برف اسلحه نگه داشتن اسکی پارک باز است با وجود تغییر آب و هوا. خواهد خود کربن له این تلاش ها?

من صرف مقدار از اوایل بیست سالگی صلیب کشور اسکی در یک تی شرت بدون دستکش ، در بوستون, نزدیکی اقیانوس نگه داشته و ما در زمستان هوا معتدل و گرم. هر یک از بارش برف به ندرت به طول انجامید بیش از چند هفته قبل از نزولی به فاضلاب به عنوان آبریزش با دوغاب پر.

من با تیم تمرین گلف در حومه, در برف ساخته دست انسان تولید شده توسط snow-تفنگ فن آوری: ماشین آلات سنگین است که تغذیه تحت فشار آب به بزرگی توپ که آن را شکستن به ذرات انفجار-آن را منجمد و سپس آن را به هوا. در انجام این کار البته می تواند ذخایر برف به اندازه کافی برای تکمیل طبیعت محقر ارائه و اسکی در دسترس ترین روز زمستان بود.

این ساخته دست انسان برف یک معجزه بود, ما اجازه می دهد برای اسکی به اندازه کافی به یک مبارزه عادلانه در برابر تیم از مین و یا شمال ایالت نیویورک است. اما پس از یک ماه یا بیشتر, من مریض شدم از گریزناپذیر تان شدیدا برای تلفن های موبایل راست توسط دنباله افقی اسپری برف به صورت من. “آیا خوردن برف, آن را از آب ساخته شده از چارلز” من یک بار گفت: دعوت به ذهن چرب بیت و غاز مدفوع من می خواهم دیده می شود bobbing در رودخانه است.

من اسکی شهرستان مسیرهای پیاده روی در ردن و Grand Marais و آن را احساس مانند بوستون شد به من یادگیری یک ورزش جدید: یک آخرالزمانی متقابل کشور طراحی شده برای زمانی که مسیرهای پیاده روی پوشیده شده از درخت از بین رفته اند و تنها بر باد رفته, دوره های گلف باقی می ماند. پس از بازگشت به میانه من در بر داشت این چشم انداز در حال تغییر است در سراسر کشور از جمله حق در اینجا در مینه سوتا که در آن برف ساخته دست انسان تولید شد شتاب برای مارس اسکی جام جهانی (که به پایان رسید تا بودن لغو شد با توجه به COVID-19 همه گیر همراه با بسیاری از دیگر محلی تفریحی اسکی فصل).

از مینیاپولیس به کوه های راکی تغییر آب و هوا است که در آینده به صورت برف است. دانشمندان از سازمان حفاظت محیط زیست و دانشگاه کلرادو-بولدر باید تیمی را برای بررسی مدل های آینده اسکی, شرایط و نتایج شوم. با استفاده از یک نمونه از پنج مدل های آب و هوا, دو, انتشار حالات (متوسط و بالا) و شبیه سازی های طبیعی انباشت برف در تقریبا 250 مکان در سراسر به هم پیوسته ایالات متحده هر دو متوسط و بالا-انتشار حالات نشان داد که زمستان برش های کوتاه می تواند توسط بیش از نیمی به عنوان به زودی به عنوان 2050 ، wreaking ویران در اسکی صنعت گردشگری.

به عنوان با اکثر آب و هوا-سناریوهای فاجعه همه چیز بدتر در سواحل. به عنوان کامرون Wobus یک هیدرولوژی تحقیق دانشمند همکاری با سازمان حفاظت محیط زیست در جمع خبرنگاران climate.gov: “در پایان قرن مردم نمی خواهد اسکی در انگلستان است.”

II. طبیعی جدید

“من فکر می کنم بسیاری از اسکی بازان به توافق برسند و نوشتن بر روی دیوار, اگر شما خواهد شد که ما طبیعی در برف است, رفتن به کمتر قابل اعتماد می گوید:” مت رایان نماینده دلوت صلیب کشور اسکی ، “اگر ما واقعا می خواهید برای ادامه به اسکی ما در حال رفتن به نیاز به دستگاه ساخته شده از برف.” رایان درگیر شد در سازماندهی و جمع آوری کمک برای یک اسکی مبتنی بر جامعه در مرکز Grand Avenue در دولوت که در دسترس توسط حمل و نقل عمومی را فراهم می کند و درس های گروه فعالیت های جمعی, دنده, اجاره و snowmaking به گسترده جمعیتی از اسکی بازان.

