پس چگونه ما قرار است به طول coronavirus?

او 36 و ازدواج کرده بود برای 10 سال و با توجه به آن تجربه او شده است یک بیت احساسی “boundaried” اما او هنوز هم واقعا شیرین و یک رابط خوب. من در مدرسه گراد انجام دو از استادان بنابراین مقدار کمی از زمان ما شده است صرف با هم به خوبی کار کرده است برای من. در اینجا موضوع: او نیز یک دکتر ER. آیا من نگه دارید از دیدن او در طول این همه گیر? من فقط نقل مکان کرد و به شهر که در آن ما هر دو زندگی می کنند برای من گراد برنامه و او را منبع اصلی من برای اتصال به آسایش و پشتیبانی در اینجا. هر بار که من او را ما هر دو احساس فوق العاده کمتر تاکید کرد و ارتباط ما احساس عاطفی سالم است.

من فقط می دانم که او موظف است به یک خطر بزرگ برای قرار گرفتن در معرض و پس از او نه یک شریک متعهد و ما اصلا با هم زندگی می کنند من نمی دانم اگر او می افتد در داخل و یا خارج از, فیزیکی, فاصله مرز است. به نظر می رسد بهترین کاری برای انجام از یک لجستیکی چشم انداز است که سوراخ کردن با گربه من و نه دیگر روح در فرد تا زمانی که یک واکسن اختراع یا چیزی اما من نمی دانم که اتفاق می افتد.

— فیزیکی فاصله باید ها و نبایدها

“این واقعا یک موضوع شخصی/خطر سود محاسبه,” دکتر گفت: Daniel تابستان متخصص اطفال که زندگی و کار در نزدیکی بوستون. “چه PDDAD است مایل به پذیرفتن به عنوان یک خطر ممکن است متفاوت از آنچه که شخص دیگری خواهد بود.”

و قطعا وجود دارد یک به نفع سلامت به گرفتن با هم—ما حیوانات اجتماعی هستند و انزوا برای ما بد است—اما عاشق شما است در معرض خطر عفونت است. و هنگامی که خط مقدم ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی آلوده, آنها تمایل به دریافت مریض تر از فرد به طور متوسط می شود که آلوده با توجه به سی ان ان است که چیز دیگری شما نیاز به عامل شما را به خطر/سود محاسبه است. علاوه بر این آیا شما دوست پسر محل کار—من قصد دارم به تماس او را دوست پسر خود را به وضوح به خاطر داشته باشند این دنده محافظ او نیاز به حداقل رساندن خطر از قرار گرفتن در معرض?

“ما در حال انجام بهترین های ما برای گرفتن به عنوان بسیاری از اقدامات پیشگیرانه برای کاهش ریسک ما از در معرض بودن,” گفت: دکتر سامرز “اما هنوز هم وجود دارد یک maddeningly غیر قابل قبول کمبود تجهیزات حفاظت فردی مانند ماسک ، روپوش و دستکش در سراسر کشور. من امیدوارم که او به اندازه کافی دسترسی به این چیزها. اما خطر وجود دارد او می تواند در معرض این ویروس در محل کار ؟ قطعا.”

دکتر سامرز زندگی با شوهر و چهار فرزند و علاوه بر اقدامات احتیاطی او طول می کشد در محل کار—که در آن او ممکن است با دیدن بیماران مبتلا به کوروناویروس (او نمی داند برای مطمئن شوید که از آنجا که آزمون هنوز در دسترس نیست)—دکتر سامرز نوار پایین لباس زیر خود را روی ایوان جلوی خانه خود را هنگامی که او به خانه از محل کار. لباس های خود را مستقیما به ماشین لباسشویی او می رود مستقیما به دوش.

“من هنوز هم ترس از آوردن آن به خانه” دکتر گفت: تابستان است. “اما با چهار بچه ها از مدرسه به خانه شوهر من سلامت عقل بستگی دارد من در حال حاضر تا آنجا که من می توانم. بنابراین برای من ماندن یک گزینه نیست. که این مورد برای PDDAD. او به تصمیم می گیرید که آیا سازمان ملل متحد تعریف از ریسک نیست و ارزش آن. و یا او می تواند تصمیم بگیرد که ارتباط او با او مهم است که به اندازه کافی به او را به خوبی بودن که خطر ابتلا به ارزش آن است. اما تنها او می تواند این تصمیم را برای خودش است.”

اگر شما تصمیم می گیرید خطر عفونت بیش از حد بزرگ است—و یا اگر دوست پسر خود تصمیم می گیرد خطر آلوده کردن شما بیش از حد بزرگ است—شما هنوز هم می تواند وجود دارد برای هر یک از دیگر. شما می توانید اسکایپ و زوم شما می توانید متن و sext شما می توانید مواد غذایی خود را در ایوان و موج او را از پیاده رو. اما اگر شما تصمیم به نگه داشتن ارتباط با هر یک از دیگر در فرد PDDAD شما باید حداقل رساندن مقدار زمان شما صرف در حال حرکت از طریق این شهر برای رسیدن به هر یک از دیگر ، و این بدان معناست که—عاطفی مرزهای گم می شود در چیدن یکی از آپارتمان خود را به سوراخ در کنار هم برای مدت.

شما می توانید به دنبال دکتر سامرز در توییتر @WFKARS و شما می توانید او را در تخته سنگ بیرون.

