رسانه های اجتماعی پست در تمایلات جنسی تبدیل به مسئله ای در شمال فلوریدا در کنگره نژاد

آلبرت چستر فرود آمد تا در آب داغ در طول تلاش خود را برای سرنگون دموکرات کنگره Al لاوسون از تالاهاسی.

می آید پس از رسانه های اجتماعی پست های خود را ظاهر در مورد افراد همجنسگرا ایجاد شکاف میان رهبران محلی از Leon County حزب دموکرات و برنی ساندرز حامیان.

چستر جکسون یک داروساز در حال اجرا است به سرنگون لاوسون در هشت شهرستان منطقه اجرا می شود که از کوئینسی به جکسون در امتداد مرز گرجستان.

در توییتی عذرخواهی چستر گفت: دیدگاه برخی از قدمت 2013 — شد “نادان, حساس, بی احترامی و مضر است.”

“من گذشته است و نه نشانه ای از من چه کسی هستم امروز” چستر گفت. “از آنجا که من تبدیل شده اند بیشتر آگاه در مورد مسائل شما روبرو هستند. من به طور کامل متعهد به فراگیر پلت فرم است که به ترویج برابری جنسیتی و تقویت حقوق بشر است.”

وقتی میسوری بازیکن فوتبال مایکل آلن سام جونیور آمد به قبل از 2014 NFL draft, Chester — a former Florida A&M University کارفرمایی — انتقاد از حرکت می کند.

او نوشت: در Facebook او را درک اگر هم تیمی بودند ناراحت کننده های گی با گی, پخش است.

“منظورم این است که اگر u قرار دادن یک زن-محبت مرد در یک اتاق قفل با شکل خوبی مجسمه زنان … لعنت حق من قصد دارم به دلیل این چیزی است که من دوست دارم … این چیزی است که من را به خود جلب,” چستر ارسال شده است.

سپس او در زمان هدف در گی-جنبش حقوق: “توقف بی احترامی برادر مالکوم x (sic), ماندلا, دکتر کینگ و دیگر مبارزان راه آزادی … گفت این مانند جنبش حقوق مدنی …” این پست را ادامه داد.

قبل از سام حادثه چستر همچنین نوشت: نوشته های انتقادی از ازدواج همجنسگرایان و از مردم “اعتراف و افتخار (به) ایستاده به صورت غیر طبیعی شهوات و خواسته ها است.”

و او پیشنهاد کرد که دولت اوباما در حمایت از حقوق برابر برای همجنسگرایان بود شکن معامله.

“من شروع نمی شود اوباما حامی بیشتر … این کشور است faaaar مهم تر همه چیز به نگرانی در مورد از مردم و بیرون آمدن از گنجه’, ” او نوشت: در سال 2013.

پست کشف شد توسط یک گروه از تالاهاسی ترقی خواهان پس از آنها تا به حال تایید شده چستر در چالش خود را به Lawson. هفته گذشته در یک جلسه آنلاین, آنها مواجه چستر با پست.

تصویری از این نشست پس گرفته شده از chester’s سیستم عامل رسانه های اجتماعی و جایگزین کردن آن با یک عذرخواهی رسمی بیانیه اظهارات.

اما در حال حاضر ترقی خواهان و همجنسگرایان+ فعالان شکایت او از حمایت خود عذرخواهی. چستر مورد مناقشه که پنج شنبه.

“که فروم این بود یکشنبه گذشته. از سه شنبه بعد از من منتشر شده و رسمی بیانیه نوشته شده است تکرار کرد و من عذرخواهی و تغییر دیدگاه” گفت: Chester تماس خود را تنها مترقی در مسابقه.

این تالاهاسی ترقی خواهان می گویند که تلاش برای نگه داشتن چستر پاسخگو برای خود در رسانه های اجتماعی ارسال واز آنها را بوت از محلی ،

چلسی Rimert جک میلز نیکول فرانسوی, Sierra بوش Rester و بابی جانسون گفت: آنها دیگر مجاز به صحبت در لئون دموکراتیک جلسات کمیته اجرایی و حذف شده اند از این گروه Facebook بحث از سیاست های محلی.

نظرات خود را تلقی شده است “uncivil” و دفعتا گفتند.

“از لئون دموکرات کمیته اجرایی است در واقع حمله به ما را برای تلاش برای برگزاری انتخابات مقدماتی دموکرات پاسخگو” جانسون گفت: یک خبرنگار.

“آنها (پس) ساخته شده مدنیت قوانین است که می گویند برگزاری نامزدهای پاسخگو تخطی از قوانین خود را. آنها ممنوعیت بحث و آموزش و پرورش از رای دهندگان به طور کامل,” او اضافه شده است. “و ما کسانی بودند که تا به حال تایید شده چستر.”

لئون DEC صندلی جان Hedrick اختلافات جانسون حساب از آنچه اتفاق افتاده است. او گفت: این گروه نبود حذف شد به دلیل چستر نظرات هر چند او توضیح نمی دهد که چرا آنها بوت و بیان محلی حزب “کل” برای حمایت از همجنسگرایان+ حقوق.

جانسون و دیگران اعضای فلوریدا برای برنی و در حال حاضر کار به ایالت شبکه است که پشتیبانی ساندرز’ انتخابات ریاست جمهوری لغو تایید آن از چستر.

یک رای از شهرستان رهبران نتیجه ظهر جمعه. از صبح روز پنجشنبه تنها 10 درصد از آرا بود اما به اتفاق آرا به جلو و تایید.

تماشای اختلاف آشکار خود را از واشنگتن دفتر Rep. لاوسون گفت: چستر را “نفرت انگیز شعارهای” غیر قابل قبول است.

“این نوع از زبان تحریک به خشونت و بیشتر تقسیم جوامع ما” لاوسون گفت. “… او را درک نمی کند نقش دولت فدرال باید در ایجاد فضای امن برای ما بیشتر آسیب پذیر است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>