با فصل به فصل در حال حاضر به کوتاه شدن جوامع به طور فزاینده ای با تکیه بر ساخته دست انسان ، در مینه سوتا فعال snowmaking برای صلیب کشور اسکی بازان است که اتفاق می افتد در تئودور Wirth پارک (Golden Valley) در Vasaloppet مسیرهای پیاده روی (مرا) پارک علم و نهر, رزرو (افرا گراو), روح کوه (دلوت) و Hyland پارک رزرو (بلومینگتون) با توسعه در پارک است.

بیش از چند دهه به عنوان رئیس دوره و ویژگی های یک نماینده در حوادث اعم از Salt Lake City, بازی های المپیک به اسکی FIS جام جهانی, Duluth را گری لارسون تماشا اسکی فصل کوچک. “به نظر می رسد مانند وقتی که من در غول ریج ما همیشه باز شکرگزاری,” او می گوید. “من می خواهم بگویم آن را بسیار عجیب و غریب سال که ما نبودند باز است. و در حال حاضر به نظر می رسد مانند شما در حال هل دادن شانس خود را برای باز کردن در روز شکرگزاری.”

وقتی فصل خود را کوتاه تر مشتری حجم کاهش می یابد و کارکنان در ساعت در حال برش وجود دارد عظیم مالی و نیروی انسانی مفاهیم incentivizing سازمان برای تولید برف برای امکانات خود را. با توجه به گروه حمایت از ما محافظت زمستان کاهش می یابد ورزش های زمستانی مشارکت در اخیر کم برف سال به طور معمول هزینه های 17,400 شغل و کاهش ارزش افزوده به اقتصاد آمریکا توسط $1 میلیارد.

برای اسکی امکانات در مناطق روستایی انتخاب بین هزینه snowmaking و روح شهر بدون مسیرهای پیاده روی است که زندگی و مرگ متعادل کننده عمل می کنند.

“بر خلاف در شهرستانها که در آن شما باید تمام جمعیت وجود دارد احتمالا 100 ساکنان [از کابل ویسکانسین منطقه] است که اسکی که در حال رفتن به پرداخت هزینه برای تصویب به طوری که بدان معنی است که شما با تکیه بر یک مقصد توریستی می گوید:” بن Popp, مدیر اجرایی آمریکایی Birkebeiner نژاد در ویسکانسین. “بنابراین به عنوان یک سازمان به ما می گویند:” آنچه که ما دیگر جریان درآمد?’ در مورد ما آن را [Birkebeiner] مسابقه است.”

پس از آمریکا Birkebeiner لغو شد در سال 2017 به دلیل کمبود برف کارکنان افتاده به ایجاد تغییرات از snowmaking به طول سال گسترش نام تجاری. “ما تا به حال واقعا بزرگ dialogue بر روی OK به عنوان یک سازمان و به عنوان یک رهبر در اسکی جامعه شاید ما نیاز به انجام بیش از فقط با قرار دادن در یک رویداد واحد و در واقع یک سال دور از شیوه زندگی است که اسکی است که بخشی از” Popp می گوید.

III. منابع خلاصه

آب مورد نیاز برای snowmaking که نور سراسیمگی. با توجه به برف سازان, Inc., محبوب برف-تفنگ كننده مورد استفاده توسط روح کوه, آن طول می کشد تا 20000 فوت مکعب برف برای پوشش یک منطقه 200 فوت 200 فوت است. که نیاز به 74,600 گالن آب. در برآورد اولیه نوردیک منطقه به تنهایی در روح کوه نیاز به دو میلیون گالن آب می شود برف در, که لارسون می گوید “بخشی جزئی” از مقدار مورد نیاز برای پوشش روح آلپ امکانات.

خوشبختانه Grand Avenue, پروژه در محل, واقع در پایه روح کوه آلپ امکانات آن اجازه می دهد برای به اشتراک گذاشتن منابع و جلوگیری از هزینه های غیر ضروری. رایان توضیح می دهد: “ما با بهره گیری از روح موجود snowmaking زیرساخت های پارکینگ, و Grand Avenue شاله.”