من طرفدار کارگران جنسی و باور بزرگسالان باید انجام هر کاری که آنها رضایت اما من کنجکاو هستم در صورتی اعمال می شود که در طول زمان همه گیر. من می دانم که یک کارگر جنسی که هنوز ارائه خود را به مشتریان است که ظاهرا هنوز در استخدام او است. (او به طور منظم پست از سوء استفاده خود را در برخی از سایت های رسانه های اجتماعی.) باید مقامات ساخته شده آگاه باشند از این ؟

– فقط نگران

اگر مقامات می خواهید برای شروع به گرد کردن بی پروا احمقها هستند که با به خطر انداختن دیگران, JC, سواحل فلوریدا ممکن است یک جای خوب برای شروع است. و یا بیضی شکل ، و اگر خود را ضربه اول است که شامل مقامات و سپس شما نیست “طرفدار کارگران جنسی” JC چرا که مقامات—به خصوص پلیس—خطری برای کارگران جنسی.

به جای تماس با پلیس در رسیدن به, این مرد در آن دسته از سایت های رسانه های اجتماعی و تشویق او برای دیدن مشتریان خود را تقریبا به عنوان مثال به جای استفاده از چهره به چهره (یا به هر چیز دیگری) جلسات او باید کامل camwhore برای هم بودن. بنابراین اگر شما می خواهید به بخواهید برای کمک به, JC, و نه فقط پلیس و یا شرم آور شما باید با استخدام این مرد برای انجام یک جلسه آنلاین. (و هر کس باید در نظر داشت که کارگران جنسی رنج می برند در حال حاضر بیش از حد چرا که بسیاری از آنها مسئول است و نه دیدن مشتریان. درآمد خود را کاهش به صفر و آنها واجد شرایط برای مزایای بیکاری.)

من عجیب و غریب پلی و من یک سوال در مورد پیامک جنسی/اسکایپ ، من استفاده می شود به فکر می کنم دو بار در مورد تیراندازی یک, برهنه یا یک متن را در دهه بیست سالگی من و من هرگز تردیدی در مورد روابط گاه به گاه. اما برای من وجود دارد و همیشه نیاز به یک پایه دوستی. پس از سوخته شدن یک دسته از بار—به خصوص توسط مردان راست (خروس و دیگر مردان و به طور کلی راه مهربانتر)—من فقط نبود احساس کنه. سریع به جلو چند سال پس از انجام بسیاری از کار من شروع به احساس خودم دوباره.

شروع کردم به صحبت کردن با یک مرد که ملاقات کرده بودم و از طریق دوستان مشترک و flirted با کمی در گذشته است. من در صف مقابل با او و به او گفت که من می تواند به دریافت کثیف دوباره مدتی اما نیاز به ساخت نوعی از دوستی ، او با شوق و ذوق موافقت کرد و شروع به صحبت کردن با من در مورد این که هر روز دیگر یا بیشتر. ما صحبت کردن در مورد ملاقات فرد زمانی که coronavirus مستند اتفاق افتاده است و در حال حاضر من میل جنسی به ضرب گلوله از طریق سقف. ما به پایان رسید تا تبادل عکس و خاموش کردم در FaceTime با هم. پس از آن جیرجیرک. من ارسال یک سوال بی ضرر و یک یا دو کلمه پاسخ. من احساس می کنم واقعا بی احترامی و استفاده می شود, اما در همان زمان من می توانید ببینید که چگونه او نمی مدیون من هر چیزی. من در یک وضعیت مشابه مانند قبل از این که در آن یک مرد به من گفت که بدون توجه به آنچه او می خواست دوستی ما به عنوان یک اولویت و سپس ارواح من بلافاصله پس از ما خواب با هم.

سوالات من: چه می توانم در آینده برای جلوگیری از این نوع از وضعیت ؟ و در حالی که همه ما در مستند آیا شما هر گونه مشاوره در مورد چگونه به از داغ شدن بیش از تصویری که شما به طور کلی یک دست و پا چلفتی spaz?

— زن متنفر مانور تلاش نیاز فریب

متاسفانه دوستان هیچ راه یقین برای جلوگیری از مردم را از دروغ گفتن به شما در مورد اینکه دوستان شما به منظور رسیدن به شلوار خود را—عملا و یا در نهایت—و یا برای جلوگیری از آنها را از تغییر ذهن خود را در مورد اینکه دوستان شما هنگامی که آنها بدست به شلوار خود را. (سابق بیشتر است اما در حالت دوم اتفاق می افتد.) گزینه های خود را تنها با تکیه بر خود و مزخرف آشکارسازهای به علف هرز از مردم فکر می کنم شما ممکن است بازی شما و بهتر شدن در مایکروسافت کردن, مسدود کردن و فراموش کردن نادرست افرادی که موفق به گرفتن گذشته شما مزخرف آشکارسازهای.

همانطور که برای راهنمایی در مورد بودن در زوم و یا FaceTime و یا فاکس ملت و یا هر آنچه که من می ترسم من نمی تواند کمک به شما وجود دارد, به عنوان من clumsiest spaz که تا کنون spazzed. من نفرت داشتن از من عکس گرفته شده و اگر در یک اتاق تاریک به اندازه کافی برای من به احساس راحتی در آن معمولا بیش از حد تیره برای شخص دیگری به دیدن من—این که آیا آنها در همان اتاق با من و یا نشستن در مقابل یک کامپیوتر در طرف دیگر از جهان است. اما کسی که بیشتر در سهولت در جلوی دوربین (و با آنها من هستم در حال حاضر قرنطینه) به من می گوید که کمی تیره روشنایی بهتر از سخت روشنایی, ترک چیزی است داغتر از مصرف آن را تمام کردن و—اگر شما می خواهید برای حفظ گمنامی را—نگه داشتن صورت خود را و هر گونه شناسایی خالکوبی بیرون از شات یک ایده خوب است.

[email protected]

دنبال دن در توییتر FakeDanSavage

www.savagelovecast.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>