا امید شد در بالا فقط تخلیه و انجام آن راه اشتباه است.”

برایانت خود 13-year-old daughter Gianna و هفت نفر دیگر کشته شدند, در سقوط یک هلیکوپتر در Jan. 26 در حالی که در مسیر به یک AAU بازی بسکتبال.

Snoop صحبت در مورد خود ارتباط نزدیک با برایانت گفت: آنها هر دو طرفداران هر یک از دیگر و تکرار سابق لا Laker تاثیر در این شهرستان است.

“کوبه بود مانند پسر و برادر به لا که همه ما مورد نیاز است و ما همه او را دوست داشتم که. از اوایل دهه 90 به آخرین روز از او بازی بسکتبال ما به تماشای رشد او را به یک پدر و یک مربی یک رهبر” Snoop گفت. “او نوع پسر است که بخشش او از نوع پسر است که شرمندگی بنابراین من تا به حال را که در و می گویند:” به من اجازه قرار دادن یک کمی از او در من است.’ “

Snoop Dogg گفت که او احساس نیاز به حفاظت از برایانت میراث.

“زمانی که به کسی می شود یک ابرقهرمان – ما ندارد و بسیاری از آنها را — اما زمانی که به کسی می شود قهرمان این کار ما برای محافظت از آن است که قهرمان” Snoop گفت.

Snoop گفت که اگر چه بسیاری از مردم به نظر می رسید و خود را به کنار او احساس نیاز به عذر خواهی به خاطر او نمی خواهید برای ایجاد یک وضعیت را بدتر می کند.

“من نیاز به بزرگتر” او گفت:. “من می خواستم مطمئن شوید که آنچه من گفته شد و گفت: راه درست و من می خواستم مطمئن شوید که این پیام بود که در سراسر عشق ما کوبه و احترام ونسا و کسانی که کودکان و نوجوانان. این چیزی است که قصد تمام شد و برای محافظت از آن زن و نوزادان آنها بیش از وجود دارد چرا که او هنوز هم عزادار و اجازه دهید به آنها که احترام.”

Snoop گفته بود یکی از دلایلی که تصمیم به عذرخواهی می کنیم.

“هنگامی که مادر خود می تواند شما را به احساس می کنم مثل یک بچه که زمانی که شما باید دریافت حق” Snoop گفت. “او نمی گویند من اشتباه بود, او فقط به من دادن:” شما می دانید من مطرح شده شما بهتر از آن است… شما به نمایندگی از ما در هر کاری که تا به حال عبور خود را در زندگی شما به نمایندگی از آن است.’ “

پس از شنیدن مادرش کلمات Snoop گفت که او احساس نیاز به صدور یک عذرخواهی به پادشاه.

“گیل پادشاه من عموم پاره شما را با آمدن شما در یک موهن شیوه بر اساس احساسات درباره من عصبانی بودن در مورد سوالاتی که از شما خواسته است. (من) overreacted. باید آن را به کار گرفته راه های مختلف از آن است. من مطرح شد راه های بهتر از این که” Snoop گفت: در عذرخواهی خود را.

رپر گفت که اگر چه او نبوده است قادر به صحبت می کنند به شاه در فرد او رسیده و از طریق مردم و فرستاده او DM به عذرخواهی و ارائه شده برای دیدار با او به صورت خصوصی.

ایالات متحده آمریکا امروز رسیده به پادشاه تکرار برای نظر.

“من عذرخواهی شد یک تفاوت بزرگ چون مردم انتظار نیست که آنها فکر می کردند من گونگ را نگه دارید برای من گانگستر” Snoop توضیح داد. “مردم به دنبال به من و گفت:” من دوست دارم آنچه شما انجام Snoop. چگونه می تواند ما را بهتر از خودمان و تصحیح اشتباهات ما و نه احساس شرمندگی و احساس کمتر از یک مرد به خاطر من گفت: من متاسفم؟’ “

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de