اسکی خود را تبدیل به سوخت بیشتر فشرده فعالیت است. “ما و صلیب کشور اسکی تکامل یافته است یک راه طولانی از چوب اسکی و لباسها در یک مسیر باریک را از طریق جنگل. آن را در مورد یک دیزلی PistenBully [نام تجاری ماشین] نظافت یک بزرگراه را از طریق جنگل بنابراین ما می تواند کامل مخمل نخی راه راه [نوین] و عمیق جامد آهنگ های کلاسیک. این چیزی است که ما همه می خواهم و ما باید آگاه باشند که تمایل به آراسته دنباله منجر به تغییر آب و هوا.”

یک صرفه جویی در انرژی گام است که با استفاده از آب و عدم درمان مناسب برای مصرف انسان یک عمل مشترک برای زمین گلف و زمین فوتبال در آمریکا و همچنین در استراحتگاه در اروپا و استرالیا. The Grand Avenue نوردیک مرکز با استفاده از سنت لوئیس آب رودخانه در رابطه با روح و روان کوه است که روشن از آن منبع قبلی: شهر آب. “و پس از آن به دلیل روح و روان کوه است در سنت لوئیس رودخانه زهکشی در تئوری همه آب مورد استفاده در snowmaking در نهایت می شود به رودخانه” لارسون توضیح می دهد.

اما نگرانی وجود دارد با فاضلاب استفاده کنید. آن می تواند سخت به ردیابی بقایای دارویی و صنعتی ممکن است قطع به منابع طبیعی و تهدید های موجود و راه زندگی است. (به عنوان مثال: دهه نبرد بر سرزمین مقدس بین هوپی بومی ملت و آریزونا Snowbowl اسکی رفت و آمد مکرر.) آمریکا Birkebeiner تسهیلات به حال مشکل تامین آب کافی در وهله اول—Popp می گوید که حتی با ظرفیت بالا چاه نیاز به تایید دولت نمی تواند نگه دارید تا با snowmaking خواسته نیاز به رستاخیز یک مخزن برکه برای سال آینده.

حتی هوای فشرده انرژی است بر روند هر چند کارایی snowmakers تا حد زیادی بهبود یافته از منشاء خود را از چند دهه پیش. اوایل برف اسلحه مورد نیاز بین 450 تا 1000 فوت مکعب در هر متر برف; آنهایی که جدیدتر را بیشتر شبیه به 20 تا 140 CFM.

شهرستان و مقررات دولت می تواند کمک به شناساندن سازمان در جهت آگاه است. لارسون نقل از ارشاد از دلوت به عنوان یک راهنمای مهم در پرداختن به نگرانی های زیست محیطی. “از آغاز طراحی ما در اینجا در گرند خیابان چراغ [چراغ] که بسیار کوچکتر و رد پای کربن هزینه. همچنین این سیستم طراحی شده بود در آشکارسازهای حرکت به طوری که آنها کم نور پایین اگر هیچ کس در دنباله… شهر رفتم جلو و قرار دادن پانل های خورشیدی برای روشنایی در لستر [دنباله اسکی] و این قطعا ممکن است چیزی است که ما می تواند کار نسبت با شهر در روح بیش از حد.”

دلوت همچنین ارائه راهنمایی های مفید در مورد کاهش آلودگی است. “ما برخی از همسایگان که ما تا به حال به رابطه با پیروی از مقررات دولت برای سطح سر و صدا از آنجا که در درجه اول آن را سرد در شب و بنابراین snowmaking می گیرد در آن مناسب درجه حرارت و شما می خواهید برای ایجاد برف به عنوان طولانی به عنوان شما می توانید به دلیل خاموش کردن سیستم است که واقعا وقت گیر است. ما در واقع در نهایت گرفتن یک تفنگ برف که به نام ‘سکوت’ از آن است آکوستیک عایقی در آن پس از آن کمتر پر سر و صدا.”

IV. کربن آب و هوا و تعهد

با وجود این تلاش های مصنوعی برف است تنها یک گزینه اگر هوا کمتر از 32 درجه فارنهایت و آن را بی ربط در آینده مینه سوتا که در آن درجه حرارت در زمستان رانش به 40s و 50s.

اگر دنباله مدیران با داشتن مکالمات در مورد تغییر آب و هوا که منجر به خرید snowmaking تجهیزات آنها باید اذعان واقعیت به طور مداوم بالا رفتن درجه حرارت. در حال حاضر در مینه سوتا سازمان به کارگیری snowmaking باید برای تصمیم گیری بین اتفاقی استفاده از منابع طبیعی احتمالا کمک به افزايش دما و یا به دنبال شیوه های سازگار با محیط زیست: یک تفنگ برف است که نیاز به انرژی کمتر و یا سرمایه گذاری در جبران کربن برای انرژی مورد استفاده در تاسیسات یا آب و هوا پیش بینی سیستم های مانند اتحادیه اروپا PROSNOW پروژه به کاهش بیش از حد snowmaking.

مینه سوتا برنامه های توزین تعدادی از عوامل دیگر در کنار snowmaking هزینه مانند سهام طرح. توصیف دلوت XC اهداف برای Grand Avenue نوردیک مرکز رایان هیجان لیست “learn-to-اسکی روز و درس های رایگان, رایگان اجاره با حمایت مردم خارج وجود دارد در برف… زیبایی Grand Avenue است که شما می توانید کار با خطوط اتوبوس و مراکز اجتماعی برای مردم وجود دارد.”

رایان می افزاید: “ما می خواهیم به منظور افزایش و ادامه میراث صلیب کشور اسکی در دولوت و بسیاری از این است که با گرفتن فرصت برای بیشتر مردم قادر به اسکی.”

وقتی که می آید به اسکی جامعه خود کربن لارسون اذعان دارد که هدایت و مقررات ممکن است لازم باشد حتی در حسن نیت جوامع است. “من فکر می کنم صلیب کشور اسکی بازان به طور کلی در سراسر هیئت مدیره, مراقبت, در مورد تغییر آب و هوا. مثل من می گویند صلیب کشور دنباله پارکینگ بسیاری از Priuses.

“من فکر می کنم در درجه اول آنها می خواهند قادر به اسکی بنابراین snowmaking بود اولویت اول” او همچنان ادامه دارد. “هنگامی که ما شروع به برنامه ریزی فکر نمی کنم وجود دارد لزوما بسیاری از نمونه های خوبی از جبران… من فکر می کنم آن را برای رفتن به داوطلبانه اما بیایید امیدوار باشیم که ما در حال رفتن به برخی از نوع از قوانین و مقررات که نیاز است که به اتفاق می افتد شبیه به شرکت های برق.”

در سراسر ایالت خطوط Birkebeiner کارکنان که با اعتماد به نفس اسکی جامعه را خوب انتخاب کند. “اسکی بازان واقعا هوشمند و آنها می خواهند به انجام آنچه درست است و آنها را به صرف پول و سرمایه گذاری در چیزهایی که آنها می دانند که آن چیزی که حق انجام” Popp توضیح می دهد. “تا آنجا که ما عاشق اسکی و تا آنجا که ما عشق فعال بودن در برف, ما عاشق بودن خارج و خوب هستند استوارت از محیط زیست است.”

می توانید اسکی بازان تصور آینده بدون برف ؟ به عنوان مکالمه ما به پایان رسید Popp و من هر بستری که ما می تواند که ما تا به حال.

بدترین مورد آینده او پیش بینی است پر جنب و جوش و طبیعی است: “افرادی که به خارج از منزل هستند و هنوز هم در اینجا و حتی اگر هیچ اسکی ما هنوز هم برجسته این جزء از کل شیوه زندگی است. در حالی که ما عاشق اسکی کاملا وجود دارد بسیاری از چیزهای دیگر ما بودن خارج و آن را ممکن است ما را در آغوش کسانی که به جای.”

در حالی که سوتا ساخته دست انسان-برف پارک مانند تئودور Wirth بهتر زمین از بوستون گلف قدیم, من هنوز هم مزه این فرصت را به اسکی بر روی برف را به سر خوردن و از طریق یک جنگل در آرام است که از ماشین آلات واقعی دانه های برف درخشان روی شاخه درختان. اما حتی زمانی که من به اندازه کافی خوش شانس به تنهایی در جنگل در بارش برف واقعی, من نمی تواند کمک کند اما فکر می کنم تا زمانی که من هرگز نمی تواند این کار را انجام دوباره ؟ که جیغ وداد بازی کردن در برف خواهد بود من گذشته است ؟

خارج از منزل, موضوع:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>